44
  • 44 43:21
    Orca

FBC ORCA KRNOV - Fbc Excalibur Šternberk 6:6
branky: 6. Jan Šulavík, 6. Jakub Mičlo, 24. Dominik Menzel, 26. Antonín Lašák, 30. Jan Šulavík, 34. Jan Šulavík - 15. Jan Janečko, 28. Adam Kupka, 29. Jan Janečko, 31. Matěj Kořenek, 32. Jan Janečko, 42. David Kalač; rozhodčí: Radek Černý - Jan Šotola; vyloučení: 0:0; využití: 2:2; zásahy brankářů: Tomáš Zámarský ? - Ondřej Novák ?; po třetinách: 2:1, 3:2, 1:3
44:59 KONEEEEEEC
44:00 Poslední minuta utkání.
43:21 Timeout FBC ORCA KRNOV
41:33 GÓL Fbc Excalibur Šternberk! 6:6
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil #34 David Kalač, asistoval #21 Jan Janečko (6:6)
41:33 Při takovém počtu vyloučení bylo jen otázkou času, kdy přijde gól v oslabení. Kalač se toho chopil a srovnává stav utkání.
41:28 Timeout Fbc Excalibur Šternberk
40:45 Tohleto už asi nepotřebuje ani komentář.
37:52 Pro změnu další vyloučení.
33:01 GÓL FBC ORCA KRNOV! 6:5
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #31 Jan Šulavík, asistoval #8 Dominik Menzel (6:5)
33:01 Šulis dneska válí. Další Šulavíkova střela znamená opětovné vedení domácích.
31:16 GÓL Fbc Excalibur Šternberk! 5:5
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil #21 Jan Janečko, asistoval #64 Jindřich Novák (5:5)
31:16 A máme srovnáno. Šternberk proměnil přesilovou hru a jedeme opět od nuly.
30:50 Tak to nám dlouho nevydrželo. Kubík Mičlo nám přijde dělat společnost.
30:22 GÓL Fbc Excalibur Šternberk! 5:4
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil #99 Matěj Kořenek, asistoval #21 Jan Janečko (5:4)
30:00 Začíná nám třetí třetina a opět v netradičním stylu. A to 5 na 5. Jak dlouho to klukům vydrží?
29:57 GÓL FBC ORCA KRNOV! 5:3
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #31 Jan Šulavík, asistoval #44 Adam Juřina (5:3)
29:57 Další gól do šatny. Teď naštěstí do brány hostů. Šulavíkova tvrdá střela se opravdu chytat nedala.
29:06 Co k posledním 3 minutám říct? Snad jen jedna otázka. Budeme dneska hrát i v pěti?
28:02 GÓL Fbc Excalibur Šternberk! 4:3
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil #21 Jan Janečko, asistoval #17 Tobiáš Handl (4:3)
27:34 GÓL Fbc Excalibur Šternberk! 4:2
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil #8 Adam Kupka, asistoval #17 Tobiáš Handl (4:2)
26:51 Dneska to máme jedno vyloučení za druhým. Na trestnou lavici si jde posedět i Adam Juřina.
26:00 Teď už to však se svou snahou přehnal a půjde si k nám posedět na 2 minuty. Netradiční hra se tak stává ještě více netradiční.
25:31 GÓL FBC ORCA KRNOV! 4:1
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #7 Antonín Lašák, asistoval #71 Stanislav Matuška (4:1)
25:31 Nikdo nechápe JAK, ale Tonda Lašák svou střelu procpal na první tyč a to neznamená nic jinýho než další gól domácích.
25:24 Úvalňácké duo nyní předvedlo krásnou souhru, kterou musel hasit Novák.
23:27 GÓL FBC ORCA KRNOV! 3:1
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #8 Dominik Menzel, asistoval #71 Stanislav Matuška (3:1)
23:27 Domácí Matuška se řítil sám na brán. S jeho střelou si Novák poradil, ale na následnou dorážku Menzela byl krátký.
21:57 O tvrdosti hry nás teď rozhodčí přesvědčili více než dobře. Oňa Janáč podkopl soupeře a ten svůj pád nezvládl ani psychicky a na soupeře se vrhl. Oba hráči si za své jednání vysloužili 5-ti minutová vyloučení a my tak uvidíme dlouhou část hry v netradičním stylu 4 na 4.
21:40 Tonda Lašák dostal během jednoho střídání dvakrát 'naloženo'.
21:03 Šimi Moráček si připisuje další úspěšný blok.
18:02 Domča Menzel vybojoval pro svůj tým další přesilovku
16:50 Juřina blokem napravil svou chybnou rozehrávku a skóre se nám zatím nemění.
14:53 GÓL Fbc Excalibur Šternberk! 2:1
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil #21 Jan Janečko, asistoval #8 Adam Kupka (2:1)
14:53 Gól do šatny. Kupkův dlouhý nához a Janečkovo zakončení znamená snížení na rozdíl jedné branky.
14:30 Přesilovka plná nepřesností a hosté v plném počtu.
12:50 Domácí tým v pěti a uvidíme zkrácenou přesilovku.
12:23 A počet hráčů se nám vyrovnává. Kapitán hostů zpracovával dlouhý balón vysokou holí. To bylo opravdu zbytečné.
10:46 Velmi spornou situaci si nyní odsedí Adam Juřina a i hostující tým si vyzkouší přesilovku.
09:50 Další přečíslení 2 na 1. Nyní pomohl Šimon Moráček a vystihl Šterberskou přihrávku.
08:20 Šternberští hráči krásně vyřešili situaci 2 na 1. Ještě krásněji si však počínal domácí Zámarský, který tygřím skokem zabránil skórování do prázdné brány. Paráda Tome!
05:56 GÓL FBC ORCA KRNOV! 2:0
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #14 Jakub Mičlo, asistoval #48 David Musil (2:0)
05:56 Důraz! Ozvalo se z domácí střídačky. Mičlo poslechl svého trenéra a posílá domácí tým do dvoubrankového vedení.
05:21 GÓL FBC ORCA KRNOV! 1:0
05:21 A máme tady i první gol. V přesilovce se prosazuje kapitán domácích, Honza Šulavík
04:48 Máme tady první přesilovku utkání. Musil vytahoval balón a Janečkovi se to očividně nelíbilo.
04:27 Ondra Janáč vystihl kličku soupeře a uklidňuje obranu domácích.
03:40 Novák si připisuje další zákrok. Mičlovu střelu do protipohybu s jistotou chytá.
02:21 S Šulavíkovou střelou si Novák poradil bez větších problémů.
00:47 Domácí Matuška prováhal svou velkou šanci před prázdnou bránou.
00:00 Vážení sportovní diváci, Vítám Vás u dalšího utkání juniorské ligy. V prvním zápase dnešního dne proti sobě nastoupí domácí FBC Orca Krnov a FbC Excalibur Šternberk.