4:2
    Jan FOJTŮ
    (Jahoda)

FBC Vikings Kopřivnice - FBC ORCA KRNOV 4:2
branky: 25. Ondřej Matula, 33. Vojtěch Zátopek, 42. Ondřej Matula, 45. Jan Fojtů - 4. Dominik Menzel, 13. Dominik Menzel; rozhodčí: Radek Černý - Jan Šotola; vyloučení: 0:0; využití: 2:0; zásahy brankářů: Jan Bartoň ? - Ondřej Láryš ?; po třetinách: 0:2, 1:0, 3:0
44:11 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 4:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #12 Jan Fojtů, asistoval #16 Mojmír Jahoda (4:2)
43:47 Timeout FBC Vikings Kopřivnice
42:37 Timeout FBC ORCA KRNOV
41:19 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #18 Ondřej Matula, asistoval #7 Adam Štefek (3:2)
32:07 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #4 Vojtěch Zátopek, asistoval #18 Ondřej Matula (2:2)
24:42 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #18 Ondřej Matula, asistoval #12 Jan Fojtů (1:2)
23:00 Matuška prováhal obrovskou šanci před odkrytou bránou
17:06 Kapitán Kopřivnice srazil k zemi Honzu Šulavíka. Vše v rámci pravidel. Ale ptáme se, JAK se mu to povedlo?
13:50 Ondra Láryš nám ukázal jeden ze svých zákroků a drží svůj tým.
12:36 GÓL FBC ORCA KRNOV! 0:2
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #8 Dominik Menzel, asistoval #78 Dominik Novák (0:2)
12:36 A zase ta dvojka. Parádní souhra a hned je veseleji.
04:49 Pátá minuta a první vyloučení? Snad to nebude tak divoké jako první zápas.
03:50 GÓL FBC ORCA KRNOV! 0:1
03:50 A je z toho gól. Domčové Menzel s Novákem posílají Orcu do vedení.
03:28 Dorostenecký útok Orcy se usadil na soupeřově polovině. Kluci za sebou dnes již zápasy ve své kategorie, tak uvidíme jak si poradí tady.
00:00 Dobrý podvečer. Do haly dorazilo velké množství diváků, ale pro ty, kteří dorazit nemohli, tady máme opět online přenos.