6:1
    Marek WEINELT
    (Czeszewski)

Pardubický kraj U17 - Kraj Vysočina U17 6:1
branky: 12. Jiří Unzeitig, 18. Adam Šmíd, 19. Dominik Czeszewski, 20. Adam Šmíd, 22. Lukáš Kučera, 29. Marek Weinelt - 28. David Vlk; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; zásahy brankářů: Martin Haleš 9 - Daniel Křesťan 13; po třetinách: 0:0, 4:0, 2:1
30:00 Komentář trenéra kraje VY (Rauer Luboš): Katastrofální zakončení nás stálo další zápas.
30:00 Komentář trenéra PA kraje (Štancl Ladislav): Do prvního gólu byl soupeř živější a my se trápili. Poté jsme se uklidnili a přidali nějaké góly a zápas jsme dohráli do vítězného konce.
30:00 Počet střel celkem: PA kraj - 19; Kraj VY - 10;
30:00 Počet střel ve 3.třetině: PA kraj - 7; Kraj VY - 3;
30:00 Ukončení 3. části
28:32 GÓL Pardubický kraj U17! 6:1
Branku družstva Pardubický kraj U17 vstřelil #35 Marek Weinelt, asistoval #20 Dominik Czeszewski (6:1)
28:32 PA kraj znova odskakuje na rozdíl pěti branek.
27:00 GÓL Kraj Vysočina U17! 5:1
Branku družstva Kraj Vysočina U17 vstřelil #9 David Vlk, asistoval #6 Tomáš Dibelka (5:1)
27:00 Vlk krásnou ranou dává první gól Vysočiny na tomto turnaji.
25:46 Timeout Kraj Vysočina U17
23:32 Jedna střela za druhou se valí na Křesťana v bráně kraje Vysočiny.
21:09 GÓL Pardubický kraj U17! 5:0
Branku družstva Pardubický kraj U17 vstřelil #12 Lukáš Kučera, asistoval #26 Marek Cifra (5:0)
21:09 Cifra (PA kraj) našel u mantinelu volného Kučeru a ten střelou z první po zemi nemá problém trefit odkrytou bránu.
20:30 PA kraj už má obrovskou převahu a kraj VY je evidentně průběhem 2.třetiny zaskočen.
20:01 A i třetí úvodní buly třetiny vyhrál PA kraj.
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Počet střel ve 2.třetině: PA kraj - 9; Kraj VY - 2;
20:00 Ukončení 2. části
19:06 GÓL Pardubický kraj U17! 4:0
Branku družstva Pardubický kraj U17 vstřelil #29 Adam Šmíd, asistoval #26 Marek Cifra (4:0)
19:06 Šmíd krásně vymetl roh Košťálovi brány a už je to 4:0, kruté pro kraj VY.
18:52 GÓL Pardubický kraj U17! 3:0
Branku družstva Pardubický kraj U17 vstřelil #20 Dominik Czeszewski bez asistence (3:0)
18:52 Czeszewski (PA kraj) zakončil průnik podél mantinelu a zvyšuje na 3:0.
17:22 GÓL Pardubický kraj U17! 2:0
Branku družstva Pardubický kraj U17 vstřelil #29 Adam Šmíd, asistoval #12 Lukáš Kučera (2:0)
17:22 Šmíd (PA kraj) tentokrát už trefuje pěknou střelou od mantinelu a zvyšuje na 2:0.
16:41 Šmíd (PA kraj) těsně míjí Křesťanovu bránu.
16:01 PA kraj si zahraje první přesilovou hru zápasu.
15:26 Přízemní střela Petrice (PA kraj) končí na nohou Křesťana.
14:13 Vysočina se snaží vyrovnat, ale zatím si nedokáží vypracovat žádnou větší šanci.
11:39 GÓL Pardubický kraj U17! 1:0
Branku družstva Pardubický kraj U17 vstřelil #19 Jiří Unzeitig, asistoval #10 Michael Smola (1:0)
11:39 Unzeitig (PA kraj) doráží střelu Smoly a otevírá skóre dnešního zápasu.
10:01 PA kraj vyhrál i úvodní buly 2.třetiny.
10:00 Zahájení 2. části
10:00 V první třetině jsme žádný gól neviděli, ale kraj VY nehraje vůbec špatně i přesto, že na turnaji ještě nevstřelili gól.
10:00 Počet střel v 1.třetině: PA kraj - 3; Kraj VY - 5;
10:00 Ukončení 1. části
05:57 Hodně opatrný zápas, jde poznat, že už jde o hodně a žádný z týmů si nedovoluje udělat v obraně chybu.
04:26 Vysočina dnes hraje o poznání lépe než včera, pěknou střelu Žaloudka, ale kryje zatím bezchybný Haleš v bráně PA kraje.
03:35 Křesťan (kraj VY) na druhé straně kryje střelu Kučery (PA kraj).
01:42 První šanci zápasu měl kraj VY, střelu z otočky Drgoně (kraj VY) chytá bez problémů Haleš.
00:01 Úvodní buly vyhrál PA kraj.
00:00 Dobré ráno, máme tady první čtvrtfinále turnaje, zápas mezi výběrem PA kraje, který skončil ve své skupině na druhém místě s bilancí jedné prohry s JM krajem (3:5) a jedné výhry s OL krajem (7:3) a výběrem kraje VY, který má bilanci 2 proher a končil na místě třetím, prohry se ZL krajem (0:7) a MS krajem (0:3). Zápase začíná v 9:00.