• 45 44:41
    6:6
    ()

Panthers Praha - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 6:6
branky: 10. Jaroslav Petrák, 21. Antonín Ježek, 25. Jan Waldhauser, 34. Antonín Ježek, 38. Karel Petrák, 45. Karel Petrák - 15. Lukáš Kafka, 27. Jakub Dufek, 30. Jonáš Kulhavý, 38. Aleš Weigner, 40. Jonáš Kulhavý, 42. Jakub Dufek; rozhodčí: Daniel Fišer - Ondřej Jícha; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Daniel Brskovský 5 - Karel Hodík 3; po třetinách: 1:1, 2:2, 3:3
44:59 Komentář trenéra hostí Jana Svobody: V tomto utkání nám nefungovalo téměř nic. Nebyli jsme dostatečně připravení na bojovnost soupeře. Musíme se zlepšit ve všech směrech hry, takto se nedá hrát.
44:59 Komentář trenéra domácích: Zápas nahoru dolů, i když jsme dlouho vedli, nakonec jsme velmi rádi za vybojovaný bod. Mohli jsme vidět několik sporných momentů, ale ve výsledku si myslím, že se zápas musel divákům líbit. Díky soupeři za utkání.
44:41 GÓL Panthers Praha! 6:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #12 Karel Petrák z trestného střílení (6:6)
43:41 Timeout Panthers Praha
41:09 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #85 Jakub Dufek, asistoval #40 Tomáš Josefovič (5:6)
39:03 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #29 Jonáš Kulhavý, asistoval #81 Albert Kulík (5:5)
37:54 GÓL Panthers Praha! 5:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #12 Karel Petrák, asistoval #76 Jan Waldhauser (5:4)
37:28 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #50 Aleš Weigner bez asistence (4:4)
33:11 GÓL Panthers Praha! 4:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #27 Antonín Ježek, asistoval #76 Jan Waldhauser (4:3)
30:00 Střely dopadly v poměru 10:8 pro Chodov
29:48 Vyloučen hráč #16 Matěj Duda družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za vysoká florbalka
29:05 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #29 Jonáš Kulhavý, asistoval #85 Jakub Dufek (3:3)
26:59 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #85 Jakub Dufek, asistoval #28 Jakub Kaplický (3:2)
24:59 GÓL Panthers Praha! 3:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #76 Jan Waldhauser, asistoval #27 Antonín Ježek (3:1)
20:05 GÓL Panthers Praha! 2:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #27 Antonín Ježek bez asistence (2:1)
15:00 Střely v první třetině :domácí 8, hosté 4
14:42 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Lukáš Kafka, asistoval #16 Matěj Duda (1:1)
09:29 GÓL Panthers Praha! 1:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #20 Jakub Žiška (1:0)