9:12
    Michael Thomas BEŇAČKA
    (Chaloupka)

FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 9:12
branky: 2. Tomáš Kuzma, 4. František Vrňata, 10. Jakub Kýr, 12. Šimon Denkstein, 19. Viktor Chaloupka, 24. František Vrňata, 29. Viktor Chaloupka, 36. Daniel Senko, 42. Michael Thomas Beňačka - 5. David Moudrý, 6. Lukáš Kafka, 10. Petr Majer, 13. Jakub Dufek, 21. Jakub Dufek, 30. Petr Majer, 31. Jakub Dufek, 34. Jakub Dufek, 35. Matěj Kolář, 36. Jakub Dufek, 39. Jakub Loskot, 40. Lukáš Kafka; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 2:1; využití: 2:0; diváků: 59; zásahy brankářů: Ondřej Hnátek 14 - Marek Poráč 8, Karel Pergler 8; po třetinách: 4:4, 3:2, 2:6
45:00 Komentář trenéra domácích: Pochvala pro kluky. Odpracované utkání, kde se na konci projevila kvalita Chodova a nám došli síly. Takových utkání potřebujeme odehrát co nejvíce, aby jsme se zlepšovali. Díky soupeři za utkání .
45:00 Komentář trenéra hostů : Velmi těžké utkání proti velmi motivovanému soupeři, který hrál se skvělým nasazením a důrazem. Pro kluky velká facka a doufám motivace do další práce.
41:53 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 9:12
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #85 Michael Thomas Beňačka, asistoval #93 Viktor Chaloupka (9:12)
40:47 Vyloučen hráč #79 Tomáš Kuzma družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za hra na zemi
39:58 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:12
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Lukáš Kafka, asistoval #28 Jakub Kaplický (8:12)
38:21 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:11
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #70 Jakub Loskot, asistoval #83 Štěpán Vácha (8:11)
35:46 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 8:10
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #13 Daniel Senko, asistoval #87 František Vrňata (8:10)
35:43 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #85 Jakub Dufek, asistoval #29 Jonáš Kulhavý (7:10)
34:43 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:9
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #65 Matěj Kolář, asistoval #85 Jakub Dufek (7:9)
33:14 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #85 Jakub Dufek, asistoval #84 Petr Majer (7:8)
30:06 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:7
30:00 střely na bránu 6:7
29:58 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #84 Petr Majer bez asistence (7:6)
28:21 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 7:5
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #93 Viktor Chaloupka, asistoval #97 Patrik Černý (7:5)
28:21 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Karel Pergler družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV
23:26 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
23:26 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 6:5
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #87 František Vrňata, asistoval #78 Adam Kopal (6:5)
20:18 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #85 Jakub Dufek, asistoval #83 Štěpán Vácha (5:5)
18:15 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 5:4
15:00 střely na bránu 9:8
12:20 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:4
11:17 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 4:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #25 Šimon Denkstein, asistoval #97 Patrik Černý (4:3)
09:53 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #84 Petr Majer, asistoval #85 Jakub Dufek (3:3)
09:04 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 3:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #3 Jakub Kýr, asistoval #13 Daniel Senko (3:2)
05:35 Vyloučen hráč #78 Adam Kopal družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání
05:23 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Lukáš Kafka, asistoval #84 Petr Majer (2:2)
04:46 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 David Moudrý, asistoval #75 Ondřej Zlesák (2:1)
03:22 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 2:0
01:46 Vyloučen hráč #35 Marek Matoušek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
01:10 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 1:0
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #79 Tomáš Kuzma, asistoval #91 David Vít (1:0)