• 60 59:31
    3:9
    ()

SK Jiskra Domažlice - Florbal Sokolov 3:9
branky: 6. Ondřej Baroch, 7. Ondřej Baroch, 10. Zdeněk Opálka - 15. Štěpán Mosler, 26. Pavel Batista, 28. Petr Gasparik, 30. David Ladžon, 34. Štěpán Mosler, 35. Tomáš Abrhám, 48. Matouš Tesař, 56. Lukáš Konvalina, 60. Petr Gasparik; rozhodčí: Lukáš Hajšman - Jaroslav Němeček; vyloučení: 4:0; využití: 0:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Patrik Kouřík 40 - Lukáš Heczko 24; po třetinách: 3:1, 0:5, 0:3
59:59 Komentář domácích : Pekný zápas, soupeř trestal naše chyby a výkon rozhodčích radši komentovat nebudu.
59:31 GÓL Florbal Sokolov! 3:9
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #20 Petr Gasparik bez asistence (3:9)
59:19 Komentář trenéra T. Abrháma: Po první třetině jsme se hodně strachovali o body, byl to zápas o první průběžné místo, takže jsem rád, že jsme to zvrátili a zápas vyhráli. Děkuji soupeři za parádní zápas.
55:09 GÓL Florbal Sokolov! 3:8
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #27 Lukáš Konvalina, asistoval #8 Patrik Soukup (3:8)
55:09 kapitán domácích se rve o práva svého týmu a disktuje s rozhodčimi
54:05 Tauer sám v oslabení u hostů ,ale brankář jeho střelu kryje
52:42 Vyloučen hráč #12 Zdeněk Opálka družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za sekání
51:38 Patrik Kouřík je proti dalšímu gólu a proto předvádí fantastické zákroky
49:24 to je filharmonie.. je stále více slyšet píšťalka rozhodčích
47:23 GÓL Florbal Sokolov! 3:7
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #29 Matouš Tesař, asistoval #70 Jan Hlavsa (3:7)
47:23 střela z půlky končí v Kouřikově bráně
46:30 Bořík opět netrefuje po nádherné přihrávce od Barocha prázdnou bránu
45:43 domací oslabeny o jednoho hráče mají kupodivu více balónek než soupeř
44:40 Vyloučen hráč #14 Dominik Vraštil družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za sekání
42:30 rozhodčí píská sekání . domací hráč Andrle ukázal cit pro fair play a oznámil ,že sekal on svého spoluhráče . buly
41:42 Tauer napálil míček z 0 úhlu a přes pár odrazů je balónek u brankáře
40:01 hráči Domažlic vypadají před buly odevzdaně.
39:38 Bořík sám před gólmanem a trefuje prostředek brány kde jisto jistě je brankář
39:32 domací vypli motory a ve druhé třetině ztrací vedení ..
34:38 GÓL Florbal Sokolov! 3:6
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #9 Tomáš Abrhám, asistoval #20 Petr Gasparik (3:6)
34:38 Andrle nevyužil prostor z mezikruží .domácí ztratili balónek a hosté využívají akci tři na jednoho .jednoduchá přihrávka na křídlo ,střela z první a Kouřík v rychlém sledu vytahuje míček z branky
33:12 GÓL Florbal Sokolov! 3:5
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #16 Štěpán Mosler, asistoval #9 Tomáš Abrhám (3:5)
33:12 domácí přestali hrát efektivní florbal .stáhli se do bloku a dostávají gól za góĺem
32:32 hostující hráč s číslem 29 zkoušel překvapit ze 3/4 hřiště domácícho gólmana..bohužel pro něj netrefil bránu
31:35 domácí jsou pod velkým tlakem
29:55 GÓL Florbal Sokolov! 3:4
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #22 David Ladžon, asistoval #9 Tomáš Abrhám (3:4)
29:55 Sokolovští jdou do vedení .další parádní rána pod horní tyč
28:27 domací pouze faulují a nemůžou se dostat zpět do herní pohody
27:49 GÓL Florbal Sokolov! 3:3
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #20 Petr Gasparik, asistoval #8 Patrik Soukup (3:3)
27:49 Hosté teď ukázali proč jsou v tabulce na prvním místě .vyrovnaní přinesla střela tahem nad ruku gólmana Kouříka
26:19 hra se nám vyrovnala . začíná boj o každý metřík na hřišti
25:49 GÓL Florbal Sokolov! 3:2
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #34 Pavel Batista, asistoval #16 Štěpán Mosler (3:2)
25:49 hostující hráč se mezi dvěma obráci otočil a skóruje mezi nohy gólmana
24:48 Baroch dostal nabídku sám na gólmana.v rychlém nájezdu netrefuje branku
24:22 domací ubránili horlivým bráněním
23:44 hosté tlačí ,ale gól se jim nedaří vstřelit
22:12 Vyloučen hráč #81 Luboš Řezáček družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za sekání
22:12 Řezáček nestíhal útočníka hostí .ohnal se a za sekání je vyloučen
21:40 rozhodčí zvedá paži. Domácí budou oslabení
20:01 začíná nám druhá část ..doufám ,že nám přinese spousty zajímavích situací
19:45 hosté po ztrátě Stacha trefují tyč
18:52 Bořík netrefuje poloodkrytou bránu .už je na čase seřídit mířidla
17:28 Baroch vybojoval balónek ,ale s faulem , máchá rukama a rozčiluje se
14:59 Hosté zabrali a domácí neví, kde jim hlavy stojí. Zatím drží skvělými zákroky Kouřík
14:34 GÓL Florbal Sokolov! 3:1
14:34 hosté využili přesilovku a snižují náskok
14:31 Vyloučen hráč #81 Luboš Řezáček družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za vysoký kop
14:05 hosté kombinují po obvodu ,ale ke střele se nedostávají
12:56 další dvě střely od domácích...chybělo málo
09:26 GÓL SK Jiskra Domažlice! 3:0
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #12 Zdeněk Opálka, asistoval #20 Jan Tauer (3:0)
09:26 Jan Tauer nám ukázal své atletické nohy ..takovou rychlost nevyvine ani gripen .protáhl se kolem bránícího hráče a naservíroval přihrávku Opálkovi ,který dává gól pod nohy gólmana hostí
08:46 zjímavá standartní situace domacích končí nepovedenou střelou za mantinel
08:17 hosté tlačí na pilu a snaží se snížit
06:54 GÓL SK Jiskra Domažlice! 2:0
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #18 Ondřej Baroch, asistoval #8 Ondřej Stach (2:0)
06:54 a máme tu další gól kanonýra Barocha ...
05:04 GÓL SK Jiskra Domažlice! 1:0
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #18 Ondřej Baroch bez asistence (1:0)
05:04 Ondřej Baroch vyhrál souboj jeden na jednoho a dává gól
04:25 kupí se nám fauly z obou stran
02:49 Baroch z první naservíroval balónek Boříkovi, ten však prázdnou branku netrefuje.
02:00 oba týmy mají po jedné střele avšak žádnej šlágr to nebyl
00:50 úvod utkání kontrolují hosté
00:01 Vítáme Vás při nedělním utkání.