0

2

3.

FBC ROKYCANY - TJ Sokol Koberovy 6:7pn
branky: 3. Martin Soukup, 3. Jakub Král, 22. Jakub Král, 50. Martin Fiala, 57. Martin Štván, 59. Martin Fiala - 17. Jakub Volf, 23. Jan Novotný, 38. Vojtěch Cvrček, 56. Jakub Volf, 57. Jakub Volf, 60. Jakub Volf, N Jakub Volf; rozhodčí: Dominik Dolejš - Martin Klán; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Petr Staněk 15 - Ondřej Brunclík 23; po třetinách: 2:1, 1:2, 3:3, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Koberovy hráč #92 Dominik Reczai a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC ROKYCANY hráč #40 Jakub Král , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Koberovy hráč #50 Jakub Volf a vstřelil rozhodující gól (6:7).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC ROKYCANY hráč #46 Jakub Boháč , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Koberovy hráč #26 Leoš Kopáček , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 komentář trenéra domácích: Těžké hodnotit tento zápas, dostáváme hloupé branky po našich školáckých chybách je to pořád dokola. Neudržíme koncentraci po celý zápas. A bohužel když nedáme jasné 'tutovky' je to těžký. Děkujeme soupeři za zápas.
65:00 Komentář trenéra hostí: Domácí byli po většinu utkání lepším týmem. My jsme zaspali začátek utkání a celý zápas jsme byli všude o krok pozadu. Vyvedla se až poslední desetiminutovka, kde jsem i se štěstím dotáhli zápas do nájezdů. Zde nám opět pomohl skvělý brankář. Děkujeme soupeři za napínavé utkání.
59:59 GÓL TJ Sokol Koberovy! 6:6
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #50 Jakub Volf, asistoval #83 Lukáš Hlava (6:6)
58:57 Timeout TJ Sokol Koberovy
58:57 GÓL FBC ROKYCANY! 6:5
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #96 Martin Fiala, asistoval #40 Jakub Král (6:5)
56:28 GÓL FBC ROKYCANY! 5:5
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #10 Martin Štván bez asistence (5:5)
56:20 GÓL TJ Sokol Koberovy! 4:5
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #50 Jakub Volf, asistoval #77 Jan Novotný (4:5)
55:06 GÓL TJ Sokol Koberovy! 4:4
49:58 GÓL FBC ROKYCANY! 4:3
45:34 Vyloučen hráč #50 Jakub Volf družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání
45:34 Vyloučen hráč #92 Dominik Reczai družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za bránění ve hře
44:15 Vyloučen hráč #40 Jakub Král družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za zvedání florbalky
39:58 Vyloučen hráč #77 Jakub Svejkovský družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za hrubost
37:55 GÓL TJ Sokol Koberovy! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #24 Vojtěch Cvrček, asistoval #8 Jiří Kudrnáč (3:3)
22:30 GÓL TJ Sokol Koberovy! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #77 Jan Novotný, asistoval #50 Jakub Volf (3:2)
21:16 GÓL FBC ROKYCANY! 3:1
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #40 Jakub Král, asistoval #21 Martin Soukup (3:1)
16:36 GÓL TJ Sokol Koberovy! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #50 Jakub Volf bez asistence (2:1)
11:20 Vyloučen hráč #22 Jakub Košař družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za hra rukou
02:43 GÓL FBC ROKYCANY! 2:0
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #40 Jakub Král, asistoval #14 Denis Vitouš (2:0)
02:16 GÓL FBC ROKYCANY! 1:0
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #21 Martin Soukup, asistoval #10 Martin Štván (1:0)