9:10
    Radek OROSZ
    (Štván)

FBC Česká Lípa B - FBC ROKYCANY 9:10
branky: 2. Jan Dudek, 2. Petr Procházka, 15. Petr Procházka, 17. Josef Hanzalík, 28. Jan Spilka, 44. Jan Spilka, 45. Petr Procházka, 54. Jan Spilka, 56. Jan Spilka - 4. Martin Štván, 5. Jakub Svejkovský, 8. Martin Fiala, 10. Martin Fiala, 33. Vojtěch Vlach, 37. David Šavel, 38. Martin Štván, 40. Lukáš Bendek, 56. Lukáš Bendek, 58. Radek Orosz; rozhodčí: Robert Kusek - Lukáš Kešner; vyloučení: 4:3; využití: 1:2; diváků: 42; zásahy brankářů: Jiří Faltejsek 18 - Petr Staněk 15; po třetinách: 4:4, 1:4, 4:2
60:00 Vyjádření trenéra hostí: Velmi bojovný zápas od začátku až do konce. Konečně jsme začali proměňovat šance. Děkujeme soupeři za zápas a zdravíme do Rokycan.
60:00 Vyjádření trenéra domácích: Byl to bojovný zápas a bohužel to byl nešťastný konec pro Českou Lípu.
57:00 GÓL FBC ROKYCANY! 9:10
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #18 Radek Orosz, asistoval #10 Martin Štván (9:10)
55:47 GÓL FBC Česká Lípa B! 9:9
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #18 Jan Spilka bez asistence (9:9)
55:32 Vyloučen hráč #7 David Šavel družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za hrubost
55:32 Vyloučen hráč #56 Lukáš Smolnický družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za hrubost
55:19 GÓL FBC ROKYCANY! 8:9
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek, asistoval #2 Petr Staněk (8:9)
53:50 GÓL FBC Česká Lípa B! 8:8
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #18 Jan Spilka, asistoval #19 Petr Procházka (8:8)
50:45 Timeout FBC Česká Lípa B
50:45 Vyloučen hráč #9 Jan Korelus družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za bránění ve hře
46:36 Trestné střílení družstva FBC ROKYCANY neproměnil #46 Jakub Boháč.
44:29 GÓL FBC Česká Lípa B! 7:8
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #19 Petr Procházka, asistoval #77 Jan Šebera (7:8)
43:31 GÓL FBC Česká Lípa B! 6:8
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #18 Jan Spilka z trestného střílení (6:8)
39:26 GÓL FBC ROKYCANY! 5:8
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek bez asistence (5:8)
37:58 Vyloučen hráč #24 Martin Bezouška družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za sekání
37:28 GÓL FBC ROKYCANY! 5:7
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #10 Martin Štván, asistoval #4 Lukáš Bendek (5:7)
36:07 GÓL FBC ROKYCANY! 5:6
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #7 David Šavel, asistoval #18 Radek Orosz (5:6)
32:32 GÓL FBC ROKYCANY! 5:5
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #19 Vojtěch Vlach, asistoval #4 Lukáš Bendek (5:5)
27:12 GÓL FBC Česká Lípa B! 5:4
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #18 Jan Spilka, asistoval #24 Martin Bezouška (5:4)
25:22 Vyloučen hráč #11 Denis Vitouš družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za blokování florbalky
16:20 GÓL FBC Česká Lípa B! 4:4
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #40 Josef Hanzalík, asistoval #19 Petr Procházka (4:4)
14:50 GÓL FBC Česká Lípa B! 3:4
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #19 Petr Procházka, asistoval #18 Jan Spilka (3:4)
10:17 Vyloučen hráč #77 Jan Šebera družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za hra na zemi
09:21 GÓL FBC ROKYCANY! 2:4
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #25 Martin Fiala, asistoval #9 Jan Korelus (2:4)
07:36 GÓL FBC ROKYCANY! 2:3
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #25 Martin Fiala, asistoval #19 Vojtěch Vlach (2:3)
04:54 GÓL FBC ROKYCANY! 2:2
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #77 Jakub Svejkovský, asistoval #2 Petr Staněk (2:2)
03:59 GÓL FBC ROKYCANY! 2:1
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #10 Martin Štván, asistoval #77 Jakub Svejkovský (2:1)
03:23 Vyloučen hráč #77 Jan Šebera družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za sekání
01:38 GÓL FBC Česká Lípa B! 2:0
01:22 GÓL FBC Česká Lípa B! 1:0
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #48 Jan Dudek, asistoval #24 Martin Bezouška (1:0)