45
  • 45 44:46
    2

Viking TJ Kobylisy - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 8:16
branky: 7. Marek Čejka, 7. Vojtěch Karnet, 9. Marek Čejka, 18. Marek Čejka, 30. Tomáš Klouda, 37. Tomáš Klouda, 39. Lukáš Procházka, 42. Pavel Procházka - 3. David Horký, 3. Albert Kulík, 4. Antonín Votava, 9. Matěj Duda, 14. Ondřej Zlesák, 17. Jonáš Kulhavý, 25. Matěj Duda, 26. Marek Matoušek, 27. Antonín Votava, 29. Marek Šmíd, 29. Adam Pospíchal, 33. Aleš Weigner, 38. Ondřej Valenta, 39. Lukáš Kafka, 39. Viktor Chaloupka, 44. Jonáš Kulhavý; rozhodčí: Ondřej Jícha - Lukáš Recht; vyloučení: 4:0; využití: 0:3; zásahy brankářů: Jakub Šteffel 35 - Ondřej Hnátek 13; po třetinách: 3:5, 2:6, 3:5
44:59 Komentář hostujícího trenéra: Jsem rád, že jsme si alespoň trošku zlepšili chuť. Pozitivum vidím v tom, že se díky vývoji dostali všichni hráči do hry. Děláme spoustu stejných chyb a z nich se musíme poučit.
44:59 Komentář domácího trenéra: Soupeř nás svou útočnou hrou pouštěl k častým brejkům , které jsem občas proměnily. Poprvé v sezoně jsem viděl kluky bojovat, bohužel často se lacině vzdáváme míčku. Přeji všem štastné a veselé
44:59 Ve třetí třetině dopadly střely v poměru 10:17.
44:46 Vyloučen hráč #4 Alexander McIntosh družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:07 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:16
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #29 Jonáš Kulhavý bez asistence (8:16)
41:35 GÓL Viking TJ Kobylisy! 8:15
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #99 Pavel Procházka, asistoval #4 Alexander McIntosh (8:15)
38:53 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:15
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #95 Viktor Chaloupka, asistoval #94 Ondřej Valenta (7:15)
38:13 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:14
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Lukáš Kafka, asistoval #81 Albert Kulík (7:14)
38:02 GÓL Viking TJ Kobylisy! 7:13
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #81 Lukáš Procházka, asistoval #99 Pavel Procházka (7:13)
37:26 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:13
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #94 Ondřej Valenta, asistoval #21 David Moudrý (6:13)
36:00 GÓL Viking TJ Kobylisy! 6:12
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #68 Tomáš Klouda, asistoval #87 Marek Čejka (6:12)
32:09 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:12
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #50 Aleš Weigner, asistoval #95 Viktor Chaloupka (5:12)
29:59 V druhé třetině dopadly střely v poměru 4:19
29:50 GÓL Viking TJ Kobylisy! 5:11
28:53 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:11
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #34 Adam Pospíchal, asistoval #28 Jakub Kaplický (4:11)
28:12 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #98 Marek Šmíd, asistoval #85 Jakub Dufek (4:10)
28:00 Vyloučen hráč #4 Alexander McIntosh družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za hra na zemi
26:27 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:9
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #29 Jonáš Kulhavý (4:9)
26:00 Vyloučen hráč #4 Alexander McIntosh družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
25:24 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #35 Marek Matoušek, asistoval #83 Antonín Votava (4:8)
24:29 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #16 Matěj Duda, asistoval #29 Jonáš Kulhavý (4:7)
22:53 Vyloučen hráč #46 Ondřej Krejčí družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
17:22 GÓL Viking TJ Kobylisy! 4:6
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #87 Marek Čejka, asistoval #91 Adam Kropík (4:6)
16:28 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #29 Jonáš Kulhavý, asistoval #75 Ondřej Zlesák (3:6)
14:59 V první třetině dopadly střely v poměru 6:11 pro hostující celek.
13:28 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #75 Ondřej Zlesák, asistoval #16 Matěj Duda (3:5)
08:46 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:4
08:00 GÓL Viking TJ Kobylisy! 3:3
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #87 Marek Čejka, asistoval #68 Tomáš Klouda (3:3)
06:25 GÓL Viking TJ Kobylisy! 2:3
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #69 Vojtěch Karnet, asistoval #99 Pavel Procházka (2:3)
06:02 GÓL Viking TJ Kobylisy! 1:3
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #87 Marek Čejka, asistoval #4 Alexander McIntosh (1:3)
03:09 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #35 Marek Matoušek (0:3)
02:56 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #81 Albert Kulík, asistoval #16 Matěj Duda (0:2)
02:49 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #93 David Horký, asistoval #40 Tomáš Josefovič (0:1)