• 59 58:47
    2
    Pavel HŮZA

FBC Panthers Liberec - Florbal Ústí B 16:10
branky: 1. Pavel Hůza, 9. Pavel Hůza, 10. Ondřej Neuman, 14. Tomáš Szabo, 16. Ondřej Neuman, 24. Jiří Špak, 30. Tomáš Szabo, 38. Tomáš Szabo, 39. Martin Tomas, 39. Jiří Špak, 40. Jan Burkoň, 45. Leoš Nergl, 46. Jiří Špak, 53. Jan Burkoň, 55. Martin Tomas, 57. Martin Tomas - 4. Filip Kučaba, 6. Adam Nikolič, 19. Hynek Nikolič, 23. Stanislav Polanský, 30. Hynek Nikolič, 41. Filip Kučaba, 50. Hynek Nikolič, 51. Hynek Nikolič, 54. Hynek Nikolič, 56. Filip Kučaba; rozhodčí: David Kodytek - Michal Honíšek; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 9; zásahy brankářů: Pavel Kováč 12 - Jan Hrstka 4; po třetinách: 5:3, 6:2, 5:5
60:00 vyjádření trenéra domácích Jana Obermanna: Klasické naše utkání nahoru dolu. Díky soupeři za zápas.
60:00 Vyjádření kapitána hostů Polanského Stanislava: Ku třetí adventní neděli jsme dostali nadílku do branky i do žeber a jedeme z Liberce z plným vezírkem. Srazily nás individuální chyby a neschopnost všech hráčů makat celý zápas. Hrát naplno pět minut je prostě málo. Děkujeme soupeři a veselé Vánoce.
59:59 A ti také gól nedávají...
59:00 Pantheři v přesilovce neskórovali a začíná přesilovka Ústí.
58:47 Vyloučen hráč #88 Pavel Hůza družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nesportovní chování
57:09 Vyloučen hráč #27 Marek Fryček družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání
56:30 GÓL FBC Panthers Liberec! 16:10
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #13 Martin Tomas, asistoval #10 Jan Burkoň (16:10)
55:10 Zápas začíná být poněkud vyhrocený....
55:08 GÓL Florbal Ústí B! 15:10
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #14 Filip Kučaba, asistoval #4 Matěj Žaloudek (15:10)
54:19 GÓL FBC Panthers Liberec! 15:9
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #13 Martin Tomas, asistoval #3 Jiří Špak (15:9)
53:45 Vyloučen hráč #10 Hynek Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za hrubost
53:07 GÓL Florbal Ústí B! 14:9
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #10 Hynek Nikolič, asistoval #28 Leoš Nergl (14:9)
52:24 GÓL FBC Panthers Liberec! 14:8
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #10 Jan Burkoň, asistoval #9 Marek Žihla (14:8)
50:10 Ústečtí hráči zápas nevzdávají a dávají dva rychlé góly.
50:07 GÓL Florbal Ústí B! 13:8
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #10 Hynek Nikolič, asistoval #14 Filip Kučaba (13:8)
49:18 GÓL Florbal Ústí B! 13:7
48:23 Vyloučen hráč #13 Martin Tomas družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
45:45 Pantheři využívají nepřesnosti soupeřů a rozhořčení nad rozhodčími pěknými akcemi.
45:42 GÓL FBC Panthers Liberec! 13:6
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #3 Jiří Špak, asistoval #13 Martin Tomas (13:6)
44:56 GÓL FBC Panthers Liberec! 12:6
Vlastní branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #28 Leoš Nergl (12:6)
40:52 GÓL Florbal Ústí B! 11:6
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #14 Filip Kučaba, asistoval #10 Hynek Nikolič (11:6)
40:01 Hráč FBC Panthers Ondřej Neumann nenastupuje do třetí třetiny po zranění levého kotníku ve druhé třetině.
39:14 GÓL FBC Panthers Liberec! 11:5
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #10 Jan Burkoň, asistoval #88 Pavel Hůza (11:5)
38:41 GÓL FBC Panthers Liberec! 10:5
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #3 Jiří Špak, asistoval #88 Pavel Hůza (10:5)
38:28 Pantheři přebírají kontrolu nad zápasem ?!?
38:26 GÓL FBC Panthers Liberec! 9:5
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #13 Martin Tomas, asistoval #44 Lukáš Jágr (9:5)
37:48 GÓL FBC Panthers Liberec! 8:5
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #18 Tomáš Szabo, asistoval #3 Jiří Špak (8:5)
30:15 Hra je vyrovnaná a přelévá se ze strany na stranu.
29:41 GÓL FBC Panthers Liberec! 7:5
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #18 Tomáš Szabo, asistoval #93 Ondřej Neuman (7:5)
29:09 GÓL Florbal Ústí B! 6:5
23:12 Ale Pantheři se rvou a odplácejí krásnou brankou Jiřího Špaka.
23:10 Po neodpískaném faulu na Marka Žihlu Pantheři dostávají gól.
23:09 GÓL FBC Panthers Liberec! 6:4
22:57 GÓL Florbal Ústí B! 5:4
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #72 Stanislav Polanský, asistoval #27 Marek Fryček (5:4)
20:20 Ústečtí hráči vběhl do druhé třetiny jako uragán. Ale Pantheři se nezalekávají a zrychlují také.
18:38 GÓL Florbal Ústí B! 5:3
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #10 Hynek Nikolič, asistoval #15 Martin Zoul (5:3)
15:54 GÓL FBC Panthers Liberec! 5:2
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman, asistoval #29 Pavel Kováč (5:2)
13:20 GÓL FBC Panthers Liberec! 4:2
11:11 Vyloučen hráč #7 Adam Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání
09:24 Vypadá to, že Pantheři se už probírají a přebírají vedení v utkání.
09:22 GÓL FBC Panthers Liberec! 3:2
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman, asistoval #18 Tomáš Szabo (3:2)
08:38 GÓL FBC Panthers Liberec! 2:2
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #88 Pavel Hůza, asistoval #3 Jiří Špak (2:2)
05:39 GÓL Florbal Ústí B! 1:2
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #7 Adam Nikolič, asistoval #52 Vít Škvára (1:2)
03:45 Ústeční hráči využívají zmatku v Pantheří obraně a vyrovnávají.
03:44 GÓL Florbal Ústí B! 1:1
00:40 Začátek utkání je poněkud ospalý, ale Pantheři využívají nerozkoukaného Ústí a vstřelují první branku utkání.
00:37 GÓL FBC Panthers Liberec! 1:0
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #88 Pavel Hůza, asistoval #93 Ondřej Neuman (1:0)