• 56 55:46
    6:2
    ()

Florbal Sokolov - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 6:2
branky: 2. Petr Gasparik, 4. Jakub Stejskal, 15. Petr Gasparik, 20. Lukáš Konvalina, 29. Lukáš Konvalina, 56. Petr Gasparik - 7. Lukáš Porazil, 9. Jindřich Mošna; rozhodčí: Petr Hudák - Jakub Matějka; vyloučení: 2:5; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Lukáš Heczko 17 - Vojtěch Horák 17; po třetinách: 4:2, 1:0, 1:0
60:00 Komentář trenéra domácích T. Abrháma: Agilní soupeř, zápas značně fyzický, ale my jsme konečně hráli svojí obvyklou hru. O slovo se přihlásil matador Gasparik, který svými čtyřmi góly zápas rozhodl. Přeji všem krásné svátky, tu vánoční pauzu si z prvního místa rozhodně užijeme.
60:00 Komentář trenéra hostů (L.Kubinec): Škoda, že jsme v první třetině dostali pár laciných gólů. Do skvělé obrany soupeře bylo velmi těžké útočit. Ve druhé třetiny jsme se nechali ovlivnit vnějšími vlivy, alespoň jsme si procvičili oslabení. Pozitivní na dnešním zápase je náš výkon ve třetí třetině. Děkuji soupeři za pěkný zápas. Hezké Vánoce.
60:00 Střely 3. třetina - Sokolov: 8 - Plzeň: 6
55:46 GÓL Florbal Sokolov! 6:2
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #20 Petr Gasparik bez asistence (6:2)
40:20 Vyloučen hráč #41 Jiří Sloup družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost
40:00 Střely 2. třetina - Sokolov: 6 - Plzeň. 6
35:00 Vyloučen hráč #99 Vojtěch Horák družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
33:39 Vyloučen hráč #78 Adam Tkadlec družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost
28:55 GÓL Florbal Sokolov! 5:2
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #27 Lukáš Konvalina, asistoval #7 Jakub Stejskal (5:2)
21:37 Vyloučen hráč #43 Jan Husák družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování
20:00 Střely 1, třetina - Sokolov: 9 - Plzeň: 7
19:33 Vyloučen hráč #20 Petr Gasparik družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání
19:12 GÓL Florbal Sokolov! 4:2
18:24 Vyloučen hráč #68 Jiří Löffelmann družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
14:15 GÓL Florbal Sokolov! 3:2
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #20 Petr Gasparik, asistoval #70 Jan Hlavsa (3:2)
08:05 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #22 Jindřich Mošna, asistoval #70 Lukáš Porazil (2:2)
06:00 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #70 Lukáš Porazil, asistoval #22 Jindřich Mošna (2:1)
05:20 Vyloučen hráč #27 Lukáš Konvalina družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání
03:59 GÓL Florbal Sokolov! 2:0
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #7 Jakub Stejskal bez asistence (2:0)
01:04 GÓL Florbal Sokolov! 1:0
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #20 Petr Gasparik, asistoval #30 Jan Šafránek (1:0)