• 45 44:38
    2
    Jan MARTINEK

Viking TJ Kobylisy - Panthers Praha 1:9
branky: 16. Pavel Procházka - 4. Jan Waldhauser, 9. Jakub Žiška, 19. Jakub Žiška, 26. Karel Petrák, 28. Vojtěch Zdrubecký, 29. Jakub Žiška, 30. Jan Waldhauser, 39. David Mašát, 42. Zdeněk Prokůpek; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Jakub Šteffel ? - Daniel Brskovský ?; po třetinách: 0:2, 1:5, 0:2
45:00 Komentář trenéra domácích: Děkujeme soupeři za utkání.
45:00 Komentář asistenta trenéra hostí M Mattes: Zápas z naší strany nebyl nejpovedenější, ale důležité body do tabulky jsme získali.Děkujeme soupeři za zápas.
44:38 Vyloučen hráč #72 Jan Martinek družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
42:39 Vyloučen hráč #46 Ondřej Krejčí družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za opakované přestupky
41:07 GÓL Panthers Praha! 1:9
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #92 Zdeněk Prokůpek, asistoval #12 Karel Petrák (1:9)
38:27 GÓL Panthers Praha! 1:8
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #49 David Mašát, asistoval #92 Zdeněk Prokůpek (1:8)
32:12 Vyloučen hráč #82 Marek Janoušek družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za opakované přestupky
29:49 GÓL Panthers Praha! 1:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #76 Jan Waldhauser bez asistence (1:7)
28:02 GÓL Panthers Praha! 1:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #20 Jakub Žiška, asistoval #49 David Mašát (1:6)
27:23 GÓL Panthers Praha! 1:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #29 Vojtěch Zdrubecký, asistoval #92 Zdeněk Prokůpek (1:5)
25:42 GÓL Panthers Praha! 1:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #12 Karel Petrák, asistoval #20 Jakub Žiška (1:4)
24:02 Vyloučen hráč #99 Pavel Procházka družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
18:51 GÓL Panthers Praha! 1:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #20 Jakub Žiška, asistoval #92 Zdeněk Prokůpek (1:3)
15:53 GÓL Viking TJ Kobylisy! 1:2
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #99 Pavel Procházka, asistoval #87 Marek Čejka (1:2)
08:43 GÓL Panthers Praha! 0:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #20 Jakub Žiška, asistoval #12 Karel Petrák (0:2)
03:33 GÓL Panthers Praha! 0:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #76 Jan Waldhauser, asistoval #20 Jakub Žiška (0:1)