7:1
    Matěj HORÁK
    (Fous)

Tatran Střešovice - Kanonýři Kladno 7:1
branky: 9. Michael Kočandrle, 11. Tomáš Jančík, 14. Martin Pretl, 15. Ondřej Fous, 23. Vojtěch Wojnar, 27. Matěj Horák, 42. Matěj Horák - 36. Filip Sochor; rozhodčí: Lukáš Recht - Daniel Fišer; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Jurco 18 - Aleš Rudovský 20; po třetinách: 4:0, 2:0, 1:1
44:59 Komentář domácího trenéra: Zápas jsme odmakali i přes nepříznivý výsledek. Bohužel jsme neproměňovali šance a měli moc ztrát.
44:59 Komentář hostujícího trenéra: Díky dobré obraně a trpělivé hře jsme s naším výkonem spokojeni.
41:23 GÓL Tatran Střešovice! 7:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #87 Matěj Horák, asistoval #78 Ondřej Fous (7:1)
37:02 Timeout Kanonýři Kladno
36:17 Vyloučen hráč #33 Matyáš Poch družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
35:33 GÓL Kanonýři Kladno! 6:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #12 Filip Sochor, asistoval #7 Matěj Zíka (6:1)
26:34 GÓL Tatran Střešovice! 6:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #87 Matěj Horák, asistoval #13 Jiří Procházka (6:0)
22:39 GÓL Tatran Střešovice! 5:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #92 Vojtěch Wojnar, asistoval #28 Tomáš Jančík (5:0)
14:16 GÓL Tatran Střešovice! 4:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #78 Ondřej Fous, asistoval #73 Marek Macura (4:0)
13:39 GÓL Tatran Střešovice! 3:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #11 Martin Pretl, asistoval #28 Tomáš Jančík (3:0)
10:27 GÓL Tatran Střešovice! 2:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #28 Tomáš Jančík, asistoval #21 Michael Kočandrle (2:0)
08:07 GÓL Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #21 Michael Kočandrle, asistoval #78 Ondřej Fous (1:0)