• 60 59:59
    5:4
    (Gasparik)

Florbal Sokolov - FBC Liberec B 5:4
branky: 3. Pavel Batista, 18. Pavel Batista, 22. Patrik Soukup, 57. Matouš Tesař, 60. Pavel Batista - 4. Jan Šoltys, 9. Jan Šoltys, 15. Jan Havrda, 33. Jan Šoltys; rozhodčí: Petr Hudák - Michal Žáček; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Lukáš Heczko 45 - Miroslav Svoboda 23; po třetinách: 2:3, 1:1, 2:0
60:00 Na rozdíl od včera florbalový zápas, který nás bavil. Nesmírně vyrovnaná bitva. Poslední vteřina nás mrzí, ale i tak odjíždíme domů s dobrým pocitem. Děkujeme soupeři a pořadatelům za super zápas.
60:00 Komentář trenéra domácích T.Abrháma: 3 body nám tak trochu přineslo štěstí dvěma slepenými góly v závěru, výkon to od nás nebyl dobrý, soupeři děkuji za velmi fyzické utkání, což v Divizi není zvykem.
60:00 Střely 3. třetina Sokolov: 9 - Liberec: 14
59:59 GÓL Florbal Sokolov! 5:4
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #34 Pavel Batista, asistoval #20 Petr Gasparik (5:4)
56:44 GÓL Florbal Sokolov! 4:4
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #29 Matouš Tesař, asistoval #8 Patrik Soukup (4:4)
53:29 Vyloučen hráč #33 Lukáš Heczko družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za bránění ve hře
52:17 Vyloučen hráč #8 Daniel Matocha družstva FBC Liberec B na 2 minuty za bránění ve hře
46:27 Vyloučen hráč #61 Jan Šoltys družstva FBC Liberec B na 2 minuty za držení
40:00 Střely 2. třetina Sokolov:6 - Liberec:18
39:52 Vyloučen hráč #23 Jakub Pecháček družstva FBC Liberec B na 2 minuty za blokování florbalky
36:04 Trestné střílení družstva Florbal Sokolov neproměnil #8 Patrik Soukup.
32:04 GÓL FBC Liberec B! 3:4
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #61 Jan Šoltys, asistoval #99 Lukáš Růžička (3:4)
21:52 GÓL Florbal Sokolov! 3:3
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #8 Patrik Soukup bez asistence (3:3)
21:10 Trestné střílení družstva FBC Liberec B neproměnil #61 Jan Šoltys.
20:00 Střely 1. třetina Sokolov:13 - Liberec:17
17:34 GÓL Florbal Sokolov! 2:3
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #34 Pavel Batista, asistoval #27 Lukáš Konvalina (2:3)
14:37 GÓL FBC Liberec B! 1:3
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #89 Jan Havrda, asistoval #13 Tomáš Leksa (1:3)
08:59 GÓL FBC Liberec B! 1:2
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #61 Jan Šoltys bez asistence (1:2)
03:21 GÓL FBC Liberec B! 1:1
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #61 Jan Šoltys, asistoval #11 David Tampier (1:1)
02:23 GÓL Florbal Sokolov! 1:0
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #34 Pavel Batista, asistoval #9 Tomáš Abrhám (1:0)