• 45 44:31
    17:1
    ()

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice 17:1
branky: 1. Matěj Pěnička, 2. Jan Nachtmann, 4. Matěj Pěnička, 6. Matěj Pěnička, 8. Michal Vojtíšek, 8. Matěj Pěnička, 8. Matěj Pěnička, 11. Matěj Pěnička, 23. Matěj Pěnička, 25. Daniel Kolín, 25. Jan Malič, 26. Jan Nachtmann, 32. Jan Malič, 37. Martin Kadlec, 41. Matouš Nadrchal, 41. Matěj Vosátka, 45. Matěj Pěnička - 5. Michael Thomas Beňačka; rozhodčí: Šimon Kořínek - Vojtěch Volprecht; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Jakub Zavřel 13 - Samuel Stündl 21; po třetinách: 8:1, 4:0, 5:0
44:59 Komentář trenéra Domácích Tomáše Folaufa: V druhém zápase jsme udrželi koncentraci na zápas lépe než v prvním především do obrany a projevilo se to na inkasovaných gólech. Soupeři děkujeme za férový zápas. Děkujeme divákům.
44:59 Komentář trenéra Hostí Ondřeje Neumana: 'S Bohemkou jiný level, ale to jsme čekali. I když to není patrné na výsledku, vytvořili jsme si solidní situace a pasáže, které byly odměnou za to, že jsme chtěli i přes nespornou kvalitu soupeře hrát florbal. Věřím, že to tito mladí hráči brzy na dalších úrovních zúročí!'
44:31 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 17:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #41 Matěj Pěnička bez asistence (17:1)
40:57 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 16:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #5 Matěj Vosátka, asistoval #24 Vojtěch Bílek (16:1)
40:34 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 15:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #61 Matouš Nadrchal, asistoval #93 Jan Nachtmann (15:1)
36:43 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 14:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #3 Martin Kadlec, asistoval #41 Matěj Pěnička (14:1)
32:12 Vyloučen hráč #71 Tomáš Otcovský družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání
31:10 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 13:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #38 Jan Malič, asistoval #41 Matěj Pěnička (13:1)
25:17 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 12:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #93 Jan Nachtmann bez asistence (12:1)
24:38 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 11:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #38 Jan Malič, asistoval #81 Filip Forman (11:1)
24:25 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 10:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #4 Daniel Kolín, asistoval #5 Matěj Vosátka (10:1)
22:15 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 9:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #41 Matěj Pěnička, asistoval #38 Jan Malič (9:1)
14:07 Vyloučen hráč #24 Vojtěch Bílek družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za bránění ve hře
10:57 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 8:1
07:25 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 7:1
07:21 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 6:1
07:16 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 5:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #13 Michal Vojtíšek, asistoval #93 Jan Nachtmann (5:1)
05:53 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:1
04:56 Vyloučen hráč #93 Jan Nachtmann družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za bránění ve hře
04:09 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 3:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #85 Michael Thomas Beňačka bez asistence (3:1)
03:24 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #41 Matěj Pěnička z trestného střílení (3:0)
01:58 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #93 Jan Nachtmann, asistoval #30 Jakub Zavřel (2:0)
00:41 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:0