• 59 58:40
    2
    Jaroslav JEŽEK

ASK Lovosice - LFP - TJ Sokol Koberovy 4:5
branky: 19. Jakub Dvořák, 20. Jakub Malý, 35. Jakub Malý, 40. Adam Šalanský - 4. Jakub Volf, 44. Jan Novotný, 45. Dominik Reczai, 49. Lukáš Hlava, 51. Jan Novotný; rozhodčí: Jan Ponděliček - David Scholz; vyloučení: 6:2; využití: 0:2; diváků: 11; zásahy brankářů: Ondřej Perníček 30 - Ondřej Brunclík 21; po třetinách: 2:1, 2:0, 0:4
60:00 Komentář trenéra domácích k zápasu: 'Po dvou poměrně soustředěných třetinách jsme soupeře nesmyslně pustili do hry vlastní nedisciplinovaností. A to nás stálo zápas. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.'
60:00 Komentář trenéra hostů k zápasu: 'Soupeř byl v první polovině výrazně lepší. Chyběla nám bojovnost a nasazení. Do utkání jsme se dostali pouze díky labilní psychice soupeře. Děkujeme soupeři za utkání.'
60:00 Střely na bránu ve třetí třetině: Lovosice - 5, Koberovy - 12. Střely celkem: Lovosice - 25, Koberovy - 35.
59:19 Zůna vypíchl soupeři míček a domácí se rázem dostali do přečíslení 3 na 2. Dvořák čekal u levého mantinelu svého spoluhráče, ten mu ale mezitím odběhl až k brankáři a přihrávka tak směřovala na hůl soupeřů.
59:00 Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:40 Vyloučen hráč #30 Jaroslav Ježek družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání
58:02 Vše je v pořádku, hráč se sám od sebe zvedl a odkráčel po svých na střídačku.
57:54 Hra se znovu přerušuje. Kotán při souboji zalehl jednomu ze soupeřů levou nohu a ten se svírá v bolestech.
57:37 Pšenička nemohl pokračovat ve svém útočném výpadu. Soupeřem mu byla nadzvednuta hůl, rozhodčí pískají volný úder pro Lovosice.
56:54 Tyčka sehrála roli také při střele hostů, kteří už se na střídačce pomalu radovali ze vstřelené branky.
56:42 Po střele Šalanského se rozezvučela tyč koberovské brány!
56:24 Dvořák si znovu udělal ze soupeřů kužely. Tentokrát jeho zakončení nebylo tak nebezpečné jako při jeho brance.
55:34 Perníček nemusel v posledních dvou útocích Koberovů zakročit. Přesto byly střely hodně nebezpečné, bránu míjel míček jen o pár centimetrů.
54:06 Domácí mají trochu kostrbatou rozehrávku akcí. Při přechodu do útoku se hodně nadřou.
52:18 Dva hráči zavalili Perníčka v brankovišti po vzájemném osobním souboji. Brankář Lovosic při přerušené hře rozhýbával nárt na pravé noze, ale zdá se, že je vše v pořádku.
51:21 Trestné střílení družstva ASK Lovosice - LFP neproměnil #26 Jakub Dvořák.
51:21 Jeden z hostujících hráčů v brankovišti zahrál míček příliš vysoko a bylo nařízeno trestné střílení. Dvořák měl po kličce do forhendu otevřený prostor, ale míček poslal nad bránu.
50:27 GÓL TJ Sokol Koberovy! 4:5
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #77 Jan Novotný, asistoval #10 Václav Hartl (4:5)
50:27 Koberovy jsou na koni a je to vidět i na předváděné hře. U pravé tyče udělal Perníčkovi Hartl kličku a zasunul míček do zcela prázdné brány.
50:08 Hosté vyšťourali míček zpod nohy Perníčka a snažil se po spolupráci se spoluhráči o zakončení. Perníček ale jejich úmysl přečetl a zabránil brance.
48:57 Slavík při souboji u mantinelu ztratil hůl a ta se řadou odrazů dostala až do páté řady hlediště. Rozhodčí následně raději přerušil hru.
48:30 Timeout ASK Lovosice - LFP
48:30 GÓL TJ Sokol Koberovy! 4:4
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #83 Lukáš Hlava, asistoval #92 Dominik Reczai (4:4)
48:30 Hlava nabral velkou rychlost, čehož využil k oběhnutí branky a zastrčení míčku zpoza branky k tyči. Perníček se ke své levé tyči snažil přemístit marně.
47:41 Dvořák po souboji za bránou Koberovů odkulhal na vlastní střídačku. Jeho problémy s kolenem budou asi většího rázu.
44:59 GÓL TJ Sokol Koberovy! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #92 Dominik Reczai, asistoval #77 Jan Novotný (4:3)
44:59 Hosté se na místo hry, zajímají o dění u pořadatelského stolečku, kde nastaly lehké problémy s časomírou. Rozhodčí jim jasně zdůrazňují, že o tuto činnost se starají výhradně rozhodčí, nikoli hráči jakéhokoli družstva.
43:43 GÓL TJ Sokol Koberovy! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #77 Jan Novotný, asistoval #92 Dominik Reczai (4:2)
43:43 Vyloučen hráč #44 Jan Hrdlička družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání
43:43 Míček po střele od pravého mantinelu prošel brankáři pod ramenem k pravé tyči.
43:37 Vyloučen hráč #49 Václav Melichar družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání
42:39 Po rychlé rozehrávce a nahrávkách přišlo zakončení. Perníček brilantním zákrokem vykryl opuštěnou část brány.
42:36 Vyloučen hráč #50 Adam Šalanský družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání
42:16 Šalanský při zakončení vystřelil mimo míčku soupeři hokejku z ruky.
41:34 Hartl ve stoprocentní situaci nedokázal nasměřovat míček do opuštěné klece Lovosic. Zřejmě tak stoprocentní šance to tedy nebyla...
40:40 Ježek zastavil nohou střelu soupeře a jisto jistě ho bude ještě nějakou chvíli pálit.
40:00 Střely na bránu ve 2. třetině: Lovosice - 7, Koberovy - 13. Střely celkem: Lovosice - 20, Koberovy - 18.
39:57 Na Pšeničku volá celá hala 'Vystřel!', ale s domácím hráčem to ani nehne a snaží se zavést míček na útočnou polovinu...
39:09 GÓL ASK Lovosice - LFP! 4:1
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #50 Adam Šalanský, asistoval #99 Ondřej Perníček (4:1)
39:09 Lovosičtí si vedou dobře i při oslabení. Nepřesnost v rozehrávce soupeře využívá Šalanský, který po sprintu po levé straně zakončil do stejné strany brány. Míček se ještě otřel o tyč a zapadl do sítě.
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:43 Vyloučen hráč #26 Jakub Dvořák družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání
38:43 Dvořák rychlostně nestačil a zezadu sekl soupeře několikrát přes hůl. Je za to vyloučen na 2 minuty.
38:18 Melichar se pokoušel o zakončení, ale jeho střela neměla brankové parametry.
37:52 Rozhodčí zastavil nohou míček za bránou Koberovů. Následuje vhazování v rohu hrací plochy.
36:46 Reczai nechal vyniknout Perníčka, i když se ocitl v dobré střelecké pozici u levé tyče. Tygřím skokem se ihned poté snažil brankář Lovosic zachytit míček za bránou, ale ten se ocital v držení protihráč.
35:22 Kudrnáč doslova odkulhal na střídačku a dnešní zápas pro něj zřejmě skončil. Největší potíž mu dělalo překročení mantinelu.
34:14 GÓL ASK Lovosice - LFP! 3:1
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #82 Jakub Malý, asistoval #26 Jakub Dvořák (3:1)
34:14 Lovosičtí odskakují do dvoubrankového vedení. Dvořák si rukama ukázal o přihrávku k levému mantinelu. Velmi rychle se míček posunul k pravé tyči, kde už agilně operoval Jakub Malý, který ztečoval děravý míček do sítě Koberovů.
33:25 Hlava vedl přečíslení 2 na 1 po levé straně. Místo přihrávky zvolil zakončení, které se mu hrubě nepovedlo a míček skončil vysoko nad.
32:01 Hrdlička neprocpal míček v přečíslení 2 na 1 na Malého, neboť se jeden z bránících hráčů vrátil včas před vlastní bránu.
31:03 Kopáček těsně před bránou tečoval letící míček, kterému změnil směr letu, aby nakonec skončil na tyči. Perníček reagoval na původní střelu, která směřovala k opačné tyči.
29:28 Vyloučen hráč #83 Lukáš Hlava družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nesportovní chování
29:28 Vyloučen hráč #41 Ondřej Pšenička družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za nesportovní chování
29:28 Rozhádaní kohouti se nachází na trestných lavicích. Následuje tzv. čtyřkový florbal.
28:46 Volf viděl někde v hale zřejmě lehké dívky nabízející oné služby. Jinak by ze svých úst nevypustil hanlivý výraz těchto slečen na vlastní střídačce. Osobně v hledišti nikoho takového nevidím.
28:08 Reczai se ocitl před brankářem zcela osamocen s míčkem na holi. Toho využil pro střelu, která skončila v rameni Perníčka.
27:13 Šalanský v plné rychlosti vystřelil ze středu. Bohužel pro domácí ale pouze vysoko nad.
26:03 Dvořák je zpět na hrací ploše a už zase svým umem deptá protihráče.
24:35 Do stojícího Dvořáka narazil v plné rychlosti jeden z protihráčů. Domácí hráč zůstal na chvíli ležet na hrací ploše a rozhodčí raději přerušují hru. Evidentně je lehce otřesený, ale na střídačku míří po svých.
24:29 Hostující hráči pochválili brankáře Perníčka slovy: 'Ten jejich brankář je hodně dobrý.' Jeho spoluhráči mu při tom přikyvovali.
24:05 Dvořák na půlící čáře vypíchl soupeři míček a snažil se útočit do plných. Bohužel bez podpory spoluhráčů, takže musel celou situaci zastavit.
22:23 Slavík zakončoval akci 2 na 1 u levé tyče domácí brány. Perníček si proti jeho střele vyjel hodně z brány, aby zmenšil střelecký úhel a uspěl.
21:52 Pšenička se podél levého mantinelu prodral až za bránu soupeře, odkud zkusil zasunout míček za brankáře. Holí i míčkem se za brankářova záda dostal, ale zakončení skončilo v tyči.
20:57 Koberovy v další dobré střelecké pozici, jenže tentokrát neměli hráči dobře seřízená mířidla.
20:22 Slavík mohl od pravého mantinelu srovnat stav utkání. Jenže Perníček se stačil včas přemístiti od tyče k tyči a loktem vyrazit míček mimo prostor tří tyčí.
20:00 Střely na bránu po 1. třetině: Lovosice - 13, Koberovy - 5.
19:28 GÓL ASK Lovosice - LFP! 2:1
19:28 Branku jsem osobně neviděl, dám tedy na rady svých spolupořadatelů u pořadatelského stolečku. Podle jednoho z nich zapadla 'ušmudlaná' střela z hranice brankoviště za záda hostujícího brankáře. Jak vlastně branka padla, na to už se historie neptá.
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:48 Perníček si připisuje reflexivní zákrok rukou. V této fázi hry velmi důležitý zákrok. V hale to jen zahučelo.
18:35 GÓL ASK Lovosice - LFP! 1:1
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #26 Jakub Dvořák, asistoval #30 Jaroslav Ježek (1:1)
18:35 Dvořák si přebral před půlící čárou míček, z protihráčů si udělal kuželky a to samé se mu povedlo s brankářem. Nádherná individuální akce domácího obránce.
18:00 Pšenička se snažil prosmýknout mezi dvěma protihráči. Se svým úmyslem neuspěl.
16:59 Legrační vsuvka v zápase. Drobný srazil v plné rychlosti před vlastní bránou svého spoluhráče Slavíka. Nikdo z Lovosických nebyl v napadání, a tak míček nakonec přeci jen hosté ukořistili.
16:07 Šalanský v dobré pozici nechal vyniknout Brunclíka.
15:24 Reczai se před bránou snažil nalézt někoho ze svých spoluhráčů. Míček ale prošel brankovištěm až na hůl Hrdličky, který nebyl úspěšný v rychlém protiútoku.
14:57 Drobného střela od půlící čáry skončila jen těsně vedle pravé tyče domácí svatyně.
14:23 Pšenička si s protihráči pohrál s lehce baseballovými zásahy. Rozhodčí nechali ve hře pokračovat, všechny zásahy míčku byli pod úrovní kolen. Nahrávku ve stejném trendu ale jeho spoluhráči neakceptovali.
14:01 Ani dvě střely v rychlém sledu neprošly salvou střel bránících hráčů Koberovů.
13:22 Pšenička se dostal k míčku jak slepý k houslím, přesto ho dokázal vyslat směrem na bránu. Naneštěstí pro Lovosice nebyla jeho střela z nejpřesnějších.
12:23 Šalanský z dobré pozice střílí vysoko nad. Míček zastavuje až ochranná síť za bránou.
11:39 Dvořák byl vlastním spoluhráčem zahnán do pořádného šprajcu. Domácí obránce si s celou situací poradil bravurně. Na poslední chvíli uklouzl a ve stejném pohybu se nakonec ocitl i protihráč.
10:38 Hrdlička se dostal na poslední chvíli na půlící čáře k míčku a vyslal prudkou střelu - nestřelu směrem na útočnou polovinu. Trefil pouze stojícího bránícího hráče, který bude mít 'berušku' na ruce ještě po konci zápasu.
10:18 Dvořák nedokázal před bránou tečovat lehkou střelu Malého ze středu.
09:37 Šalanský mezi nohami poslal míček na hůl Pšeničky, který v těžké pozici dokázal vystřelit. Míček se ale zastavil v nohách prvního obránce.
09:00 Nahození Ježka nebylo nikým z jeho spoluhráčů tečováno. Brunclík zachytává bez větších potíží míček do náruče.
08:17 Brunclík si po další střele Lovosic připisuje snadný zákrok.
07:59 Malý od pravého mantinelu zakončoval pěknou kombinaci Lovosic do boční sítě.
07:31 Domácí se nepřesnými přihrávkami připravili o možnost vystřelit a přesouvají se na půlící čáru.
07:06 Vyloučen hráč #10 Václav Hartl družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za blokování florbalky
06:59 Domácí utekli do přečíslení 3 na 1. Celou situaci vzal na sebe Malý, ale jeho zakončení skončilo v nohách Brunclíka.
06:26 Malý od pravého mantinelu trefuje tyč!
06:12 Ježek v souboji u mantinelu přitvrdil a rozhodčí pískají volný úder pro Koberovy.
05:33 Novotný si naběhl na střed pro míček a ihned vyslal projektil na bránu. Zakončení bylo nepřesné a skončilo až za mantinelem.
05:01 Koberovští si vybírají slabší chvíli. Lovosičtí toho nedokáží využít. Všechny střely zatím Brunclík kryje.
03:04 GÓL TJ Sokol Koberovy! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #50 Jakub Volf, asistoval #34 Milan Drobný (0:1)
03:04 Koberovy ihned vyzkoušely rychlý protiútok, který u levé tyče zakončoval Volf a trefil volné místo u bližší tyče.
02:58 Malý se snažil v rohu obtočit kolem svého strážce, ale o míček nakonec přišel.
02:02 Šalanský byl před bránou trefený vlastním spoluhráčem od mantinelu. Snažil se ještě probojovat k míčku, ale místo toho fauloval.
00:51 První zákrok si připisuje také Brunclík, i on neměl moc těžkou práci.
00:28 Reczai jako první prověřil Perníčkovu pozornost v bráně Lovosic. Jednoduchý zákrok pro lovosického strážce svatyně.