• 42 41:22
    9:4
    (Bachmaier)

OpenCamps Tatran Střešovice - Kanonýři Kladno 9:4
branky: 12. Ivan Tomčo, 18. Michael Kočandrle, 21. Vojtěch Wojnar, 23. Tomáš Bubeník, 25. Tomáš Navrátil, 26. Jakub Kerzel, 30. Tomáš Bubeník, 35. Jan Pojar, 39. Michael Kočandrle - 26. Milan Všetečka, 32. Milan Všetečka, 36. Matěj Vencl, 42. Milan Všetečka; rozhodčí: Jan Strnad - Filip Leibl; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 48; zásahy brankářů: Lukáš Kříž 8, Tomáš Jurco 2 - Aleš Rudovský 14; po třetinách: 1:0, 6:1, 2:3
45:00 Komentář trenéra Kanonýři Kladno Adama Nolče: 'V první třetině vyzdvihnu koncentraci a dobrou obranu. Ve druhé třetině nás potkal výpadek, dělali jsme zbytečné chyby v rozehrávce a dostávali zbytečné góly. Třetí třetinu jsme vyhráli díky tomu, že Tatran snížil tempo. Ale po tak tragické naší druhé třetině už to Tatranu ani nemuselo tolik vadit.'
41:22 GÓL Kanonýři Kladno! 9:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #22 Milan Všetečka, asistoval #10 Matyáš Bachmaier (9:4)
38:41 GÓL OpenCamps Tatran Střešovice! 9:3
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil #21 Michael Kočandrle, asistoval #70 Adam Šroubek (9:3)
35:06 GÓL Kanonýři Kladno! 8:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #88 Matěj Vencl, asistoval #70 Vojtěch Novák (8:3)
34:59 GÓL OpenCamps Tatran Střešovice! 8:2
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil #86 Jan Pojar bez asistence (8:2)
31:42 GÓL Kanonýři Kladno! 7:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #22 Milan Všetečka, asistoval #2 Filip Molhanec (7:2)
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #22 Tomáš Jurco družstva OpenCamps Tatran Střešovice
29:35 GÓL OpenCamps Tatran Střešovice! 7:1
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil #17 Tomáš Bubeník, asistoval #92 Vojtěch Wojnar (7:1)
25:58 GÓL Kanonýři Kladno! 6:1
25:11 GÓL OpenCamps Tatran Střešovice! 6:0
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil #53 Jakub Kerzel, asistoval #44 Jan Faitenhanzl (6:0)
24:12 GÓL OpenCamps Tatran Střešovice! 5:0
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil #27 Tomáš Navrátil, asistoval #50 Matěj Moravec (5:0)
22:51 GÓL OpenCamps Tatran Střešovice! 4:0
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil #17 Tomáš Bubeník, asistoval #86 Jan Pojar (4:0)
20:18 GÓL OpenCamps Tatran Střešovice! 3:0
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil #92 Vojtěch Wojnar, asistoval #52 David Chochlovský (3:0)
17:37 GÓL OpenCamps Tatran Střešovice! 2:0
11:35 GÓL OpenCamps Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil #91 Ivan Tomčo z trestného střílení (1:0)