• 63 62:09
    7:6
    (Šollar)

FBC Liberec B - SK Jiskra Domažlice 7:6p
branky: 8. David Tampier, 20. Jan Šoltys, 47. Jaroslav Štěpán, 48. Marek Čmugr, 57. David Tampier, 60. František Příhoda, 63. Jaroslav Štěpán - 11. Dušan Boroš, 11. Dominik Vraštil, 13. Ondřej Baroch, 31. Ondřej Baroch, 39. Ondřej Baroch, 60. Zdeněk Opálka; rozhodčí: Daniel Urik - Lukáš Pekárek; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Daniel Kupec 25 - Patrik Kouřík 18; po třetinách: 2:3, 0:2, 4:1, 1:0
62:09 GÓL FBC Liberec B! 7:6
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #5 Jaroslav Štěpán, asistoval #40 Dominik Šollar (7:6)
60:00 Komentář vedoucího hostí Stacha:Děkujeme soupeřům za zápas, vyrovnané utkání prokázalo větší kvalitu.
60:00 Komentář vedoucího domácích Kupce: Dnes jsme byli svědkem velmi vyrovnaného boje do poslední vteřiny, děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně štěstí do dalších zápasů.
59:56 GÓL FBC Liberec B! 6:6
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #64 František Příhoda, asistoval #5 Jaroslav Štěpán (6:6)
59:40 GÓL SK Jiskra Domažlice! 5:6
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #12 Zdeněk Opálka, asistoval #18 Ondřej Baroch (5:6)
59:40 Vyloučen hráč #69 Dominik Hiadlovský družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nesportovní chování
56:48 GÓL FBC Liberec B! 5:5
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #11 David Tampier, asistoval #64 František Příhoda (5:5)
55:45 Vyloučen hráč #14 Dominik Vraštil družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za špatné střídání
54:17 Timeout FBC Liberec B
47:42 Timeout SK Jiskra Domažlice
47:15 GÓL FBC Liberec B! 4:5
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #71 Marek Čmugr, asistoval #61 Jan Šoltys (4:5)
46:10 GÓL FBC Liberec B! 3:5
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #5 Jaroslav Štěpán, asistoval #13 Tomáš Leksa (3:5)
38:17 GÓL SK Jiskra Domažlice! 2:5
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #18 Ondřej Baroch, asistoval #3 Dušan Boroš (2:5)
34:39 Vyloučen hráč #22 Martin Kubů družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za sekání
30:16 GÓL SK Jiskra Domažlice! 2:4
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #18 Ondřej Baroch, asistoval #12 Zdeněk Opálka (2:4)
19:52 GÓL FBC Liberec B! 2:3
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #61 Jan Šoltys bez asistence (2:3)
12:47 GÓL SK Jiskra Domažlice! 1:3
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #18 Ondřej Baroch, asistoval #97 Patrik Kouřík (1:3)
10:51 GÓL SK Jiskra Domažlice! 1:2
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #14 Dominik Vraštil, asistoval #11 Tomáš Havlíček (1:2)
10:39 GÓL SK Jiskra Domažlice! 1:1
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #3 Dušan Boroš bez asistence (1:1)
07:21 GÓL FBC Liberec B! 1:0
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #11 David Tampier, asistoval #61 Jan Šoltys (1:0)
06:42 Vyloučen hráč #81 Luboš Řezáček družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za sekání