45
  • 45 44:56
    2

Tatran Střešovice - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice 6:3
branky: 8. Matyáš Padevět, 15. Petr Kotlář, 17. Matyáš Padevět, 22. Tomáš Jančík, 28. Tomáš Jančík, 28. Vojtěch Wojnar - 9. David Vít, 26. Tomáš Kuzma, 39. Patrik Černý; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 2:2; využití: 0:2; diváků: 5; zásahy brankářů: Tomáš Jurco 17 - Jan Buzík 23; po třetinách: 2:1, 4:1, 0:1
45:00 Komentář trenéra domácích pana Malhockého: Škoda vypuštěné koncentrace. Do příštích utkání musíme být hladovější po vítězství. Golman soupeře nám nadělal pár vrásek. Díky soupeři za utkání.
45:00 Komentář trenéra hostí pana Schullera: Utkání, ve kterém nás zradila koncovka a skvěle postavená branková konstrukce soupeřova brankáře. Děkuji soupeři za zápas a klukům za nasazení.
44:56 Vyloučen hráč #97 Patrik Černý družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání
41:06 Vyloučen hráč #39 Oliver Mraček družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za hrubost
38:25 Timeout Tatran Střešovice
38:25 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 6:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #97 Patrik Černý, asistoval #78 Adam Kopal (6:3)
36:41 Vyloučen hráč #30 Petr Kotlář družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování florbalky
27:44 Timeout FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
27:44 GÓL Tatran Střešovice! 6:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #92 Vojtěch Wojnar, asistoval #22 Tomáš Jurco (6:2)
27:00 GÓL Tatran Střešovice! 5:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #28 Tomáš Jančík, asistoval #33 Matyáš Poch (5:2)
25:03 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 4:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #79 Tomáš Kuzma, asistoval #87 František Vrňata (4:2)
21:18 GÓL Tatran Střešovice! 4:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #28 Tomáš Jančík, asistoval #47 Tadeáš Zelený (4:1)
16:18 GÓL Tatran Střešovice! 3:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #9 Matyáš Padevět bez asistence (3:1)
14:08 GÓL Tatran Střešovice! 2:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #30 Petr Kotlář, asistoval #9 Matyáš Padevět (2:1)
08:38 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 1:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #91 David Vít, asistoval #94 Michal Gabriel (1:1)
08:14 Vyloučen hráč #86 Vojtěch Kún družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za opakované přestupky
07:17 GÓL Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #9 Matyáš Padevět, asistoval #17 Tomáš Bubeník (1:0)