59
  • 59 58:43
    2

Florbal Ústí B - Florbal Teplice 8:9
branky: 1. Filip Kučaba, 6. Matěj Žaloudek, 17. Jindřich Grosse, 21. Hynek Nikolič, 31. Martin Zoul, 35. Jaroslav Bečvář, 48. Jindřich Grosse, 57. Filip Kučaba - 6. Martin Pechatý, 25. Michal Stejskal, 27. Martin Pechatý, 32. Martin Pechatý, 34. Lukáš Rudiš, 42. Milan Gerhard, 42. Lukáš Topš, 51. Milan Gerhard, 58. Jan Filipec; rozhodčí: Robert Kusek - Lukáš Kešner; vyloučení: 4:4; využití: 1:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Tomáš Hlava 22 - Lukáš Topš 16; po třetinách: 3:1, 3:4, 2:4
60:00 Vyjádření kapitána domácéch:Dnešní ,chyběj tu klávesy , hráli jsme výborně, nastavení bylo, pilátes proběhlo, díky , kam dali píímenka, nevím jdem domu.
60:00 Komentář vedoucího družstva Aleše Kotase: Na divizi velmi kvalitní utkání ve vysokém tempu. Chtěl bych kluky pochválit za velikou aktivitu. Tento zápas bych ukončil motem 'na slunetě o gól více' děkuji soupeři za zápas.
59:32 Domácí hrají v šesti
58:43 Vyloučen hráč #3 Michal Stejskal družstva Florbal Teplice na 2 minuty za sekání
58:43 Domácí hrají opět přesilovku a mají šanci vyrovnat
57:23 GÓL Florbal Teplice! 8:9
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #44 Jan Filipec bez asistence (8:9)
56:44 A je opět vyrovnáno! Myslím si že lidi kteří dnes na dnešní zápas dorazili nemůžou litovat
56:37 GÓL Florbal Ústí B! 8:8
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #14 Filip Kučaba, asistoval #2 Jaroslav Bečvář (8:8)
52:59 Na hřišti se začíná přiostřovat
51:22 Vyloučen hráč #28 Martin Severa družstva Florbal Teplice na 2 minuty za sekání
50:21 GÓL Florbal Teplice! 7:8
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #31 Milan Gerhard, asistoval #79 Vojtěch Legner (7:8)
47:41 A je tu opět vyrovnáno, tentokrát vyrovnává Ústí, a uvidíme kdo z tohoto zápasů vyjde vítězně
47:40 GÓL Florbal Ústí B! 7:7
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #19 Jindřich Grosse, asistoval #14 Filip Kučaba (7:7)
45:30 Na dnešní zápas si našlo cestu 37 diváků
42:17 Teplice obrací stav zápasů ve svůj prospěch
41:59 GÓL Florbal Teplice! 6:7
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #22 Lukáš Topš, asistoval #6 Lukáš Rudiš (6:7)
41:10 GÓL Florbal Teplice! 6:6
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #31 Milan Gerhard, asistoval #96 Martin Pechatý (6:6)
38:04 Vyloučen hráč #7 Adam Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání
34:41 GÓL Florbal Ústí B! 6:5
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #2 Jaroslav Bečvář, asistoval #14 Filip Kučaba (6:5)
34:00 Teplice využívají chybu v obraně domácích, a srovnávají stav zápasů na 5:5
33:58 GÓL Florbal Teplice! 5:5
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #6 Lukáš Rudiš, asistoval #79 Vojtěch Legner (5:5)
31:48 GÓL Florbal Teplice! 5:4
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #96 Martin Pechatý, asistoval #79 Vojtěch Legner (5:4)
31:25 Vyloučen hráč #19 Lukáš Vyskočil družstva Florbal Teplice na 2 minuty za zvedání florbalky
30:41 Teplice si zahrají svojí třetí přesilovku
30:40 Vyloučen hráč #4 Matěj Žaloudek družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání
30:22 GÓL Florbal Ústí B! 5:3
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #15 Martin Zoul, asistoval #2 Jaroslav Bečvář (5:3)
29:52 Teplice střílí na domácího brankáře jednu střelu za druhou, ale Hlava svůj tým drží
26:40 Teplice se opět dostávají do hry, a prohrávají už jen o jeden gól
26:36 GÓL Florbal Teplice! 4:3
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #96 Martin Pechatý bez asistence (4:3)
24:41 GÓL Florbal Teplice! 4:2
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #3 Michal Stejskal, asistoval #44 Jan Filipec (4:2)
23:20 Stejskal sám před brankou domácích trefuje mimo
20:50 Stejně jako v 1.třetině dává Ústí gól hned v první minutě, uvidíme zda to bude stejně i ve 3.třetině
20:48 GÓL Florbal Ústí B! 4:1
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #10 Hynek Nikolič, asistoval #17 Patrik Šredl (4:1)
17:30 Severa míjí branku domácích
16:07 GÓL Florbal Ústí B! 3:1
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #19 Jindřich Grosse, asistoval #2 Jaroslav Bečvář (3:1)
16:05 Hosté v plném počtu
14:05 První přesilovka domácích
14:03 Vyloučen hráč #6 Lukáš Rudiš družstva Florbal Teplice na 2 minuty za vysoká florbalka
12:09 Můžeme vidět velmi vyrovnanou hru
10:26 Domácí nevyužívají šanci dva na jednoho
08:55 Domácí v plném počtu
07:00 Teplice hrají opět přesilovku, uvidíme zdali se jim jí podaří využít.
06:55 Vyloučen hráč #2 Jaroslav Bečvář družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za bránění ve hře
05:52 GÓL Florbal Ústí B! 2:1
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #4 Matěj Žaloudek, asistoval #10 Hynek Nikolič (2:1)
05:41 GÓL Florbal Teplice! 1:1
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #96 Martin Pechatý, asistoval #28 Martin Severa (1:1)
05:22 Teplice drží v tlaku Ústí a snaží se vyrovnat
03:45 Neskutečným zákrokem nepřipustil Hlava srovnat zápas
02:43 Vyskočil mohl srovnat stav zápasů, ale jeho střela minula branku
00:43 GÓL Florbal Ústí B! 1:0
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #14 Filip Kučaba, asistoval #52 Vít Škvára (1:0)
00:01 Zahajovací buly pro Teplice