29
  • 29 28:23
    Pardubický kraj U17

Pardubický kraj U17 - Jihomoravský kraj U17 3:5
branky: 14. Lukáš Kučera, 22. Adam Šmíd, 23. Adam Šmíd - 1. Vojtěch Kučera, 2. Jakub Laus, 3. Martin Janiczek, 11. Martin Fajt, 17. Jakub Hofštetr; rozhodčí: Ondřej Lepík - Ondřej Sojka; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 57; zásahy brankářů: Martin Zitko 16 - Jakub Flek 19; po třetinách: 0:3, 1:2, 2:0
30:00 Komentář trenéra JM kraje (Kohút Rostislav): Skvělý vstup do utkání, na které jsme se dobře připravili, opět zabrzdila naše opakovaná nedisciplinovanost. Děkuji soupeři za férové utkání.
30:00 Komentář trenéra PA kraje (Štancl Ladislav): Zápas jsme si prohráli sami vlastními chybami, kdy jsme nebyli schopni reagovat na aktivní hru soupeře a udělali jsme si to složitější než to je. Ve 3.třetině zlepšený výkon, který nám pomůže do zítřejších bojů. Soupeří díky za zápas.
30:00 Počet střel celkem: PA kraj - 21; JM kraj - 22;
30:00 Počet střel ve 3.třetině: PA kraj - 7; JM kraj - 6;
30:00 Ukončení 3. části
28:23 Timeout Pardubický kraj U17
22:28 GÓL Pardubický kraj U17! 3:5
Branku družstva Pardubický kraj U17 vstřelil #29 Adam Šmíd, asistoval #12 Lukáš Kučera (3:5)
21:47 Trestné střílení družstva Jihomoravský kraj U17 neproměnil #9 Adam Hemerka.
21:08 GÓL Pardubický kraj U17! 2:5
Branku družstva Pardubický kraj U17 vstřelil #29 Adam Šmíd, asistoval #35 Marek Weinelt (2:5)
20:48 Timeout Jihomoravský kraj U17
20:48 JM kraj bude hrát ve třech proti pěti 29 sekund.
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Počet střel ve 2.třetině: PA kraj - 8; JM kraj - 6;
20:00 Ukončení 2. části
16:11 GÓL Jihomoravský kraj U17! 1:5
Branku družstva Jihomoravský kraj U17 vstřelil #14 Jakub Hofštetr, asistoval #7 Martin Janiczek (1:5)
13:22 GÓL Pardubický kraj U17! 1:4
Branku družstva Pardubický kraj U17 vstřelil #12 Lukáš Kučera, asistoval #35 Marek Weinelt (1:4)
10:21 GÓL Jihomoravský kraj U17! 0:4
Branku družstva Jihomoravský kraj U17 vstřelil #5 Martin Fajt, asistoval #9 Adam Hemerka (0:4)
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Počet střel v 1.třetině: PA kraj - 6; JM kraj - 10;
10:00 Ukončení 1. části
06:51 Tohle oslabení už PA kraj přežil.
04:41 Další přesilová hra JM kraje.
02:44 GÓL Jihomoravský kraj U17! 0:3
Branku družstva Jihomoravský kraj U17 vstřelil #7 Martin Janiczek, asistoval #14 Jakub Hofštetr (0:3)
02:44 Studená sprcha pro PA kraj, JM kraj zvyšuje už na 3:0.
01:50 GÓL Jihomoravský kraj U17! 0:2
Branku družstva Jihomoravský kraj U17 vstřelil #6 Jakub Laus, asistoval #2 Jan Černovický (0:2)
01:50 Laus zvyšuje na 2:0, využívá přesilovou hrou přízemní střelou.
01:10 Šmíd to přehnal a jde na trestnou lavici, JM kraj bude mít přesilovou hru.
00:35 GÓL Jihomoravský kraj U17! 0:1
Branku družstva Jihomoravský kraj U17 vstřelil #12 Vojtěch Kučera, asistoval #13 Tomáš Jedlička (0:1)
00:35 Hned v první minutě tady máme první gól, JM kraj se ujímá vedení.
00:00 Poslední zápas skupin, souboj o první místo ve skupině A mezi krajem Jihomoravským a Pardubickým, vítěz postoupí přímo do semifinále, poražené čeká zítra čtvrtfinále.