• 60 59:47
    2
    Václav KAŠE

FBC ROKYCANY - Florbalová škola Plzeň A 5:8
branky: 8. David Šavel, 25. Martin Fiala, 43. Vojtěch Vlach, 43. Martin Štván, 58. Jakub Svejkovský - 13. Matěj Zicho, 19. Jakub Vandák, 31. Marek Firla, 32. Ondřej Budek, 39. Marek Firla, 50. Matěj Surák, 55. Matěj Surák, 56. Filip Tábořík; rozhodčí: Jaroslav Němeček - Miroslav Tomeš; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 65; zásahy brankářů: Lukáš Nohovec 25 - Daniel Mayer 7; po třetinách: 1:2, 1:3, 3:3
60:00 Komentář trenéra hostů (Roman Surák): Dnes jsme čekali, že zápas nebude jednoduchý Rokycany, a to se POTVRDILO! Soupeř dobře bránil a svým důrazem v zakončení byl nebezpečný a úspěšný. Jsme rádi za 3 body a těšíme se na zítřek. Děkuji divákům a soupeři za fair-play zápas. Hezký večer VŠEM!
60:00 komentář trenéra domácích (Jakub Boháč) Dnešní celé utkání ve velmi dobrém tempu, Dařilo se nám držet balon, vytvořit si nějaké šance. Bohužel ve druhé třetině bylo opět pár chyb které soupeř proměnil. Děkujeme za zápas a těšíme se na zítra.
60:00 střely na branku 6:12
59:47 Vyloučen hráč #27 Václav Kaše družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za sekání
58:05 domácí jdou do 6
57:59 Timeout FBC ROKYCANY
57:32 GÓL FBC ROKYCANY! 5:8
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #77 Jakub Svejkovský, asistoval #4 Lukáš Bendek (5:8)
55:46 Vyloučen hráč #21 Martin Soukup družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání
55:16 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 4:8
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #46 Filip Tábořík, asistoval #76 Bořek Ozom (4:8)
54:01 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 4:7
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #97 Matěj Surák bez asistence (4:7)
51:52 Vyloučen hráč #7 David Šavel družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání
49:37 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 4:6
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #97 Matěj Surák, asistoval #27 Václav Kaše (4:6)
46:24 Boháčův rychlý proti bohužel neskončil v brance
45:12 hra má rychlé tempo a je nahoru dolu
43:46 domácí se začínají střelecky prosazovat
42:47 GÓL FBC ROKYCANY! 4:5
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #10 Martin Štván, asistoval #4 Lukáš Bendek (4:5)
42:09 GÓL FBC ROKYCANY! 3:5
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #19 Vojtěch Vlach, asistoval #7 David Šavel (3:5)
40:00 střely na branku 2:9
39:48 Vyloučen hráč #5 Matěj Zicho družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za hra na zemi
38:47 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 2:5
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #22 Marek Firla, asistoval #27 Václav Kaše (2:5)
36:57 Vyloučen hráč #22 Jakub Košař družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání
34:01 Nohovec likviduje další nebezpečnou střelu
31:35 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 2:4
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #97 Matěj Surák (2:4)
30:51 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 2:3
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #22 Marek Firla, asistoval #76 Bořek Ozom (2:3)
29:20 hosté kombinují na útočné půli
24:43 GÓL FBC ROKYCANY! 2:2
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #25 Martin Fiala, asistoval #4 Lukáš Bendek (2:2)
23:58 Nohovec eliminuje plzeňskou střelu
22:40 rychlý protiútok domácích na konec končí mimo bránu
20:00 střely 4:12
19:28 hosté trefují tyčku
18:42 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 1:2
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #71 Jakub Vandák, asistoval #97 Matěj Surák (1:2)
14:55 hosté vyvíjejí na Rokycany velký tlak
12:30 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 1:1
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #5 Matěj Zicho, asistoval #27 Václav Kaše (1:1)
08:21 prudká střela ze středu těsně minula Nohovcovu bránu
07:05 GÓL FBC ROKYCANY! 1:0
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #7 David Šavel, asistoval #10 Martin Štván (1:0)
03:33 hezké kombinační střídaní od domácího celku