2:6
    Michal HOLÍK
    ()

Psycho Brno- FbC ZŠ Horní B - FBK Orel Bořitov 2:6
branky: 29. Tomáš Macalík, 37. Lukáš Vašínek - 5. Dominik Janík, 7. Dominik Janík, 8. Milan Zouhar, 32. Dominik Janík, 35. Tomáš Sedláček, 39. Michal Holík; rozhodčí: Jan Ptáčník - Petr Gál; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Tomáš Limberg 11 - David Tenora 15; po třetinách: 0:3, 0:0, 2:3
39:00 Ukončení 3. části
38:03 GÓL FBK Orel Bořitov! 2:6
Branku družstva FBK Orel Bořitov vstřelil #11 Michal Holík bez asistence (2:6)
38:03 Holík získal míček na půlce a přesnou střelou z úhlu zakončil do růžku.
36:13 GÓL Psycho Brno- FbC ZŠ Horní B! 2:5
Branku družstva Psycho Brno- FbC ZŠ Horní B vstřelil #34 Lukáš Vašínek, asistoval #32 Tomáš Vašek (2:5)
36:13 Tenora vyklouzal z branky proti střele, napřáhlí hráč, ale přihrál svému spoluhráči a ten zakončil do prázdné klece.
36:05 Holík ze středu vyzkoušel pozornost gólmana, ale ten pozor dával tak ji chytil.
34:46 GÓL FBK Orel Bořitov! 1:5
Branku družstva FBK Orel Bořitov vstřelil #3 Tomáš Sedláček bez asistence (1:5)
34:46 Starší z bratrů Sedláčků využil zaváhání soupeře a zachytil přihrávku a únikem překonal brankáře.
31:14 GÓL FBK Orel Bořitov! 1:4
Branku družstva FBK Orel Bořitov vstřelil #51 Dominik Janík, asistoval #2 Jan Mencler (1:4)
31:14 Tímto zásahem Janík završil svůj hattrick.
31:14 Mencler na malém prostoru si vyměnil míček s Janíkem a ten nabruslil mezi tři hráče Psycha a přesnou střelou do pravého růžku.
28:57 GÓL Psycho Brno- FbC ZŠ Horní B! 1:3
Branku družstva Psycho Brno- FbC ZŠ Horní B vstřelil #12 Tomáš Macalík, asistoval #34 Lukáš Vašínek (1:3)
28:57 Tlak byl tak velký, že Bořitov musel faulovat přes svojí svatyní a z této standartní situace vstřelil Psycho gól.
26:30 Tým Psycho Brno si musel o přestávce něco říct, protože do třetí třetiny nastoupil velmi agresivně. Tlačí soupeře čím dál tím víc.
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
25:57 Těsně před koncem třetiny musel Tenora zakročit proti nepříjemné střele z půlky hřiště.
22:50 Hra se přesouvá ze strany na stranu. Tohle se divákům musí zaručeně líbit.
21:20 Hra se vyostřuje a vznikají slovní šarvátky.
18:44 Ani tuhle přesilovku Psycho nevyužilo.
16:45 Díky vyrovnané hře tým Bořitov špatně střídal, došlo k nedorozumění a měli příliš mnoho hráčů v poli a musel si jít sednout nejmladší člen týmu Martin Sedláček.
16:05 Hra se začala vyrovnávat.
15:00 Tlak se stále zvyšuje, ve vzduchu je cítit další branka.
13:11 Oslabení týmu Bořitova, hráči Psycha Brna nevyužili.
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
11:10 Mičánek musel tvrdě zakročit proti útočícímu hráči a tím obdržel trest dvě minuty za blokování hokejky.
09:53 Orel se stále drží v útočné polovině a vyvíjí stále větší nátlak.
08:30 David Tenora zastavil nepříjemnou střelu týmu Psycho Brno svoji maskou.
07:11 GÓL FBK Orel Bořitov! 0:3
Branku družstva FBK Orel Bořitov vstřelil #16 Milan Zouhar, asistoval #51 Dominik Janík (0:3)
07:11 Janík nahrál zpoza brány na střed svému bratrovi a ten s klidem zakončil akci gólem.
06:20 GÓL FBK Orel Bořitov! 0:2
Branku družstva FBK Orel Bořitov vstřelil #51 Dominik Janík bez asistence (0:2)
06:20 Janík využil zaváhání obránců Psycha vypíchl míček a zkušeně vymíchal gólmana hostů.
04:25 GÓL FBK Orel Bořitov! 0:1
Branku družstva FBK Orel Bořitov vstřelil #51 Dominik Janík, asistoval #16 Milan Zouhar (0:1)
04:25 Tato dvojce si vzápětí vytvořila gólovou šanci, kdy Milan Zouhar geniální nahrávkou našel Dominika Janíka a ten o tyčku vstřelil branku. Chemie bratrů zafungovala.
03:00 Nához od Milana Zouhara těsně minul branku, kde byl připraven Dominik Janík!!