15:1
    Jan VIDEMAN
    (Házy)

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - TJ Znojmo LAUFEN CZ 15:1
branky: 1. Jan Videman, 4. Jan Videman, 15. Jan Videman, 18. Martin Veverka, 18. Tomáš Večeřa, 27. Jan Zbořil, 33. David Novák, 41. Jan Videman, 43. Tomáš Dvořák, 44. Dominik Pleska, 49. David Novák, 50. Milan Ducar, 52. Lukáš Vrtěl, 54. Milan Ducar, 55. Jan Videman - 21. Zdeněk Frank; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 0:0; využití: 3:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Michal Bartoň 11 - Pavel Karásek 21, Vítek Dvořák 2; po třetinách: 5:0, 2:1, 8:0
60:00 Střely celkem 38 -12
60:00 Komentář trenéra hostí pana Petra Chocholy: Souhlasím s trenérem domácích, učíme se nový systém do obrany tím pramení mnoho chyb proto takový výsledek. Děkuji soupeři za utkání.
60:00 Komentář trenéra domácích pana Romana Jandy: Od začátku až do konce utkání se jednalo o jednoznačnou záležitost, kluci si zastříleli, ale zítra musí jít do nového zápasu s čistou hlavou. Děkuji soupeři za utkání.
60:00 Střely po třetí třetině 18 - 4
59:13 Dohrává se v ležérním tempu.
58:23 Vrtěl střílí gulliverskou střelu tzn. do rohu, nad.
58:05 Videman se dnes nachází v příznivé konstalaci s hvězdami i diváky (pozn. Videman 33, diváci 33).
57:36 Znojmo v další šanci. Nakonec nic z toho.
56:57 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Vítek Dvořák družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ
56:28 Znojemský útočník probudil nyní svou střelou Bartoně, který poslední minuty neměl mnoho práce.
54:11 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 15:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #33 Jan Videman, asistoval #8 Michal Házy (15:1)
54:11 Sehraná dvojka jako Majkl a Kid, tedy Házy-Videman přidává další gól.
53:01 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 14:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #3 Milan Ducar, asistoval #25 Tomáš Dvořák (14:1)
53:01 Tom Dvořák asistent Mylana mu nahrává na jeho již druhý gól.
51:11 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 13:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #31 Lukáš Vrtěl, asistoval #8 Michal Házy (13:1)
51:11 Zastříkala jsem to chlaďákem a zavázala obinadlem alias Vrtěl dával po zemi na bližší tyčku.
49:19 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 12:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #3 Milan Ducar, asistoval #27 Jan Kvapil (12:1)
49:19 Mylan Ducar zvyšuje z velkého brankoviště už na 12:1.
48:52 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 11:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #40 David Novák, asistoval #55 Filip Dokládal (11:1)
48:52 Krtek žíní pod víko..
47:10 Gulls kombinují a nic z toho, poté až ostrý zákrok na mantinelu a další hráč Znojma si jde odpočinout na trestnou.
46:13 Pleska nejdřív zpracoval míček fotbalově jako v Premier League poté se obtočil kolem obránce, ale ten se provinil svým obranným zákrokem a jde si sednout.
44:24 Útočník Znojma šel sám na Bartoně, ale netrefil míček.
43:09 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 10:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #12 Dominik Pleska, asistoval #8 Michal Házy (10:1)
43:09 Dominik se přece dočkal, Pleska zvyšuje už na astronomických 10:1.
42:35 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 9:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #25 Tomáš Dvořák, asistoval #18 David Menšík (9:1)
42:35 Gulls nyní naprosto dominují na hřišti, důkazem je další gól domácích z florbalky Dvořák.
40:14 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 8:1
40:14 Zase bleskově proměněná přesilovka domácích.
40:00 Hosté se tak na půl minuty zapomněli v šatně a inkasovali dvouminutový trest.
40:00 Střely po druhé třetině 6 - 4
38:23 Chvilková pasáž nahoru-dolů poté Znojmo v šanci, ale Bartoň zasáhl.
37:45 Pleska 'vymyl' obránce na mantinelu, poté zkoušel backhandovou kličku, ale brankář hostí mu gól nedovolil.
37:03 Znojmo nyní po dlouhé době dokonce ve dvojité šanci, bohužel pro hosty - nic z toho.
35:15 Hra odpovídá stavu utkání.
34:27 Hrací balónek není schopen hry - střídá.
32:35 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 7:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #40 David Novák, asistoval #33 Jan Videman (7:1)
32:35 Vrtěl lišácky pustil balonek po mantinelu na Videmana do rohu a ten nabídl tutovku Novákovi před branku. Novák aka 'Krtek' se nemýlil.
30:24 Dnes to tady vypadá jako v dobře zakrmeném rybníce, všichni jsou staženi na jedné straně.
29:26 Vrtěl vyslal 'jedovku' směrem na branku na Videnama, ten se pokoušel tečovat - neúspěšně.
28:46 Gulls točí soupeře jako na řetízkáči.
27:26 Znojmo se nyní pokouší rozehrát, ale nedaří se jim dostat na půlku soupeře.
26:06 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 6:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #26 Jan Zbořil, asistoval #8 Michal Házy (6:1)
26:06 Nemožné se stává skutečným, plachý střelec Zbořil proměňuje výstavní nahrávku od Michala Házyho do poloodkryté klece.
24:35 Honza Videman vzkazuje: 'piš, je to nuda'.
23:02 Bartoň výborně vychytal nebezpečnou střelu hostí.
22:01 Házy z 'halfvoleye' trefuje brankáře, tomu však míček vypadl, ale nikdo už se k dorážce nedostal.
20:15 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 5:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #15 Zdeněk Frank z trestného střílení (5:1)
20:15 Veverka hasil situaci, ale moc vysoko (vysokou holí). Sudí nařídil nájezd
20:00 Střely po první třetině 14 - 4
19:13 Domácí dohrávají třetinu s loptičkou na svých florbalkách, 'stylem Barcelona'.
17:36 Večeřa aka 'Véča' z mantinelu z první dává gól, nutno pochválit shození ze středu hřiště od Milana Ducara.
17:34 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #10 Tomáš Večeřa, asistoval #3 Milan Ducar (5:0)
17:03 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #16 Martin Veverka, asistoval #12 Dominik Pleska (4:0)
17:03 Veverka střelou z dálky 'dvacet nad led' k tyči posílá domácí do trháku 4:0.
16:02 Zbořilovi nekonečné ruce zachránily situaci a odvrátili útok hostů.
14:07 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:0
14:07 Rychle proměněná přesilovka Domácích. Již ve čtrnácté minutě Videman získal titul 'hattrick hero'.
13:25 Standartka Znojma rozehraná střelou z půlky hřiště končí vysoko nad.
12:54 Házy vyběhl z rohu, ale netrefil, byl by z něj dobrý odražeč.
12:06 Gulls marně dobývají útočné pásmo.
10:54 Veverka v oslabení pobídnul Plesku dlouhou náhrou do brejku, ale nakonec obránce Znojma přihrávku dostihl dříve.
09:34 Znojmo v přesilovce točí domácí na jejich půlce, zatím nic z toho.
08:29 Kvapilova hra nenašla pochopení u rozhodčích a jde si odpočinout na trestnou.
07:23 Obraz hry je stále stejný domácí tlačí, hosté brání.
06:39 Trenér Janda se inspiroval literárním dílem Stephena Chboskyho 'Ten, kdo stojí v koutě' a sleduje své svěřence z rohu.
03:37 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #33 Jan Videman, asistoval #40 David Novák (2:0)
03:37 Videman se dneska prosazuje už podruhé, všechny překvapil a dává gól.
02:14 Gulls drží míček a kombinují, hosté tvrdošíjně brání.
00:38 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #33 Jan Videman, asistoval #26 Jan Zbořil (1:0)
00:38 Neuběhla ani minuta a domácí dostává do vedení krajánek Videman, který dostal neskutečnou příhru krosem od Honzy Zbořila.
00:00 Vítáme vás u dnešního premiérového utkání Gulliverů v nejvyšší juniorské soutěži.