• 60 59:27
    9:7
    (Tampier)

FBC Česká Lípa B - FBC Liberec B 10:7
branky: 14. Radek Matějíček, 18. David Böhme, 20. Jiří Vlček, 24. Petr Procházka, 26. Karel Veber, 28. Petr Procházka, 31. Radek Matějíček, 50. Matěj Hladík, 59. Jiří Vlček, 60. Petr Procházka - 22. František Příhoda, 37. Sebastián Galbavý, 43. David Horáček, 45. David Horáček, 48. Jan Blecha, 50. Otakar Kosák, 60. David Horáček; rozhodčí: Michal Jon - Jan Ponděliček; vyloučení: 1:3; využití: 2:1; diváků: 62; zásahy brankářů: Marek Kocourek 30 - Daniel Kupec 11, Miroslav Svoboda 5; po třetinách: 3:0, 4:2, 3:5
60:00 Vyjádření trenéra domácích: Děkuji klukům za za zápas a za bojovnost ve 3. třetině, která byla opravdu těžká a dokázali to vybojovat do vítězného konce. Musím poděkovat také soupeři za skvělé utkání. Přeji jim šťastnou cestu a body do dalších utkání.
60:00 Vyjádření trenéra hostí: Dnes hororový zápas nic se nepovedlo. Jediný co šlo byla 3 třetina ale bohužel se hraje na všechny tři. Klukům i tak děkuji že makali do konce a nevzdali to. Děkuji soupeři a rozhodčím.
59:33 GÓL FBC Česká Lípa B! 10:7
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #19 Petr Procházka, asistoval #84 Jiří Vlček (10:7)
59:27 GÓL FBC Liberec B! 9:7
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #39 David Horáček, asistoval #11 David Tampier (9:7)
58:26 Timeout FBC Liberec B
58:26 GÓL FBC Česká Lípa B! 9:6
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #84 Jiří Vlček, asistoval #14 Matěj Hladík (9:6)
57:04 Vyloučen hráč #35 Tomáš Brožek družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání
49:48 GÓL FBC Česká Lípa B! 8:6
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #14 Matěj Hladík, asistoval #19 Petr Procházka (8:6)
49:05 GÓL FBC Liberec B! 7:6
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #4 Otakar Kosák, asistoval #99 Lukáš Růžička (7:6)
47:45 GÓL FBC Liberec B! 7:5
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #51 Jan Blecha, asistoval #89 Jan Havrda (7:5)
44:20 GÓL FBC Liberec B! 7:4
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #39 David Horáček, asistoval #12 Sebastián Galbavý (7:4)
43:59 Vyloučen hráč #87 Marek Semelka družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za bránění ve hře
42:13 GÓL FBC Liberec B! 7:3
36:39 GÓL FBC Liberec B! 7:2
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #12 Sebastián Galbavý, asistoval #11 David Tampier (7:2)
30:50 GÓL FBC Česká Lípa B! 7:1
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #36 Radek Matějíček, asistoval #24 Martin Bezouška (7:1)
27:19 GÓL FBC Česká Lípa B! 6:1
27:19 Střídání brankáře. Nový brankář #77 Miroslav Svoboda družstva FBC Liberec B
25:42 GÓL FBC Česká Lípa B! 5:1
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #91 Karel Veber, asistoval #19 Petr Procházka (5:1)
23:13 GÓL FBC Česká Lípa B! 4:1
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #19 Petr Procházka, asistoval #91 Karel Veber (4:1)
22:59 Vyloučen hráč #99 Lukáš Růžička družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání
21:08 GÓL FBC Liberec B! 3:1
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #6 František Příhoda, asistoval #12 Sebastián Galbavý (3:1)
19:18 GÓL FBC Česká Lípa B! 3:0
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #84 Jiří Vlček, asistoval #19 Petr Procházka (3:0)
17:31 GÓL FBC Česká Lípa B! 2:0
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #13 David Böhme, asistoval #19 Petr Procházka (2:0)
13:12 GÓL FBC Česká Lípa B! 1:0
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #36 Radek Matějíček, asistoval #84 Jiří Vlček (1:0)
08:26 Vyloučen hráč #12 Sebastián Galbavý družstva FBC Liberec B na 2 minuty za blokování florbalky
05:22 Trestné střílení družstva FBC Česká Lípa B neproměnil #19 Petr Procházka.