10:7
    Kristýna ANDRLOVÁ
    (Divišová)

FbŠ Bohemians - Panthers Praha 10:7
branky: 1. Adéla Bočanová, 7. Adéla Bočanová, 12. Andrea Kadidlová, 13. Andrea Kadidlová, 17. Andrea Kadidlová, 19. Jessica Zlámalová, 27. Jessica Zlámalová, 40. Hana Poláková, 48. Hana Poláková, 58. Kristýna Andrlová - 8. Tereza Hubáčková, 14. Tereza Pitterlingová, 18. Tereza Pitterlingová, 29. Tereza Hubáčková, 33. Veronika Zittová, 34. Petra Tročilová, 37. Ivana Miklíková; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 86; zásahy brankářů: Daniela Kreisingerová 12 - Kristýna Míková 11, Marie Topolová 5; po třetinách: 6:3, 2:4, 2:0
60:00 Komentář trenéra domácího týmu (Pavel Krbec): 'Do zápasu jsme vstoupili koncentrovaně a konečně jsme předvedli co trénujeme. Bohužel ve druhé třetině jsme se přestali koncentrovat a ze zápasu jsme udělali drama. Třetí třetinu jsme už měli pod kontrolou a zápas jsme dotáhli do vítězného konce. Děkuji soupeři i všem divákům co nás přišli podpořit.„
60:00 Komentář asistenta trenéra hostů (Štěpán Weber): 'Jak to tak bývá, po překvapivém vítězství se většinou nevyhrává a dnes jsme názorně předvedli proč, hlavně v první třetině, kdy jsme nedokázali navázat na náš standard ani z poloviny, byli jsme všude pozdě a naivně. Chvályhodný návrat do zápasu ve druhé třetině pak už nestačil a soupeř vyhrál zaslouženě, protože neudělal zdaleka tolik chyb, jako my. Díky všem za zápas!
60:00 Nejlepší hráčkou hostů je s číslem 48 Tereza Syslová.
60:00 Nejlepší hráčkou domácích je s číslem 94 Adéla Bočanová.
59:55 Hosté jsou v plném počtu.
59:00 Hraje se poslední minuta třetí třetiny.
57:56 Další přesilová hra pro domácí! Lochmannová je vyloučena za nedovolené vrážení a klokanky už kombinují na půlce Panthers.
57:36 GÓL FbŠ Bohemians! 10:7
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #68 Kristýna Andrlová, asistoval #77 Anna-Marie Divišová (10:7)
55:45 Za blokování hokejky byla potrestána Pitterlingová. Hana Poláková měla možnost trestného střílení které však neproměnila a tak mají domácí možnost přesilové hy.
54:53 Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians neproměnil #17 Hana Poláková.
52:35 Kreisingerová se teď roztáhla přes celou šířku branky a zabránila tak ve skórování! Velmi pěkný zákrok.
51:25 Hraje se vcelku bez faulů. Viděli jsme pouze dva tresty.
50:17 Hosté dávají své hře nový impulz a střídají brankáře!
49:16 Střídání brankáře. Nový brankář #39 Marie Topolová družstva Panthers Praha
47:09 GÓL FbŠ Bohemians! 9:7
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #17 Hana Poláková, asistoval #77 Anna-Marie Divišová (9:7)
47:08 Signalizovanou výhodu dokázaly domácí na plno využít a vedou tak 9:7!
45:06 Poláková pohotově vystřelila hned po rozehrávce. Branku však hodně minula.
44:22 Balonek drží hráčky Bohemians a snaží se probít před branku.
42:40 Pěkná střela hráček Panthers, bohužel však pouze do domácí obránkyně.
42:11 Po buly se hraje převážně ve středu hřiště. Ani jeden tým nemá větší útočnou akci.
40:00 Střely v druhé třetině: Bohemians x Panthers - 4x11.
40:00 Skončila nám druhá třetina, která byla opět plná gólů. Panthers dokázaly smazat náskok domácích a srovnat krok. Do jednobrankového vedení poslala klokanky necelou minutu před koncem třetiny Poláková. Co přinese poslední třetina?
39:04 Bohemians jdou krátce před koncem třetiny do vedení! Na střelu Polákové se Horňáková natahovala marně.
39:03 GÓL FbŠ Bohemians! 8:7
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #17 Hana Poláková, asistoval #67 Veronika Loudová (8:7)
39:00 Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:10 Panthers jsou po srovnání při chuti. Pálí jednu střelu za druhou.
36:52 Máme srovnáno! Panthers svoji pěknou souhru zakončily střelou ze středu a Kreisingerová se natahovala marně.
36:51 GÓL Panthers Praha! 7:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #68 Ivana Miklíková, asistoval #9 Kristýna Vranová (7:7)
36:23 Krásný zákrok Kreisingerové! Dvě hráčky Panthers šly samy na domácí brankářku ta však první střelu vykryla a poradila si i s následnou dorážkou!
34:51 U balonku jsou nyní domácí a snaží se vymyslet útočnou kombinaci.
33:24 Dvě rychlá skórování a Panthers snižují na rozdíl jediné branky!
33:11 Timeout FbŠ Bohemians
33:11 GÓL Panthers Praha! 7:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #84 Petra Tročilová, asistoval #4 Kristýna Kolářová (7:6)
32:54 GÓL Panthers Praha! 7:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #96 Veronika Zittová, asistoval #92 Andrea Nováková (7:5)
31:23 Hra je nyní dost nepřesná.
28:55 Panthers přesilovku přece jen využívají. Několik odrazů balonku před brankou a ten nakonec končí v brance Kreisingerové.
28:51 GÓL Panthers Praha! 7:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #17 Tereza Hubáčková, asistoval #48 Tereza Syslová (7:4)
28:18 Bohemians vyhazují balonek přes celé hřiště.
27:37 Panthers kombinují na půlce Bohemians. Zatím však ani jedna ze střel nebyla přesná.
27:16 Máme tu první vyloučení. Za blokování hokejky jde na dvě minuty Loudová a hosté tak mají výhodu!
26:45 Další branka pro domácí! Nová krásně našla volnou Zlámalovou a ta se zakončením do odkryté klece neměla sebemenší problém.
26:44 GÓL FbŠ Bohemians! 7:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #70 Jessica Zlámalová, asistoval #64 Eliška Nová (7:3)
24:47 Hraje se převážně ve středu hřiště, bez větších šancí.
23:36 Nová teď zakončovala svoji individuální akci, Horňáková však připravena.
22:43 Kreisingerová teď pěkným zákrokem nohou podržela svůj tým.
21:18 Domácí kombinují na své půlce a chystají svůj útok.
20:47 Horňáková teď rukou pěkně zabránila míčku v cestě do branky.
20:11 Druhá třetina byla zahájena a u balonku hosté.
20:00 Střely v první třetině: Bohemians x Panthers - 11x4.
20:00 Skončila nám divoká první třetina, ve které jsme viděli dohromady 9 branek! Domácím zatím skvěle vycházejí souhry a v zakončení jsou nekompromisní. Hostům se však daří snižovat, uvidíme co přinese další třetina.
19:00 Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:53 GÓL FbŠ Bohemians! 6:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #70 Jessica Zlámalová, asistoval #68 Kristýna Andrlová (6:3)
17:26 Brankové hody pokračují! Pitterlingová propálila vše co jí stálo v cestě a Panthers snižují na 5:3!
17:25 GÓL Panthers Praha! 5:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #77 Tereza Pitterlingová, asistoval #99 Petra Šusterová (5:3)
16:47 Kadidlová završuje hattrick hned v první třetině! Svůj únik nekompromisně zakončuje a posílá domácí do vedení 5:2!
16:46 GÓL FbŠ Bohemians! 5:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #11 Andrea Kadidlová, asistoval #94 Adéla Bočanová (5:2)
16:16 Špatná rozehrávka Bohemians, hosté však možnost nevyužili.
15:13 Hra se nyní přelévá ze strany na stranu. Ani jeden tým si balonek neužije dlouho.
13:58 Panthers snižují! Nahozený balonek na branku úspěšně tečuje Pitterlingová a stav máme 4:2.
13:57 GÓL Panthers Praha! 4:2
13:10 Pěkná souhra i na straně Panthers, domácí brankářka však připravena.
12:45 Krásná souhra Bočanové s Kadidlovou a druhá jmenovaná bez problému zakončuje. Domácí tak vedou 4:1!
12:44 GÓL FbŠ Bohemians! 4:1
11:10 Opět to máme o dvě branky. Kadidlová krásně zakončila nad nohu Horňákové a ta byla bez šance.
11:05 GÓL FbŠ Bohemians! 3:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #11 Andrea Kadidlová, asistoval #17 Hana Poláková (3:1)
08:39 Kadidlová krásně vysunula Polákovou, k té však rychle přistoupila obrana a znemožnila jí zakončit.
07:23 Dvě branky v rychlém sledu. Nejprve se podruhé v zápase prosadila Bočanová. Za hosty rychle dokázala snížit Hubáčková a skóre tak máme 2:1.
07:21 GÓL Panthers Praha! 2:1
06:53 GÓL FbŠ Bohemians! 2:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Adéla Bočanová, asistoval #11 Andrea Kadidlová (2:0)
05:29 Velká šance Panthers! Pěknou souhru poslala hostující útočnice jen o pár centimetrů mimo tyče.
04:49 Parádní zákrok rukou právě ukázala Horňáková.
04:08 Panthers se tlčí do útoku a snaží se co nejrychleji srovnat.
02:43 Další pěkná akce domácích, tentokrát však Horňáková připravena.
00:43 To je vstup do zápasu jako hrom. Hned první akce domácích a hned úspěšná! Adéla Bočanová krásnou střelou posílá Bohemians do vedení.
00:42 GÓL FbŠ Bohemians! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Adéla Bočanová, asistoval #17 Hana Poláková (1:0)
00:10 Máme za sebou úvodní buly a u balonku jsou hráčky Bohemians.