59
  • 59 58:14
    Liberec

FBC Liberec - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 4:5
branky: 2. Matěj Ševčík, 12. Vojtěch Blažek, 27. Tomáš Ballaty, 36. Lukáš Lhota - 24. Kryštof Indruch, 26. David Novák, 53. David Novák, 55. Michal Házy, 56. Tomáš Večeřa; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Jan Král 28 - Matyáš Krupa 27; po třetinách: 2:0, 2:2, 0:3
60:00 Hráči zápasu: LIB - Jan Král BRN - David Novák
60:00 Komentář trenéra domácích Jakuba Ježka: 'Těžko zápas hodnotit. Hořká prohra, která vyplynula z nekoncetrovanosti ve třetí třetině a toho vyplývajících chyb. Gratuluji soupeři za zápas a přeji šťastnou cestu domů.'
60:00 Komentář trenéra hostujících: 'Utkání, kterému nechybělo v podstatě nic zajímavého pro oko diváka. Nám málem nestačily ani 3 třetiny abysme se rozjeli do průměrného tempa, na které jsme zvyklí. Jsem velice rád, že do utkání zasáhli noví dorostenci, kteří nepředvedli vůbec špatný výkon. Děkuji soupeři, rozhodčím, divákům, pořadatelům.'
60:00 Střely po třetí třetině: LIB - 7 BRN - 17, celkově: LIB 31 BRN 33.
58:33 Střela Jaroše končí v rohu hřiště.
58:15 Domácí to zkouší bez brankáře.
58:14 Timeout FBC Liberec
57:53 Čermák z výjezdu míří nad.
57:03 Úplně volný hráč hostí z prostoru před brankou neproměnil slibnou šanci.
56:40 Šorm zakopol o čáru a odevzdal tak míček Gullivers.
55:57 Po dlouhé době se domácí také vydávají do útoku. Ballatyho střelu bez problému chytá Krupa.
55:08 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:5
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #47 Tomáš Večeřa z trestného střílení (4:5)
55:08 Trestné střílení provede hráč s číslem 47.
55:08 Jaroš zatáhl za záchranou brzdu a půjde si sednout na 2 minuty.
54:47 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #8 Michal Házy, asistoval #71 David Novák (4:4)
54:47 Házy z výjezdu trefuje na vzdálenější tyč.
54:31 Hosté svým presingem nedovolují se domácím dostat za půlku.
52:42 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #71 David Novák, asistoval #33 Jan Videman (4:3)
52:42 Kombinace po ose Zbořil - Videman - Novák končí gólem.
51:12 Dorážka gullivers končí mimo.
51:00 Házy z výjezdu Krále nenachytal.
50:04 Ballaty se přepočítál o minutu, a tak si na trestné lavici odpočine o 2 minuty déle.
47:53 Další střela Gullivers.
46:55 Hosté drží tlak z nevyužité přesilovky.
46:35 Několikátý vynikající zákrok domácího gólmana, proti střele z velkého brankoviště.
46:01 Střela a poté dorážka, kterou má Král.
45:25 Videman trefuje od mantinelu tyč.
44:31 A teď i přesilová hra pro Gullivers.
43:37 Domácí kombinují, ale k zakončení se nedostávají.
42:12 V nadějné pozici se ocitl Ballaty, ale jeho střelu vyráží Krupa.
41:59 Hosté faulovali a domácí kontrolující míček jdou do 6.
39:59 Střely po druhé třetině: LIB - 12, BRN - 10.
38:51 V závěru druhé třetiny je k vidění florbal nahoru dolu.
38:30 Ballatyho nepřesná střela končí v rohu.
37:33 Bartoš dobře vypíchnul přirhávku a řítil se na Krupu úplně sám, jeho střela končí na tyči.
36:41 Krosovou přihrávku se dostali hosté ke střela, která míří mimo tři tyče.
35:35 GÓL FBC Liberec! 4:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Lukáš Lhota, asistoval #39 Matěj Ševčík (4:2)
35:35 Rozehrávající Ševčík nabil Lhotovi, který šancí nepohrdl.
35:20 Důrazný Pospíšil nedovolil Ducarovi dorážet a založil tak nadějný útok, Liberec má rozehrávku z půlky.
34:02 Nadějnou kombinaci Brna zastavil svým tělem Daníček.
31:38 Hosté šli 2na1, ale nedůrazná střela skončila u Krále.
30:55 Domácí teď střelecky aktivnější.
29:12 Střela Blechy z půli hřiště končí na Krupovi.
28:58 Lhota nabídl exkluzivní šanci Šormovi, ten jeho pobídku v gól nepřeměnil.
26:42 GÓL FBC Liberec! 3:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Tomáš Ballaty, asistoval #46 Lukas Krejčí (3:2)
26:42 Krejčík nejdříve proti Krupovi neúspěšný, dorážka Ballatyho vrací domácím vedení.
25:43 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:2
25:43 Videman našel před brankou nehlídaného Nováka, první střelu gólman vyrazil, druhá však zařídila hostům vyrovnání.
24:31 Nadějný průnik Čermáka zastavil až obránce svým blokem.
23:19 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #24 Kryštof Indruch, asistoval #92 Jan Holoubek (2:1)
23:19 Hosté rozehrávali na útočné polovině, zblokovaná střela se odrazila až k Indruchovi, který neměl s dorážkou do prázdné branky problém.
22:50 Hosté měli 2 slibné střely, ale všechny kryl domácí gólman.
21:26 Standartní situace v rohu hostí pro Liberec.
20:45 Král kryje tvrdou střelu brněnského obránce.
19:59 Střely po první třetině: LIB - 12, BRN - 6.
18:30 Lhota se prokličkoval až ke střele, dorážející Čermák branku přestřelil.
17:44 Král kryje nebezpečnou střelu Indrucha.
17:23 Nepovedenou přihrávkou se vyhnali domácí z útočné poloviny.
16:44 Střelu Zbořila z půlky hřiště kryje domácí gólman.
16:02 Bartoš se dostal k zakončení, jeho střela však gólem neskončila.
13:56 Další chyba od obránce Brna, ale střelu Krejčíka kryje hostující brankář.
13:32 Gullivers kontrolují hru, ale do zakončení je domácí nepouštějí.
11:25 GÓL FBC Liberec! 2:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #89 Vojtěch Blažek bez asistence (2:0)
11:25 Po chybě v rozehrávce Brna se prosazuje Blažek.
08:48 Míč teď častěji na čepelích domácích.
07:32 Domácí se dostali do tlaku, ale jejich střely mířily pouze do bloků, situaci přerušil až Krupa.
05:50 Ballatyho střelu kryje gólman Krupa.
04:02 Gullivers trefují tyč.
03:26 I hosté se vydali do útoku, ale po jejich pohledné kombinaci zozehrává Liberec.
02:12 Liberec má zatím více ze hry.
01:42 Obrovskou šanci měli domácí, ale Jakub Jaroš nedokázal proměnit šanci 2 na gólmana.
01:02 GÓL FBC Liberec! 1:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #39 Matěj Ševčík, asistoval #89 Vojtěch Blažek (1:0)