44
  • 44 43:25
    Boleslav

Technology Florbal MB Black - Kanonýři Kladno 5:2
branky: 23. Ondřej Pužman, 26. Radovan Kohút, 36. Michal Fišera, 39. Filip Hložek, 42. Ondřej Pužman - 28. Daniel Šebela, 42. Jakub Svoboda; rozhodčí: Šimon Kořínek - Vojtěch Volprecht; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Vojtěch Dufek 9 - Jakub Janoušek 11; po třetinách: 0:0, 2:1, 3:1
44:59 Komentář trenéra hostí Tomáše Rupricha: Do poloviny utkání byl zápas vyrovnaný. Ve třetí třetině nám chyběla agresivita a hlad po gólech. Gratuluji soupeři k výhře.
44:59 Komentář trenéra domácích Jakub Gruber: Čekal nás těžký zápas a jsem rád, že jsme ho zvládli vítězně. Hráči bojovali a byla vidět chuť do hry. Musím všechny hráče pochválit za tento zápas.
43:25 Timeout Technology Florbal MB Black
41:53 GÓL Technology Florbal MB Black! 5:2
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil #25 Ondřej Pužman bez asistence (5:2)
41:44 GÓL Kanonýři Kladno! 4:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #3 Jakub Svoboda, asistoval #9 Jakub Bohuslávek (4:2)
41:34 Timeout Kanonýři Kladno
38:49 GÓL Technology Florbal MB Black! 4:1
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil #59 Filip Hložek bez asistence (4:1)
35:04 GÓL Technology Florbal MB Black! 3:1
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil #5 Michal Fišera, asistoval #25 Ondřej Pužman (3:1)
27:03 GÓL Kanonýři Kladno! 2:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #6 Daniel Šebela bez asistence (2:1)
25:02 GÓL Technology Florbal MB Black! 2:0
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil #44 Radovan Kohút, asistoval #88 Matěj Zajíček (2:0)
22:32 GÓL Technology Florbal MB Black! 1:0
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil #25 Ondřej Pužman, asistoval #59 Filip Hložek (1:0)