• 44 43:36
    9:2
    (McIntosh)

Technology Florbal MB Black - Viking TJ Kobylisy 9:2
branky: 3. Štěpán Švejda, 4. Michal Fišera, 6. Jiří Zmatlík, 13. Jan Zoufalý, 17. Ondřej Pužman, 19. Marek Korych, 20. Jan Zoufalý, 25. Štěpán Švejda, 28. Marek Korych - 16. Jakub Matoušek, 44. Jakub Matoušek; rozhodčí: Přemysl Bališ - Jaroslav Verner; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Vojtěch Dufek 18 - Jakub Šteffel 27; po třetinách: 4:0, 5:1, 0:1
45:00 Komentář trenéra domácích Jakuba Grubera: Za první dvě třetiny musím hráče pochválit hráli jsme přesně to co jsme po hráčích chtěli a neslo to své ovoce. Ve třetí třetině si hráči řekli, že to půjde samo a začali jsme moc přehrávat situace a vymýšlet nesmyslná řešení útočných situací. Třetí třetina je černá kaňka na jinak dobře odehraný zápas.
45:00 Komentář trenéra hostí Daniela Havlíčka: Bohužel se náš přístup v tréninku promítá do výsledků zápasu. Někteří hráči by se měli probrat, kladně hodnotím jen výkon gólmana Šteffla, který nás zachránil od vyššího přídělu. Děkuji soupeři a gratuluji.
43:36 GÓL Viking TJ Kobylisy! 9:2
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #60 Jakub Matoušek, asistoval #4 Alexander McIntosh (9:2)
38:51 Vyloučen hráč #91 Adam Kropík družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
27:35 GÓL Technology Florbal MB Black! 9:1
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil #24 Marek Korych bez asistence (9:1)
24:05 GÓL Technology Florbal MB Black! 8:1
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil #37 Štěpán Švejda bez asistence (8:1)
23:32 Vyloučen hráč #44 Radovan Kohút družstva Technology Florbal MB Black na 2 minuty za bránění ve hře
19:54 GÓL Technology Florbal MB Black! 7:1
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil #39 Jan Zoufalý, asistoval #57 Martin Sobotka (7:1)
18:35 GÓL Technology Florbal MB Black! 6:1
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil #24 Marek Korych, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (6:1)
16:22 GÓL Technology Florbal MB Black! 5:1
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil #25 Ondřej Pužman, asistoval #24 Marek Korych (5:1)
15:45 GÓL Viking TJ Kobylisy! 4:1
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #60 Jakub Matoušek, asistoval #68 Tomáš Klouda (4:1)
12:47 GÓL Technology Florbal MB Black! 4:0
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil #39 Jan Zoufalý, asistoval #37 Štěpán Švejda (4:0)
05:35 GÓL Technology Florbal MB Black! 3:0
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil #28 Jiří Zmatlík, asistoval #5 Michal Fišera (3:0)
03:32 GÓL Technology Florbal MB Black! 2:0
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil #5 Michal Fišera, asistoval #37 Štěpán Švejda (2:0)
02:44 GÓL Technology Florbal MB Black! 1:0
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil #37 Štěpán Švejda, asistoval #24 Marek Korych (1:0)
01:47 Vyloučen hráč #68 Tomáš Klouda družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání