• 41 40:22
    10:0
    (Malič)

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - Prague Tigers 10:0
branky: 3. Matěj Netrefa, 11. Prokop Godochkin, 13. Matěj Netrefa, 16. Matěj Netrefa, 30. Filip Forman, 30. Jan Nachtmann, 34. Michal Vojtíšek, 36. Michal Vojtíšek, 40. Filip Folauf, 41. Michal Vojtíšek; rozhodčí: Jan Černý - David Hertz; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Jakub Zavřel 15 - Michal Norek 14, Vojtěch Havrda 7; po třetinách: 3:0, 3:0, 4:0
45:00 Komentář trenéra hostí Tigers p. Janeby : Utkání ve vysokém tempu, děkujeme soupeři za utkání a divákům za podporu.
45:00 Komentář trenéra domácích Bohemians p. Folaufa: zlepšený výkon proti prvnímu ospalému zápasu. Děkujeme soupeři, divákům, rozhodčím.
45:00 Střely ve třetí třetině Bohemians 11 Tigers 4
40:22 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 10:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #77 Michal Vojtíšek, asistoval #38 Jan Malič (10:0)
39:14 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 9:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #23 Filip Folauf, asistoval #38 Jan Malič (9:0)
35:39 Timeout Prague Tigers
35:39 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 8:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #77 Michal Vojtíšek, asistoval #81 Filip Forman (8:0)
34:04 Hra nyní probíhá v klidném tempu a Bohemians kontrolují své vedení
33:08 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 7:0
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #96 Vojtěch Havrda družstva Prague Tigers
30:00 Počet střel ve druhé třetině: Bohemians 12, Tigers 7
29:46 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 6:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #93 Jan Nachtmann, asistoval #71 Tomáš Otcovský (6:0)
29:03 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 5:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #81 Filip Forman, asistoval #23 Filip Folauf (5:0)
28:14 Vyloučen hráč #47 Vít Járka družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za bránění ve hře
28:14 Járka poslán sudími na trestnou lavici, trenér domácích raději dnes nic nekomentuje a svůj názor dává najevo jen ironickým úsměvem
16:05 Vyloučen hráč #81 Filip Forman družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nedovolené vrážení
16:05 Forman na kriminál vyndal jednoho z hráčů Tigers! A rozhodčí nekompromisně trestá.
15:59 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #22 Matěj Netrefa, asistoval #31 Jakub Zavřel (4:0)
15:00 Střely po první třetině Bohemians: 8 Tigers: 4
14:33 Vyloučen hráč #71 Tomáš Otcovský družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost
14:33 Otcovský zákeřně sestřelil protihráče a půjde si tak na 2 minutky odpočinout
14:22 Fantastický zákrok Norka proti střele jednoho z Bohemáků!
12:13 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #22 Matěj Netrefa, asistoval #93 Jan Nachtmann (3:0)
10:05 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #8 Prokop Godochkin, asistoval #98 Ondřej Mergl (2:0)
02:41 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #22 Matěj Netrefa, asistoval #24 Vojtěch Bílek (1:0)
00:00 Zdravím všechny diváky od přenosového stolku, dnes tu máme souboj dvou odlišných váha to Bohemky a Prague Tigers