(Řehák)
  • 43 42:44
    Sparta

ACEMA Sparta Praha UNYP - Tatran Střešovice 4:6
branky: 6. Tomáš Dibelka, 11. Lukáš Dubský, 22. Jan Kos, 43. Adam Kocián - 4. Tadeáš Zelený, 24. Vojtěch Wojnar, 27. Tomáš Bubeník, 32. Petr Kotlář, 36. Tomáš Jančík, 41. Ondřej Fous; rozhodčí: Filip Leibl - Tomáš Kostinek; vyloučení: 1:4; využití: 2:0; zásahy brankářů: Roman Nový ? - Jan Linhart ?; po třetinách: 2:1, 1:2, 1:3
45:00 Komentář trenéra hostí Malhockého:Z naší strany zvládnuté, ale utrápené utkání. Hlavně díky skvělému výkonu golmana bereme tři body. Díky soupeři za utkání.
45:00 Komentář trenéra domácích pana Bíny: Z naší strany solidní výkon. Hráli jsme to co jsme chtěli, ale bohužel když neproměníme ani ty nejvyloženější šance, nemůžeme vyhrát. Jako už poněkolikáté jsme totálně shořeli ve finální fázi a v koncovce. Děkuji soupeři za utkání.
42:44 Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
42:44 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #74 Adam Kocián, asistoval #3 Michael Řehák (4:6)
41:48 Vyloučen hráč #78 Ondřej Fous družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:26 GÓL Tatran Střešovice! 3:6
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #78 Ondřej Fous, asistoval #92 Vojtěch Wojnar (3:6)
35:33 GÓL Tatran Střešovice! 3:5
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #28 Tomáš Jančík, asistoval #92 Vojtěch Wojnar (3:5)
31:44 GÓL Tatran Střešovice! 3:4
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #30 Petr Kotlář bez asistence (3:4)
29:23 Vyloučen hráč #9 Jakub Dvořák družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za špatné střídání
28:23 Vyloučen hráč #13 Jiří Procházka družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za vysoká florbalka
26:32 GÓL Tatran Střešovice! 3:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #17 Tomáš Bubeník, asistoval #28 Tomáš Jančík (3:3)
23:01 GÓL Tatran Střešovice! 3:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #92 Vojtěch Wojnar, asistoval #2 Matěj Švarc (3:2)
21:13 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #26 Jan Kos, asistoval #14 Daniel Fišer (3:1)
10:04 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #17 Lukáš Dubský, asistoval #3 Michael Řehák (2:1)
06:29 Vyloučen hráč #73 Marek Macura družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za zvedání florbalky
05:21 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #97 Tomáš Dibelka, asistoval #23 Martin Zeman (1:1)
03:39 GÓL Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #47 Tadeáš Zelený, asistoval #73 Marek Macura (0:1)