5:8
    Lukáš RUDIŠ
    (Pechatý)

Florbal Sokolov - Florbal Teplice 5:8
branky: 17. Aleš Hoch, 38. Petr Gasparik, 40. Petr Kleiner, 41. Štěpán Mosler, 58. Petr Kleiner - 5. Milan Gerhard, 12. Lukáš Rudiš, 14. Lukáš Rudiš, 19. Vojtěch Legner, 28. Vojtěch Legner, 33. Jan Filipec, 56. Jakub Derka, 60. Lukáš Rudiš; rozhodčí: Vojtěch Šveiger - Lukáš Tomášek; vyloučení: 3 + Tomáš Abrhám 5 + TT:2 + Michal Stejskal TT + 5; využití: 0:1; diváků: 13; zásahy brankářů: Lukáš Heczko 32 - Lukáš Topš 26; po třetinách: 1:4, 2:2, 2:2
60:00 Vyjádření domácího trenéra T. Abrháma: Vypjaté utkání. Přejeme soupeři šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář trenéra hostů : Pro nás důležité 3 body na horké půdě, která však tak horká bohužel nebyla. Je škoda, že závěr utkání nebyl o florbale, ale o zbytečných zkratech. Stále však máme před sebou 3 těžké zápasy k dovršení každoročního cíle. Děkujeme našim několika fanouškům za podporu na tribuně a soupeři dobré výsledky v posledních kolech.
60:00 Střely v 3. třetině - Sokolov: 10 Teplice: 12
59:55 GÓL Florbal Teplice! 5:8
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #6 Lukáš Rudiš, asistoval #96 Martin Pechatý (5:8)
59:35 Vyloučen hráč #9 Tomáš Abrhám družstva Florbal Sokolov do konce utkání - technický trest
59:35 Vyloučen hráč #9 Tomáš Abrhám družstva Florbal Sokolov na 5 minuty za hrubost
59:35 Vyloučen hráč #3 Michal Stejskal družstva Florbal Teplice na 5 minuty za hrubost
59:35 Vyloučen hráč #3 Michal Stejskal družstva Florbal Teplice do konce utkání - technický trest
58:58 Timeout Florbal Sokolov
58:58 Vyloučen hráč #20 Petr Gasparik družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:39 Gasparik hledal u druhé tyče, ale Batista netrefuje odkrytou klec.
57:09 GÓL Florbal Sokolov! 5:7
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #88 Petr Kleiner, asistoval #9 Tomáš Abrhám (5:7)
55:23 GÓL Florbal Teplice! 4:7
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #58 Jakub Derka, asistoval #6 Lukáš Rudiš (4:7)
53:45 Za sokolovským brankářem zvoní tyč
50:25 Abrhám svou střelou pouze orazítkoval tyč.
48:43 Teplický útočník vůbec netrefuje branku
48:12 Vyloučen hráč #16 Štěpán Mosler družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání
47:03 Sokolovský bek Tesař míjí vysoko teplickou bránu.
45:03 Kleiner vybojoval standardní situaci z rohu.
43:10 Hlavsa ve vyložené šanci gól nedává.
40:20 GÓL Florbal Sokolov! 4:6
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #16 Štěpán Mosler, asistoval #20 Petr Gasparik (4:6)
40:20 Šťastný odraz a Mosler střílí svou další branku v této sezóně.
40:00 Střely v 2. třetině - Sokolov: 10 Teplice: 13
39:04 GÓL Florbal Sokolov! 3:6
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #88 Petr Kleiner, asistoval #16 Štěpán Mosler (3:6)
39:04 Netrvalo dlouho a domácí snižují na rozdíl 3 branek.
37:38 GÓL Florbal Sokolov! 2:6
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #20 Petr Gasparik, asistoval #9 Tomáš Abrhám (2:6)
37:38 Standardní situace Sokolova a skóre se mění - 2:6
37:19 Sokolovští přečkali oslabení.
35:16 Vyloučen hráč #27 Lukáš Konvalina družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:19 Skvělý zákrok Heczka odvrátil další gól Teplic.
32:02 GÓL Florbal Teplice! 1:6
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #44 Jan Filipec, asistoval #3 Michal Stejskal (1:6)
31:30 Sólo Kleinera gólem nekončí.
30:18 Teď mohly Teplice zahrozit z protiútoku, ale střela končí daleko od pravé tyče.
29:40 Tesařova rána končí jenom na břevně.
27:58 GÓL Florbal Teplice! 1:5
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #81 Vojtěch Legner, asistoval #31 Milan Gerhard (1:5)
25:38 Přesilovka nic zajímavého nepřinesla.
24:21 Abrhám z crossové přihrávky míjí bránu.
23:38 Vyloučen hráč #96 Martin Pechatý družstva Florbal Teplice na 2 minuty za sekání
22:42 Pechatý (Teplice) neprostřelil sokolovského obránce Tesaře.
21:09 Chyba Gasparika naštěstí pro Sokolov nekončí gólem.
20:26 Sokolov hned od prvních minut zatlačil soupeře na vlastní polovinu.
20:00 Střely v 1. třetině - Sokolov: 11 Teplice: 15
18:43 GÓL Florbal Teplice! 1:4
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #81 Vojtěch Legner bez asistence (1:4)
18:43 Samostatný únik Legnera navyšuje stav na 4:1.
16:42 Vyloučen hráč #3 Michal Stejskal družstva Florbal Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení
16:21 GÓL Florbal Sokolov! 1:3
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #41 Aleš Hoch, asistoval #70 Jan Hlavsa (1:3)
16:21 Juniorská kombinace mezi Hlavsou a Hochem snižuje skóre na 1:3.
14:50 Neskutečný zákrok gólmana Lukáše Heczka drží Sokolov stále nad vodou.
13:05 GÓL Florbal Teplice! 0:3
13:05 Teplice odskakují na vedení 3:0. Sokolov by potřeboval více kontrolovat míček.
11:41 GÓL Florbal Teplice! 0:2
11:41 Skvělý zákrok Heczka neodvrátil gól Teplic a ty se ujímají vedení 2:0.
09:32 Konvalinovo rána z voleje míří pouze do těla brankáře Teplic.
08:31 Faul Moslera na půlce hřiště přerušuje hru.
06:01 Výborný zákrok Lukáše Heczka.
04:08 GÓL Florbal Teplice! 0:1
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #31 Milan Gerhard, asistoval #96 Martin Pechatý (0:1)
04:08 Teplice se ujímají vedení, prudká rána zapadla za domácího gólmana.
02:15 Hra se přelévá ze strany na stranu, uvidíme zda to bude i nadále pokračovat.
00:01 Vítáme Vás u dnešního utkaní mezi domácím týmem Sokolova a hosty z Teplic.