(Sidunov)
  • 26 25:56
    Moravskoslezský kraj U17

Zlínský kraj U17 - Moravskoslezský kraj U17 3:5
branky: 12. Petr Kopčil, 23. Jan Hrtús, 24. Daniel Popovský - 10. Jakub Češek, 11. Ondřej Sidunov, 18. Vojtěch Travinský, 26. Pavel Hurta, 26. Tomáš Hanzlík; rozhodčí: Aleš Onderka - Josef Veselý; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 36; zásahy brankářů: David Číž 15 - Vilém Zámečník 3; po třetinách: 0:1, 1:2, 2:2
30:00 Komentář trenéra MS kraje (Jochman Ivo): Klasický první zápas, spousta nepřesností z obou stran. V 1.třetině málo střelby z naší strany. Zápas jsme vyhráli svojí florbalovou kvalitou, soupeř hrozil převážně z nacvičených strandartních situacích a brejků. Konec zápasu jsme si pohlídali.
30:00 Komentář trenéra ZL kraje (Vaněk Jaroslav): Na naše poměry jsme zahráli nadprůměrný zápas. Soupeř byl aktivnější, zaslouženě vyhrál. Pochvalu zaslouží hlavně Číž v bráně, který nás hodněkrát podržel. Díky soupeři za utkání.
30:00 Počet střel celkem: ZL kraj - 6; MS kraj - 20;
30:00 Počet střel ve 3.třetině: ZL kraj - 3; MS kraj - 8;
30:00 Ukončení 3. části
28:32 MS kraj kontroluje závěr zápasu.
25:56 Timeout Moravskoslezský kraj U17
25:56 GÓL Moravskoslezský kraj U17! 3:5
Branku družstva Moravskoslezský kraj U17 vstřelil #4 Tomáš Hanzlík, asistoval #9 Ondřej Sidunov (3:5)
25:56 Hanzlík (MS kraj) hned vzápětí navyšuje vedení opět o dva góly.
25:46 GÓL Moravskoslezský kraj U17! 3:4
Branku družstva Moravskoslezský kraj U17 vstřelil #15 Pavel Hurta, asistoval #12 Matěj Matoška (3:4)
25:46 Hurta (MS kraj) pěknou střelou vrací vedení na stranu MS kraje.
24:15 ZL kraj evidentně zaskočil MS kraj ve třetí třetině, uvidíme zda se s tím MS kraj srovná.
23:24 GÓL Zlínský kraj U17! 3:3
Branku družstva Zlínský kraj U17 vstřelil #13 Daniel Popovský, asistoval #11 Pavel Malošík (3:3)
23:24 Popovský (ZL kraj) vyrovnává na 3:3.
22:42 GÓL Zlínský kraj U17! 2:3
Branku družstva Zlínský kraj U17 vstřelil #3 Jan Hrtús, asistoval #4 Petr Kopčil (2:3)
22:42 Souček našel Hrtúse (ZL kraj) před branou a ten ze vzduchu sklepává za záda Zámečníka a snižuje na 2:3.
22:35 Tvrdou střelu Haši (ZL kraj) vyráží Zámečník.
21:45 ZL kraj má možnost korigovat skóre, taktéž si zahraje přesilovou hru.
21:43 Timeout Zlínský kraj U17
20:01 Začala 3.třetina dnešního prvního zápasu regionálních výběrů dorostenců.
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Počet střel ve 2.třetině: ZL kraj - 2; MS kraj - 5;
20:00 Ukončení 2. části
19:10 MS kraj se snaží zužitkovat přesilovou hru, ale zatím se k vážnější střele nedostal.
17:10 GÓL Moravskoslezský kraj U17! 1:3
Branku družstva Moravskoslezský kraj U17 vstřelil #17 Vojtěch Travinský, asistoval #4 Tomáš Hanzlík (1:3)
17:10 Travinský (MS kraj) využívá aktivitu MS kraje a zvyšuje na 3:1.
15:50 Střelu Mikuloka (MS kraj) ze středu hřiště maskou vyráží Číž.
14:29 MS kraj v drží ZL kraj na jejich polovině, Bestovu přízemní střelu se snažil tečovat Sidunov, ale tečovaný pokus skončil těsně vedle brány Číže.
13:16 Chyba v rozehrávce MS kraje, Šulc namazal útočníkovi ZL kraje, ale tomu v dobré šanci míček sjel.
11:57 GÓL Zlínský kraj U17! 1:2
Branku družstva Zlínský kraj U17 vstřelil #4 Petr Kopčil, asistoval #17 Michal Samohýl (1:2)
11:57 Kopčil ze ZL kraje překvapil všechny a z úhlu ze standartky překonává Zámečníka v bráně MS kraje.
10:20 GÓL Moravskoslezský kraj U17! 0:2
Branku družstva Moravskoslezský kraj U17 vstřelil #9 Ondřej Sidunov, asistoval #3 Maxmilián Grobař (0:2)
10:20 Sidunov krásnou střelou z první zvyšuje stav na 2:0 pro MS kraj.
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Počet střel v 1.třetině: ZL kraj - 1; MS kraj - 7;
10:00 Ukončení 1. části
09:58 GÓL Moravskoslezský kraj U17! 0:1
Branku družstva Moravskoslezský kraj U17 vstřelil #7 Jakub Češek, asistoval #15 Pavel Hurta (0:1)
08:31 A uvidíme první přesilovou hru zápasu, zahraji si ji MS kraj.
08:13 Hanzlík z MS kraje v první velké šanci, ocitl se sám před brankářem, ale trefil ho pouze do břicha.
05:20 Oba výběry dobře brání soupeře a nepouští ho k žádné větší šanci.
02:53 MS kraj zatím s mírnou převahou, na obou stranách zatím ale brankáři bez práce.
00:05 Utkání začalo, první buly vyhrál Zlínský kraj.
00:00 V prvním utkání se utkají domácí tým, tedy výběr MS kraje a výběr Zlínského kraje.
00:00 Dobrý den, vítejte u regionálních výběrů dorostenců, tedy výběru do U17, tady v Ostravě máme 2 skupiny, v jedné skupině se postupně spolu utkají Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj a kraj Vysočina. Ve druhé skupině máme výběry z Olomouckého kraje, Jihomoravského kraje a Pardubického kraje. Dnes máme na programu skupinové utkání a zítra vyřazovací boje.