2:6
    Hana UIMONEN
    (Husková)

Ivanti TIGERS FK Jižní Město - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:6
branky: 27. Denisa Billá, 30. Dominika Kubišová, 58. Martina Čapková - 16. Michaela Šponiarová, 36. Denisa Ferenčíková, 47. Justyna Rudzińska, 48. Ivana Šupáková, 54. Justyna Rudzińska, 58. Hana Uimonen; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 130; zásahy brankářů: Jana Christianová 19 - Lenka Kubíčková 19; po třetinách: 0:1, 2:1, 1:4
60:01 Vyjádření trenéra domácích (A.Štegl): Zápas probíhal podle předpokladů až do třetí třetiny, kdy jsme polevili v koncentraci a soupeř nás za to potrestal. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů. Gratulujeme Vítkovicím k 1. místu v základní části.
60:01 Vyjádření trenéra hostí (R.Urban): Hodnocení bych rozdělil na 3 části. V té první to bylo vyrovnané utkání, kde hra obou týmů byla hodně opatrná a nervózní. Druhá třetina vyzněla lépe pro Tigers, i když jsme nastřelili spoustu tyček a mohli jsme být klidnejší. Třetí třetina byla v naší režii a byli jsme jednoznačně lepší. Děkuji svému týmu, soupeři za atraktivní utkání a pořadatelům.
60:00 Střely ve třetí třetině: Tigers - 9, Vítkovice - 11
59:59 Vítkovice ukořistili výhru v základní části Extraligy žen po velmi produktivní třetí třetině.
59:30 Neuvěřitelný obranný zákrok Lucii Košturiakové, která ukradla Šupákové gól do prázdné brány.
58:51 100% šance Denisy Billé, ta však rozvlnila pouze boční síť.
57:55 Domácí opět v šesti.
57:52 GÓL Ivanti TIGERS FK Jižní Město! 3:6
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil #25 Martina Čapková, asistoval #10 Iveta Jedličková (3:6)
57:52 Domácí hráčky zkusily powerplay a Martina čapková pěknou střelou snižuje.
57:05 Timeout Ivanti TIGERS FK Jižní Město
57:05 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #24 Hana Uimonen, asistoval #26 Barbora Husková (2:6)
57:05 Třetí třetina je co se týče skóre jednostrannou záležitostí, ale jde především o využívání šancí. Nyní to dalším gólem potvrdila Koníčková a domácí reagují oddechovým časem.
55:51 Lucka Pilíková se opět pěkně uvolnila, ale Kubíčková se dostala do laufu a opět zneškodňuje.
53:18 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #69 Justyna Rudzińska bez asistence (2:5)
53:18 Další fatál v rozehrávce Tigers, opět brejk polského expersu Krzywak a opět gól. Vítkovice si aktuálně jdou za výhrou pevným krokem.
52:15 Ivana Šupáková zakončovala chytře nad nohu gólmanky, ale Jana Christianová dokázala vytáhnout tuto střelu.
51:33 Několik šancí domácího týmu, ale Lenka Kubíčková teď výborně vytáhla i dorážky.
47:57 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #25 Ivana Šupáková, asistoval #10 Denisa Ferenčíková (2:4)
47:57 Další tyčka od Denisy Ferenčíkové, ale tentokrát se k dorážce dostala Ivana Šupáková a navyšuje vedení hostujícího týmu.
47:15 Pěkná akce domácích se zakončením Lucky Pilíkové, ale Lenka Kubíčková dokázala vytěsnit tuto pumelici maskou.
46:31 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:3
46:31 Chyba v rozehrávce pustila do brejku Justynu Krzywak a ta se nemýlila.
45:49 Tyčka v podání hráčky Vítkovic číslo 25 Šponiarové
45:20 Dáša Surá inkasovala úder do hlavy hokejkou od Koníčkové, ale rozhodčí zůstavá v klidu.
44:50 Vítkovice orazítkovaly pravou tyč domácí svatyně.
43:33 Michaela Šponiarová nepochopitelně promáchla před poloprázdnou bránou.
41:17 Martina Čapková v dvou náznacích šancí, ale ani jednou se nakonec až k zakončení nedostala.
40:01 A buly opět pro Vítkovice.
40:00 Střely ve druhé třetině: Tigers - 7, Vítkovice - 9
39:59 Druhá třetina nám vyrovnala skóre a vyřešení hádanky, kdo vyhraje základní část nejsme ani o kousek blíž.
39:56 Lucka Pilíková v pěkné šanci na závěr třetiny, ale nezamířila přesně.
38:50 Další náznak šance Dáši Suré, ale zakončení jsme se nedočkali.
37:55 Eliška Machková z větší vzdálenosti, ale Lenka Kubíčková je pozorná.
36:50 Natka Martináková z brejku orazítkovala tyčku domácí brány.
36:30 Dnešnímu utkání přihlíží 130 diváků!
35:25 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #10 Denisa Ferenčíková, asistoval #3 Michaela Šponiarová (2:2)
35:25 A opět ta slovenská spolupráce. Tentokrát v opačném gardu, když branku vsítila Ferenčíková po asistenci Šponiarové.
35:05 Katarína Klapitová ani nadvakrát nepřekonala Janu Christianovou.
34:49 Michaela Šulanová přestřeluje bránu.
29:28 GÓL Ivanti TIGERS FK Jižní Město! 2:1
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil #23 Dominika Kubišová, asistoval #25 Martina Čapková (2:1)
29:28 Spoecialistka na Vítkovice obrací vývoj utkání. Dominika Kubišová se trefila při odloženém vyloučení krásně na zadní tyč nad nohu Kubíčkové a domácí vedou.
27:40 Drobné technické potíže nám nedovolily informovat, ale začátek třetiny byl plný šancí na obou stranách a tempo zápasu se oproti první části vystupňovalo.
26:05 GÓL Ivanti TIGERS FK Jižní Město! 1:1
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil #14 Denisa Billá, asistoval #24 Lucia Jelínková (1:1)
26:05 A domácí tým hned po uplynutí vyloučení vyrovnává na 1:1. Lucia Košturiaková našla před bránou Denisu Billou a ta se nemýlila.
20:01 I druhé úvodní buly třetiny ovládl hostující tým.
20:00 Střely v první třetině: Tigers - 6, Vítkovice - 5
19:59 První třetina končí a hosté drží těsný náskok, ale utkání je vyrovnané a uvidíme zřejmě ještě pořádnou bitvu.
19:50 Střela Vendy Beránkové, ale opět nepřesná.
18:50 Backhandový pokus Kociánová proskákal kolem vzdálenější tyče.
18:20 Pěkná akce Tigers, na konci střela Hermannové od mantinelu těsně nad bránu.
16:45 Nejdříve šance Halfarové a následně Koníčkové, ale Jana Christianová drží svůj tým.
15:20 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #3 Michaela Šponiarová, asistoval #10 Denisa Ferenčíková (0:1)
15:20 A je to tu. První branku utkání střílí Michaela Šponiarová po krásné nahrávce od své reprezentační spoluhráčky Ferenčíkové.
13:09 Přesilová hra nepřinesla kýžený gól i přes několik slibných šancí a tečovaných nástřelů.
11:09 První přesilová hra utkání. Michaela Šponiarová pohladila holí Ivet Hyršlovou po hlavě a jde si odpočinout na dvě minuty.
09:55 Sekvence utkání nahoru-dolů s pár náznaky šancí, ale na první branku stále čekáme.
08:29 Závar před bránou Vítkovic po kličce Ivet Hyršlové, ale Lenka Kubíčková likviduje.
07:17 Pěkná individuální akce Šponiarové, ale bez zakončení.
06:21 Velice slušná příležitost Dáši Suré, ale i ona minula bránu.
05:20 Do utkání se poprvé zapojila i třetí vítkovická brázda.
04:22 První střelu na bránu v utkání si připisuje Bára Zabavská, Kubíčková vyráží.
04:11 Utkání je zatím poměrně opatrné z obou stran.
02:20 První obrovská šance utkání. Michaela Šponiarová se řítila zcela osamocená na Christianovou, ale vysoko přestřelila.
00:01 Utkání právě začalo.
00:00 Vítejte u online přenosu z bitvy o první místo! Domácí Tigers dnes hostí vítkovické rytířky a je to přímý souboj o vítězství v základní části a tím lepší pozici pro playoff. Čekáme tedy napínavou podívanou.