• 61 60:41
    5:4
    (Abrhám)

Florbal Sokolov - Florbal Ústí B 5:4p
branky: 15. Tomáš Abrhám, 25. Pavel Batista, 34. Štěpán Mosler, 50. Tomáš Abrhám, 61. Pavel Batista - 8. Matěj Žaloudek, 37. Hynek Nikolič, 42. Stanislav Polanský, 57. Jiří Strnad; rozhodčí: Petr Hudák - Jakub Matějka; vyloučení: 1:6; využití: 3:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Lukáš Heczko 23 - Tomáš Hlava 28; po třetinách: 1:1, 2:1, 1:2, 1:0
60:41 GÓL Florbal Sokolov! 5:4
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #34 Pavel Batista, asistoval #9 Tomáš Abrhám (5:4)
60:41 Komentář kapitána hostí: Děkujeme soupeři za kvalitní měření sil. Pro nás škoda výsledku, nechali jsme se srážet zbytečnými a neopodstatněnými vyloučeními. To pramenilo z našich chvilkových výpadků, kdy jsme se ztráceli z vrchní pozice. Přes všechnu spirituální přípravu vezeme pouze bod, ale cítíme uspokojení za naplnění těla a mysli.
60:41 Komentář trenéra domácích T. Abrháma: Nejsme ve formě, to musí být všem jasný. Marodka, hory a nesmysly. Chybí tréninky, chybí chuť i vůle. Zápas nemastný, neslaný, do florbalu daleko. Takhle se liga nevyhrává. Slovo zápas, ne všichni chápeme stejně. Soupeři díky a zdar.
60:00 Střely po 3. třetině, Sokolov: 12, Ústí:8
59:55 Timeout Florbal Ústí B
58:43 Vyloučen hráč #92 Tomáš Hlava družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nesportovní chování
56:40 GÓL Florbal Ústí B! 4:4
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #3 Jiří Strnad bez asistence (4:4)
54:58 Timeout Florbal Sokolov
49:45 GÓL Florbal Sokolov! 4:3
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #9 Tomáš Abrhám, asistoval #29 Matouš Tesař (4:3)
49:34 Vyloučen hráč #35 Aleš Poloprutský družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za blokování florbalky
42:18 Vyloučen hráč #72 Stanislav Polanský družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nesportovní chování
42:18 Vyloučen hráč #72 Stanislav Polanský družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání
41:01 GÓL Florbal Ústí B! 3:3
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #72 Stanislav Polanský, asistoval #19 Jindřich Grosse (3:3)
40:00 Střely po 2. třetině, Sokolov: 10, Ústí: 11
36:22 GÓL Florbal Ústí B! 3:2
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #10 Hynek Nikolič, asistoval #14 Filip Kučaba (3:2)
33:19 GÓL Florbal Sokolov! 3:1
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #16 Štěpán Mosler, asistoval #9 Tomáš Abrhám (3:1)
32:48 Vyloučen hráč #19 Jindřich Grosse družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:26 GÓL Florbal Sokolov! 2:1
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #34 Pavel Batista, asistoval #99 Petr Kleiner (2:1)
20:00 Střely po 1. třetině, Sokolov: 11, Ústí: 8
19:08 Vyloučen hráč #70 Jan Hlavsa družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za blokování florbalky
14:02 GÓL Florbal Sokolov! 1:1
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #9 Tomáš Abrhám, asistoval #27 Lukáš Konvalina (1:1)
07:54 GÓL Florbal Ústí B! 0:1
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #4 Matěj Žaloudek, asistoval #10 Hynek Nikolič (0:1)
00:47 Vyloučen hráč #4 Matěj Žaloudek družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání