• 56 55:32
    11:6
    (Veber)

Florbal Sokolov - FBC Česká Lípa B 11:6
branky: 5. Petr Gasparik, 13. Patrik Soukup, 15. David Ladžon, 16. Tomáš Abrhám, 17. Martin Bezouška, 19. Tomáš Abrhám, 28. Tomáš Abrhám, 36. Štěpán Mosler, 51. Petr Kleiner, 52. Jakub Stejskal, 56. Lukáš Konvalina - 24. Karel Veber, 29. Petr Procházka, 42. Petr Procházka, 52. Petr Procházka, 56. Martin Bezouška, 56. Petr Procházka; rozhodčí: Nikola Staňková - Lukáš Hajšman; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Lukáš Heczko 38 - Jiří Faltejsek 31; po třetinách: 6:0, 2:2, 3:4
60:00 Komentář trenéra hostí M. Bezoušky: Škoda první třetiny, ale i v sedmi lidech bojovný výkon. Soupeři děkuji za utkání.
60:00 Komentář trenéra domácích T. Abrháma: Nebyl to ukázkový výkon, soupeř přijel v osmi lidech a stejně s námi dokázal držet krok. O střelecké impotenci z loženek ani nemluvím. Každopádně tři body jsou v tabulce, to je hlavní. Soupeři díky za dobrý match.
55:32 GÓL FBC Česká Lípa B! 11:6
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #19 Petr Procházka, asistoval #91 Karel Veber (11:6)
55:20 GÓL FBC Česká Lípa B! 11:5
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #24 Martin Bezouška, asistoval #19 Petr Procházka (11:5)
55:05 GÓL Florbal Sokolov! 11:4
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #27 Lukáš Konvalina, asistoval #9 Tomáš Abrhám (11:4)
51:59 GÓL FBC Česká Lípa B! 10:4
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #19 Petr Procházka, asistoval #33 David Hybš (10:4)
51:27 GÓL Florbal Sokolov! 10:3
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #7 Jakub Stejskal, asistoval #8 Patrik Soukup (10:3)
50:39 GÓL Florbal Sokolov! 9:3
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #99 Petr Kleiner, asistoval #20 Petr Gasparik (9:3)
41:58 GÓL FBC Česká Lípa B! 8:3
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #19 Petr Procházka, asistoval #18 Jan Spilka (8:3)
40:00 střely po druhé třetině Sokolov 15:18 Česká Lípa
35:52 GÓL Florbal Sokolov! 8:2
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #16 Štěpán Mosler, asistoval #7 Jakub Stejskal (8:2)
33:51 Vyloučen hráč #30 Jan Šafránek družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání
28:25 GÓL FBC Česká Lípa B! 7:2
27:47 GÓL Florbal Sokolov! 7:1
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #9 Tomáš Abrhám, asistoval #22 David Ladžon (7:1)
23:21 GÓL FBC Česká Lípa B! 6:1
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #91 Karel Veber bez asistence (6:1)
20:00 střely po první třetině Sokolov 17:9 Česká Lípa
18:52 GÓL Florbal Sokolov! 6:0
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #9 Tomáš Abrhám, asistoval #8 Patrik Soukup (6:0)
16:22 GÓL Florbal Sokolov! 5:0
Vlastní branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #24 Martin Bezouška (5:0)
15:59 GÓL Florbal Sokolov! 4:0
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #9 Tomáš Abrhám, asistoval #7 Jakub Stejskal (4:0)
14:22 GÓL Florbal Sokolov! 3:0
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #22 David Ladžon, asistoval #9 Tomáš Abrhám (3:0)
12:32 GÓL Florbal Sokolov! 2:0
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #8 Patrik Soukup bez asistence (2:0)
10:20 Vyloučen hráč #33 David Hybš družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za hrubost
04:05 GÓL Florbal Sokolov! 1:0
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #20 Petr Gasparik, asistoval #27 Lukáš Konvalina (1:0)