(Weigner)
  • 45 44:15
    Sparta

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - ACEMA Sparta Praha UNYP 11:7
branky: 7. Matěj Duda, 12. Petr Majer, 17. Matěj Kolář, 21. Matěj Duda, 33. Matěj Duda, 35. Lukáš Kafka, 38. David Horký, 38. Petr Majer, 41. Petr Majer, 43. Jakub Dufek, 45. Petr Majer - 3. Jan Josef Brychta, 6. Adam Kocián, 11. Michael Řehák, 15. David Kozelka, 34. Jan Josef Brychta, 38. Martin Zeman, 39. Tomáš Dibelka; rozhodčí: Mariia Zimina - Jakub Tázler; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 72; zásahy brankářů: Karel Pergler 27 - Roman Nový 24; po třetinách: 2:4, 2:0, 7:3
45:00 Komentář trenéra domácích - Ondřej Neuman: 'Zápas měl 2 roviny. V té florbalové jsme byli lepší, když nám fungovala ta druhá. A tou je naše vlastní mentální nastavení a přístup, s nímž chodíme na hřiště. Soupeř nepřekvapil - hrál brejky a tuhou obranu. My jsme mu darovali dobrý vývoj, který ho držel v zápase. O výsledku rozhodlo kvalitnější zakončení a lepší brankář....jó a zase jsme nebyli v plné sestavě, ale co už...'
45:00 Komentář trenéra hostí - Petr Bína: 'Škoda, že v takovém tempu, zaujetí a s takovou chutí nedokážeme odehrát celou sezónu. Odmakané utkání, ve kterém jsme si určitě zasloužili bodovat. Bohužel jsme neproměnili spoustu situací 2-1 a v obranné fázi jsme si nedokázali poradit v soubojích 1-1 s klíčovými hráči soupeře. Děkuji soupeřům za super zápas.'
45:00 střely ve 3. tř. 12:12, celkem 34:34
44:45 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 11:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #84 Petr Majer, asistoval #50 Aleš Weigner (11:7)
44:15 Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
42:20 Kafkič výborně narušil kombinaci rudých a předložil Dufkovi
42:19 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 10:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #85 Jakub Dufek, asistoval #48 Lukáš Kafka (10:7)
41:15 Vyloučen hráč #16 Matěj Duda družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:27 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 9:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #84 Petr Majer, asistoval #16 Matěj Duda (9:7)
39:29 s góly se nyní nešetří, mám tu trochu fofr...na obou střídačkách je trochu nervózno
38:15 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 8:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #97 Tomáš Dibelka, asistoval #39 David Kozelka (8:7)
37:49 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #84 Petr Majer, asistoval #81 Albert Kulík (8:6)
37:19 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 7:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #23 Martin Zeman bez asistence (7:6)
37:00 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #93 David Horký, asistoval #81 Albert Kulík (7:5)
34:22 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Lukáš Kafka, asistoval #65 Matěj Kolář (6:5)
33:07 poté co Chodov potrestal nedisciplonovanost Sparty, neohlídali si rozehrávku
33:06 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 5:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #98 Jan Josef Brychta, asistoval #26 Jan Kos (5:5)
32:57 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #16 Matěj Duda, asistoval #50 Aleš Weigner (5:4)
31:51 Vyloučen hráč #18 Samuel Vobořil družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za špatné střídání
30:00 diváků 72
30:00 střely ve 2. tř. 9:11
29:40 tato přesilovka se domácím hrubě nepovedla, dokonce v závěru málem inkasovali
27:35 Vyloučen hráč #49 Adam Šimek družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za bránění ve hře
26:58 Kolář s Perglerem nyní eliminovali 3 protihráče
23:07 hra je nyní opatrnější, čeká se na chybu
20:09 přesilovková kombinace byla poněkud pomalejší, ale k výsledku vedla a začínáme znovu
20:08 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #16 Matěj Duda, asistoval #84 Petr Majer (4:4)
18:42 Vyloučen hráč #6 Adam Kuchynka družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
16:35 útočníkům to nejde, tak to Kolář všechno propálil téměř od půlky
16:34 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #65 Matěj Kolář, asistoval #48 Lukáš Kafka (3:4)
15:00 střely v 1. tř. 13:11
14:04 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #39 David Kozelka, asistoval #98 Jan Josef Brychta (2:4)
12:00 Majer si s chladnou hlavou počkal a máme zase sníženo
11:59 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:3
10:36 pomalejší návrat do obrany Sparta nemilosrdně trestá
10:35 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #3 Michael Řehák, asistoval #6 Adam Kuchynka (1:3)
08:27 Chodov se nadechuje k náporu, nyní je v permanenci Nový a obrana Sparty
06:34 krásná rychlá akce - Maják vybídl Dudyse a Chodov snižuje
06:33 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:2
05:19 Kocián sám na Perglera, svému bývalému spoluhráči nedal žádnou šanci
05:18 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #74 Adam Kocián, asistoval #6 Adam Kuchynka (0:2)
04:11 Sparta na domácí vlétla, Pergler v permanenci, Chodov je trochu zaskočený
02:32 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:1