• 60 59:48
    8:2
    (Kubica)

SK Jiskra Domažlice - ASK Lovosice - LFP 8:2
branky: 2. Ondřej Baroch, 27. Jan Tauer, 33. Martin Kubů, 41. Ondřej Baroch, 47. Vojtěch Kuneš, 52. Ondřej Baroch, 58. Ondřej Baroch, 60. Ondřej Baroch - 35. Radoslav Budaj, 57. Tomáš Rudolf; rozhodčí: Nikola Staňková - Filip Rybnikár; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Patrik Kouřík 18 - Jakub Rudiš 40; po třetinách: 1:0, 2:1, 5:1
59:59 Komentář hostů :Chce to víc střílet!
59:59 Komentář domácí :Děkujeme soupeři za zápas.
59:59 máme tu konec
59:48 GÓL SK Jiskra Domažlice! 8:2
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #18 Ondřej Baroch, asistoval #89 Robert Kubica (8:2)
59:48 Baroch ještě nebyl skopojený se svým výkonem a přidal další branku
58:35 po souboji před domácí brankou byl střelen gól ,který rozhočí pro přestupek sekání neuznávají
57:42 GÓL SK Jiskra Domažlice! 7:2
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #18 Ondřej Baroch, asistoval #33 Martin Andrle (7:2)
57:42 Baroch zase čaroval a dává si laťku na další zápasy hodně vysoko
56:42 GÓL ASK Lovosice - LFP! 6:2
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #21 Tomáš Rudolf, asistoval #26 Jakub Dvořák (6:2)
56:42 hosté po individuální akci snižují .
54:10 Boroš si hrál ve stoje s míčkem a hledal spoluhráče .nenašel a domácí ztrácí míček
52:40 fatální chyba Boříka . hosté pouze střílí do hráče
51:37 GÓL SK Jiskra Domažlice! 6:1
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #18 Ondřej Baroch, asistoval #22 Martin Kubů (6:1)
51:37 Hráč s číslem 18 Ondřej Baroch dovršuje HATTRICK
50:42 pokaženou střelou ze středu ztrácí a domácí zas u balónku
50:26 hosté konečně ukořistili balónek
50:05 domácí drží míček a hosté je nahánějí
49:07 Vyloučen hráč #18 Ondřej Baroch družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za nesportovní chování
49:07 Baroch ukázal svůj temperament a sekl gólmana hostí .2 minuty pro domácí
48:35 hosté vybojovali při vlastním oslabení balón a ohrozili domácího gólmana střelou
48:11 Vraštil se snažil tečovat ,ale golman chytá
47:41 Josef Tomášek při přesilovce ohrozil gólmana hostí ,který ohromujícím zákrokem chytá
46:45 GÓL SK Jiskra Domažlice! 5:1
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #13 Vojtěch Kuneš, asistoval #18 Ondřej Baroch (5:1)
46:45 Vyloučen hráč #44 Václav Melichar družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání
46:38 hra je rozkouskovaná
45:11 hra nevykazuje žádné komentovatelné pasáže
43:32 hosté zatím nenašli recept ,aby zápas zdramatizovsli
42:22 první lajna domáccích zakombinovala a vytvořila si pozici pro krásnou střelu
41:06 hráči domácích ukliďnují hru
40:07 GÓL SK Jiskra Domažlice! 4:1
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #18 Ondřej Baroch, asistoval #83 Filip Bořík (4:1)
40:07 Baroch dává gól
40:01 jdeme na poslední třetinu
39:40 časomíra se zastavila .měli jsme návštevu rozhodčích.vše opraveno
39:24 první lajna domácích přišla na plac .
37:12 Domácí ted potržel dobrými zákroky Kouřík . jen díky němu je skóre pořád stejné
35:38 |Domácí se snaží odpovědět ,ale nedaří se jim trefit bránu
34:54 GÓL ASK Lovosice - LFP! 3:1
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #3 Radoslav Budaj, asistoval #29 Matěj Čapek (3:1)
34:54 hosté po faulu Kubici rozehráli standartku a trefují šibenici
33:19 domácí šli 3 na 1 a hráč na středu se rozhodl vystřelit .Andrle trefuje tyč
32:36 GÓL SK Jiskra Domažlice! 3:0
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #22 Martin Kubů, asistoval #18 Ondřej Baroch (3:0)
32:36 po kombinaci mezi Barochem a Kubů končí golem..střela směřovala krásně do protipohybu brankáře hostů.
32:13 hosté vystřelili po zemi .Brankář však vyráží
31:43 po dlouhé době se objevují hosté v útočném pásmu
30:38 další boční síťka .tentokrát trefuje Bořík
29:42 Ondra Stach nezná pojem lajna a přihrává do prostoru na středu kde berou míček hosté
28:54 Boroš střílí pouze do bočnice
28:50 standartka domacích na brankovišti
27:45 hráč s číslem 83 Filip Bořík je aktivní ,ale přihrává často naslepo a proto je míček na holích hostů
26:17 GÓL SK Jiskra Domažlice! 2:0
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #20 Jan Tauer, asistoval #10 Josef Tomášek (2:0)
26:17 hrách Jan Tauer vystřelil od pravého mantinelu a střílí gol
25:43 hráč domácích vybojoval standartní situaci ,která končí střelou do protohráče
24:17 Hosté drží svojí polovinu a nechávají domácí kombinovat
23:37 šermování u hostí..boj vyhrávají domácí a rozehrávají
23:10 Baroch netrefuje lob od obránce
22:00 Domácí drží míček na holích
20:38 Lovosice mají standartní situaci ,která skončila za mantinelem.
20:11 hráči Domažlic drží tempo
09:29 Vyloučen hráč #26 Jakub Dvořák družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání
01:54 GÓL SK Jiskra Domažlice! 1:0