6:5
    Martin PECHATÝ
    (Filipec)

Florbal Teplice - SK Jiskra Domažlice 6:5p
branky: 6. David Gebhardt, 14. Lukáš Rudiš, 36. Lukáš Fiala, 39. David Gebhardt, 42. David Gebhardt, 62. Martin Pechatý - 12. Ondřej Baroch, 24. Zdeněk Opálka, 26. Václav Vondrovic, 48. Václav Vondrovic, 54. Ondřej Baroch; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Václav Hlavsa 20 - Patrik Kouřík 33; po třetinách: 2:1, 2:2, 1:2, 1:0
65:00 Komentář k utkání od vedoucího družstva Jiskry Domažlice, Filipa Boříka: Díky soupeřům za zápas.
65:00 Komentář k utkání od vedoucího družstva Florbal Teplice, Aleše Kotase: opět máme z víkendu pouze pětibodový zisk. Rozhodlo neproměňování šancí, ale naštěstí v prodloužení jsme rozhodli. Děkujem soupeři za zápas
61:52 GÓL Florbal Teplice! 6:5
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #96 Martin Pechatý, asistoval #44 Jan Filipec (6:5)
61:52 utkání rozhoduje Martin Pechatý svoji tahanou bombou pod víko.
60:00 ve třetí části 13:9 na střely
60:00 Tak a bude se prodlužovat.
59:15 Timeout SK Jiskra Domažlice
58:00 Hosté nyní šlapou a docela Teplice mačkají před jejich brankou. Domácí bude nakonec šťrastni, když to skončí remízou
57:00 Zatím stále plichta, hra je nahoru, dolů. Domažlice cítí, že by si dnes mohli něco odvézt
53:23 Chyba teplického Fialy v útočném pásmu, kdy nastřelil prvního bránícího hráče. Rychlý protiútok Domažlic a je srovnáno
53:22 GÓL SK Jiskra Domažlice! 5:5
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #18 Ondřej Baroch, asistoval #83 Filip Bořík (5:5)
51:16 Vyloučen hráč #83 Filip Bořík družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za sekání
47:59 Fatální chyba v podání Pechatého a golmana Hlavsy za vlastní brankou. Vondrovic to měl hodně jednoduché
47:58 GÓL SK Jiskra Domažlice! 5:4
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #4 Václav Vondrovic, asistoval #5 Jan Holub (5:4)
47:30 Hosté nyní napadají rozehrávku domácích beků, takže ti jsou pod tlakem a dělají chyby
47:00 Honza Filipec se vydal na výlet od vlasní branky až před Kouříka, ale ten jeho střelu vytlačil
45:00 Ale Domažlice jsou stále nebezpeční a golman Hlavsa se má co otáčet
44:20 Hlavsa maskou vyráží střelu útočníka Domažlic
41:46 A šuter domácích Gebhardt svým hatrickem posílá Teplice do dvougolového náskoku
41:45 GÓL Florbal Teplice! 5:3
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #13 David Gebhardt, asistoval #17 Lukáš Fiala (5:3)
40:01 V druhé části se hra vyrovnala a zápas je ještě otevřený
40:00 po druhé části na střely 9:8
38:02 Severa se zkušeně proháčkoval až do rohu, kde krosem nahrál Gerhardovi, a ten z první prostřelil golmana Domažlic
38:01 GÓL Florbal Teplice! 4:3
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #13 David Gebhardt, asistoval #28 Martin Severa (4:3)
35:38 GÓL Florbal Teplice! 3:3
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #17 Lukáš Fiala, asistoval #44 Jan Filipec (3:3)
35:30 Teplice v oslabení nyní zahrozili v podání Severa Gerhard, ale golman Domažlic hosty podržel
33:06 Vyloučen hráč #44 Jan Filipec družstva Florbal Teplice na 2 minuty za zvedání florbalky
31:00 A střely domácích jdou většinou vedle.
30:00 V druhé části se Domažlice vyrovnávají i herně. A občas přidělávají vrásky domácí obraně. Tak nějak se nám ten zápas vyrovnal
26:50 Gebhardt po přihrávce Fialy, z první bombou opět do břevna
25:47 Šťastným gólem jdou hosté do vedení. Vondrovic za brankou nastřelil domácího Pechatého a od něho pod nohou Hlavsy do sítě
25:46 GÓL SK Jiskra Domažlice! 2:3
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #4 Václav Vondrovic bez asistence (2:3)
24:20 Hlavsa pouze přizvedl střelu nad svoje břevno
23:14 Domažlice srovnávají skóre, kdy střela Opálky škrtla o Tittlovu čepel a míček se lobem snesl za Hlavsova záda
23:13 GÓL SK Jiskra Domažlice! 2:2
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #12 Zdeněk Opálka, asistoval #18 Ondřej Baroch (2:2)
21:10 Znovu nedobře odehraná přesilovka ze strany Teplic. Ti lépe hrají proti pěti, než proti čtyřem
20:00 na střely 14:8 pro Teplice
19:07 Před koncem první třetiny, ještě šance Teplic na zvýšení skóre
19:06 Vyloučen hráč #81 Luboš Řezáček družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za sekání
19:00 Domácí jsou po celou první část lepším týmem, jen to zatím nedokázali gólově zužitkovat
16:30 Nyní parádně zasáhl hostující brankář Kouřík, kdy pádem chtytil střelu Gebhardta do odkryté branky
13:13 GÓL Florbal Teplice! 2:1
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #6 Lukáš Rudiš, asistoval #8 Pavel Kadlec (2:1)
11:58 A jako blesk z čistého nebe se prosazuje kanonýr Domažlic, Baroch
11:57 GÓL SK Jiskra Domažlice! 1:1
08:00 Převaha domácích florbalistů je zřejmá. Hosté ohrozili domácího golmana Hlavsu zatím pouze jednou
06:00 A hned vzápětí podruhé Pechatý tyčka, tentokráte ta horní
05:43 Gerhard se otáčel s míčkem před golmanem, ale stále to měl na bekhend, tak to za golmana Kouříka pověsil bekhendem
05:42 GÓL Florbal Teplice! 1:0
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #13 David Gebhardt, asistoval #31 Milan Gerhard (1:0)
04:20 Pechatý orazítkoval tyčku
02:51 Tak přesilová hra nevyužita. Sice na míčku, ale bez pořádného ohrožení golmana Kouříka
01:50 Teplice roztáčejí kolotoč přihrávek na polovině hostí z Domažlic
00:51 A hned v úvodu dnešního utkání se naskýtá výhoda pro domácí Florbal Teplice v podobě přesilové hry za faul na Gebhardta
00:50 Vyloučen hráč #89 Robert Kubica družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za sekání