20:6
    Vít JÁRKA
    (Otcovský)

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - Viking TJ Kobylisy 20:6
branky: 4. Matěj Pěnička, 5. Matěj Pěnička, 7. Filip Forman, 8. Tomáš Otcovský, 15. Matěj Pěnička, 18. Daniel Kolín, 18. Vojtěch Bílek, 22. Vojtěch Bílek, 23. Jan Malič, 25. Jan Malič, 26. Michal Vojtíšek, 26. Prokop Godochkin, 30. Matěj Pěnička, 31. Jan Malič, 35. Jan Malič, 38. Matěj Pěnička, 39. Matouš Nadrchal, 39. Matěj Vosátka, 43. Jan Malič, 45. Vít Járka - 17. Ondřej Auermüller, 24. Marek Čejka, 28. Tomáš Klouda, 30. Tomáš Klouda, 34. Marek Čejka, 42. Marek Čejka; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Jakub Zavřel 16 - Jakub Šteffel 23; po třetinách: 5:0, 8:4, 7:2
44:59 Komentář trenéra domácích Tomáše Folaufa: Po první třetině jsme měli problém udržet koncentraci na zápas, z toho pramenilo zbytečně moc obdržených gólů. V třetí jsme se trochu zlepšili. Hodně nastřelených tyček na obou stranách, gólmani si dobře postavili brány. Děkujeme soupeři za zápas, děkujeme divákům.
44:59 Komentář trenéra Hostí Čejka Dominik: Hra se odehrávala v režii Bohemians. Děkujeme našemu golmanovi.
44:00 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 20:6
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #47 Vít Járka, asistoval #71 Tomáš Otcovský (20:6)
42:13 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 19:6
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #38 Jan Malič, asistoval #41 Matěj Pěnička (19:6)
41:00 GÓL Viking TJ Kobylisy! 18:6
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #87 Marek Čejka, asistoval #91 Adam Kropík (18:6)
38:18 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 18:5
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #5 Matěj Vosátka, asistoval #4 Daniel Kolín (18:5)
38:04 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 17:5
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #61 Matouš Nadrchal, asistoval #71 Tomáš Otcovský (17:5)
37:53 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 16:5
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #41 Matěj Pěnička, asistoval #81 Filip Forman (16:5)
34:11 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 15:5
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #38 Jan Malič, asistoval #13 Michal Vojtíšek (15:5)
33:31 GÓL Viking TJ Kobylisy! 14:5
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #87 Marek Čejka, asistoval #69 Vojtěch Karnet (14:5)
30:43 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 14:4
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #38 Jan Malič, asistoval #81 Filip Forman (14:4)
29:50 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 13:4
29:47 GÓL Viking TJ Kobylisy! 12:4
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #68 Tomáš Klouda, asistoval #87 Marek Čejka (12:4)
27:51 GÓL Viking TJ Kobylisy! 12:3
25:33 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 12:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #8 Prokop Godochkin, asistoval #93 Jan Nachtmann (12:2)
25:16 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 11:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #13 Michal Vojtíšek, asistoval #81 Filip Forman (11:2)
24:48 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 10:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #38 Jan Malič, asistoval #24 Vojtěch Bílek (10:2)
23:54 GÓL Viking TJ Kobylisy! 9:2
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #87 Marek Čejka bez asistence (9:2)
22:17 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 9:1
21:16 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 8:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #24 Vojtěch Bílek, asistoval #4 Daniel Kolín (8:1)
18:02 Vyloučen hráč #38 Jan Malič družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nesportovní chování
18:02 Vyloučen hráč #98 Adam Matoušek družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za nesportovní chování
17:53 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 7:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #24 Vojtěch Bílek bez asistence (7:1)
17:33 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 6:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #4 Daniel Kolín, asistoval #5 Matěj Vosátka (6:1)
16:08 GÓL Viking TJ Kobylisy! 5:1
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #33 Ondřej Auermüller, asistoval #68 Tomáš Klouda (5:1)
14:42 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 5:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #41 Matěj Pěnička, asistoval #38 Jan Malič (5:0)
08:53 Vyloučen hráč #82 Marek Janoušek družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení
07:02 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #71 Tomáš Otcovský, asistoval #8 Prokop Godochkin (4:0)
06:21 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #81 Filip Forman, asistoval #3 Martin Kadlec (3:0)
04:36 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:0
03:26 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:0