• 42 41:18
    4:12
    (Nachtmann)

FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 4:12
branky: 8. Daniel Senko, 14. Patrik Černý, 17. Patrik Černý, 34. Patrik Černý - 1. Jakub Zavřel, 4. Michal Vojtíšek, 7. Jan Malič, 10. Filip Folauf, 11. Jan Malič, 11. Daniel Kolín, 12. Tomáš Otcovský, 17. Michal Vojtíšek, 19. Filip Forman, 20. Daniel Kolín, 24. Jakub Zavřel, 42. Filip Folauf; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 8; zásahy brankářů: Ondřej Hnátek ?, Jan Buzík ? - Lukáš Řezníček ?; po třetinách: 2:7, 1:4, 1:1
45:00 vyjádření trenéra hostů Tomáše Folaufa: hodně gólů, divákům se musel zápas líbit. děkujeme soupeři za férové utkání.
45:00 Vyjádření trenéra domácích Ondřeje Schullera: Soupeř nás předčil ve všech herních aspektech.Doufám, že zápas jako tento, bude pro kluky motivace do další těžké práce, které před sebou máme dost a dost...
43:33 Bedla se poprvé ozval, začíná projevovat emoce
41:18 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:12
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #23 Filip Folauf, asistoval #93 Jan Nachtmann (4:12)
41:18 Pavouček Folauf vymetl pavučinku
38:52 Bedla hledá spoj domů, utkání ho nebaví
34:02 Černý kompletuje hattrick, potřebuje body nebudeme si nalhávat, zatím mu to v sezóně moc nestřílí
33:59 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 4:11
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #97 Patrik Černý, asistoval #79 Tomáš Kuzma (4:11)
29:35 Jsme až ukvapení z toho, jak je Bedla v klidu, zatím nezařval ani jednou
27:03 fanoušci domácího celku stále věří ve vítězný konec, na hřišti to ovšem vypadá jinak
23:07 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:11
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #52 Jakub Zavřel, asistoval #3 Martin Kadlec (3:11)
23:07 Zavřelovi to sice nemyslí, ale přídává další branku do sítě Startu
22:34 Zavřel nemyslí tak rychle
19:24 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:10
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #9 Daniel Kolín, asistoval #71 Tomáš Otcovský (3:10)
19:24 a 10.gól je na světě
18:19 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:9
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #81 Filip Forman, asistoval #77 Michal Vojtíšek (3:9)
17:46 Forman neskutečnou otočkou pokoupal bránícího hráče Startíčku
17:20 Vyloučen hráč #94 Michal Gabriel družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za blokování florbalky
16:56 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 3:8
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #97 Patrik Černý, asistoval #87 František Vrňata (3:8)
16:52 Vyloučen hráč #24 Vojtěch Bílek družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost
16:12 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:8
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #77 Michal Vojtíšek, asistoval #81 Filip Forman (2:8)
15:00 Střídání brankáře. Nový brankář #34 Jan Buzík družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
13:30 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 2:7
13:30 Černý to zavěsil jak McDavid
11:45 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:7
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #71 Tomáš Otcovský, asistoval #93 Jan Nachtmann (1:7)
11:45 Bohemians střílí jeden gól za druhým a z utkání se očekávaně stává exhibice
10:44 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:6
10:19 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:5
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #38 Jan Malič, asistoval #52 Jakub Zavřel (1:5)
09:25 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:4
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #23 Filip Folauf, asistoval #38 Jan Malič (1:4)
09:25 Pavouk Folauf vsítil branku do sítě Startu
07:04 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 1:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #13 Daniel Senko, asistoval #79 Tomáš Kuzma (1:3)
07:04 zkrat brankáře hostí vyústil v gól Zkratu, oprava Startu
06:11 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #38 Jan Malič, asistoval #81 Filip Forman (0:3)
03:58 Vyloučen hráč #88 Matouš Nadrchal družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání
03:24 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #77 Michal Vojtíšek, asistoval #71 Tomáš Otcovský (0:2)
01:15 Vyloučen hráč #13 Daniel Senko družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání
00:38 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #52 Jakub Zavřel, asistoval #38 Jan Malič (0:1)