57
  • 57 56:50
    2

Florbal Sokolov - TJ Sokol Koberovy 10:4
branky: 7. Tomáš Abrhám, 19. Jakub Stejskal, 20. Štěpán Mosler, 21. Štěpán Mosler, 29. Jan Hlavsa, 30. Aleš Hoch, 30. Jakub Stejskal, 39. Matouš Tesař, 53. Tomáš Abrhám, 56. Jan Hlavsa - 10. Michal Slavík, 12. Milan Drobný, 41. Jakub Volf, 48. Michal Slavík; rozhodčí: Lukáš Tomášek - Vojtěch Šveiger; vyloučení: 4:2; využití: 2:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Lukáš Heczko 22 - Ondřej Brunclík 21; po třetinách: 3:2, 5:0, 2:2
60:00 Komentář trenéra hostí Adama Buriánka 2/2: Ve třetí třetině jsme předvedli opět kvalitní výkon na hranice svých možností a mohou nás velice mrzet chabě zahrané přesilové hry. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme chladnou hlavu po zbytek soutěže.
60:00 Komentář trenéra hostí Adama Buriánka 1/2: Do utkání jsme vstoupili daleko lépe, než do utkání s Lovosicemi a do kolapsu v závěru třetiny jsme důstojně drželi krok, jak v nasazení, tak v držení balonku. Ve druhé třetině soupeř přidal na obrátkách na což jsme pomalu reagovali, následkem byly góly po zbytečných individuálních chybách a stejně tak zbytečných oslabeních. Domácí tak ve druhé třetině zlomili utkání na svou stranu.
60:00 Komentář trenéra domácích T. Abrháma: Celkem vyhrocený zápas plný emocí, z naší strany jsme rozhodně neudrželi chladné hlavy. Vyloučení Moslera za oplácení jsou jasným důkazem. Děkuji za zápas.
60:00 Střely po třetí třetině: Sokolov-10, Koberovy-9
56:50 Vyloučen hráč #16 Štěpán Mosler družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hrubost
55:18 GÓL Florbal Sokolov! 10:4
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #70 Jan Hlavsa, asistoval #16 Štěpán Mosler (10:4)
52:46 GÓL Florbal Sokolov! 9:4
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #9 Tomáš Abrhám, asistoval #33 Lukáš Heczko (9:4)
47:35 GÓL TJ Sokol Koberovy! 8:4
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #25 Michal Slavík, asistoval #92 Dominik Reczai (8:4)
40:20 GÓL TJ Sokol Koberovy! 8:3
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #50 Jakub Volf bez asistence (8:3)
40:00 střely po druhé třetině Sokolov - 14 Koberovy - 8
38:50 GÓL Florbal Sokolov! 8:2
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #29 Matouš Tesař, asistoval #20 Petr Gasparik (8:2)
30:27 Vyloučen hráč #70 Jan Hlavsa družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za blokování florbalky
29:41 GÓL Florbal Sokolov! 7:2
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #7 Jakub Stejskal, asistoval #99 Petr Kleiner (7:2)
29:03 GÓL Florbal Sokolov! 6:2
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #41 Aleš Hoch, asistoval #20 Petr Gasparik (6:2)
28:40 GÓL Florbal Sokolov! 5:2
20:47 GÓL Florbal Sokolov! 4:2
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #16 Štěpán Mosler, asistoval #99 Petr Kleiner (4:2)
20:00 Střely po první třetině Sokolov - 7 Koberovy - 9
19:15 GÓL Florbal Sokolov! 3:2
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #16 Štěpán Mosler, asistoval #29 Matouš Tesař (3:2)
18:21 GÓL Florbal Sokolov! 2:2
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #7 Jakub Stejskal, asistoval #20 Petr Gasparik (2:2)
17:51 Vyloučen hráč #26 Leoš Kopáček družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za bránění ve hře
11:05 GÓL TJ Sokol Koberovy! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #34 Milan Drobný, asistoval #25 Michal Slavík (1:2)
09:53 GÓL TJ Sokol Koberovy! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #25 Michal Slavík, asistoval #50 Jakub Volf (1:1)
08:55 Vyloučen hráč #16 Štěpán Mosler družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nedovolené vrážení
06:04 GÓL Florbal Sokolov! 1:0
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #9 Tomáš Abrhám, asistoval #20 Petr Gasparik (1:0)
05:50 Vyloučen hráč #34 Milan Drobný družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nedovolené vrážení