• 60 59:34
    9:5
    ()

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians 9:5
branky: 20. Eva Krauskopfová, 23. Martina Řepková, 31. Tereza Urbánková, 35. Kristýna Kellovská, 49. Magdaléna Plášková, 50. Daniela Frantíková, 53. Gabriela Tožičková, 58. Martina Řepková, 60. Martina Řepková - 15. Andrea Kadidlová, 24. Eliška Císařová, 34. Andrea Kadidlová, 38. Anna-Marie Divišová, 45. Andrea Kadidlová; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 66; zásahy brankářů: Hana Ranochová 11 - Jitka Omelková 21; po třetinách: 1:1, 3:3, 5:1
60:00 Komentář k utkání trenéra hostů pana Pavla Krbce: ,,Dvě třetiny jsme byli Chodovu rovnocenným soupeřem. Pak jsme se ještě jednou dostali do vedení ve třetí třetině, ale začali jsme mít strach o výsledek a přestali jsme dodržovat pokyny. Jinak chci holky pochválit za dobrou obranu, rozehrávku a přechod do útoku. Děkuji soupeři za zápas a divákům za podporu.'
60:00 Střely ve třetí třetině: Chodov - 11, Bohemians - 4. Střely celkem: Chodov - 30, Bohemians - 16.
60:00 Nejlepšími hráčkami utkání jsou za Chodov Majda Plášková a za Bohemians Eliška Císařová.
59:59 Komentář trenéra domácích (Marešová M.):Dnes to byl z naší strany spíš boj s vlastními nepřesnostmi, nedůslednostmi a asi i únavou.Soupeř podal sympatický a houževnatý výkon, díky za něj.
59:34 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 9:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #22 Martina Řepková bez asistence (9:5)
59:34 Řepková tentokrát proběhla k prázdné brance sama a završuje hattrick!
58:59 V samém závěru vyloučena Tožičková za sekání.
57:56 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #22 Martina Řepková, asistoval #18 Magdaléna Plášková (8:5)
57:56 Plášková proběhla celé hřiště a předložila míček před prázdnou branku Řepkové, která rozhoduje o vítězství Chodova.
57:01 Bohemians v šesti!
56:59 Timeout FbŠ Bohemians
56:21 Kellovská se hezky dostala za obranu, vracející se Loudová jí ale nedovolila dojít až k bráně.
54:21 Na dobrou práci Tožičkové nenavázala Lacková, která promáchla míček před odkrytou polovinou brány,
54:06 Šindelářová pálí za mantinel.
53:26 Aktivní Císařová faulována u mantinelu.
52:59 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #17 Gabriela Tožičková, asistoval #37 Petra Nosková (7:5)
52:59 Tožičková konečně korunuje svůj dobrý výkon gólem.
51:46 Kadidlová byla důrazná na brankovišti a trefuje další tyč!
51:12 Omelková opět skvěle zasahuje, tentokrát proti Tožičkové.
50:35 Zblokovaná střela Bočanové končí na tyči.
49:57 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Daniela Frantíková, asistoval #22 Martina Řepková (6:5)
49:57 Frantíková už ale gólmanku moravského původu propálila a Chodov opět vede.
49:50 Další výbornou střelu Pláškové vytěsnila Omelková na břevno.
48:57 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #18 Magdaléna Plášková, asistoval #99 Karolína Kellovská (5:5)
48:57 Plášková tahem propálila všechno před sebou a vyrovnává.
46:56 Střela Pláškové zblokována Zlámalovou.
45:42 Omelková ramenem vyráží střelu Kellovské.
44:47 GÓL FbŠ Bohemians! 4:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #11 Andrea Kadidlová, asistoval #94 Adéla Bočanová (4:5)
44:47 Kadidlová zasunula pod Ranochovou a završuje hattrick!
44:18 Poláková střílí do boční konstrukce branky.
43:57 Frantíková se výborně vrátila a sebrala šanci Reischlové.
43:08 Dnešní utkání sleduje 66 diváků, děkujeme!
41:42 V prvních velkých šancích třetiny Urbánková a Řepková, Omelková ale odolává.
40:00 Střely ve druhé třetině: Chodov - 10, Bohemians - 6.
38:45 Divišová mohla přidat druhý gól, ve stoprocentní šanci ale míček trefila špatně. Následně rozhodčí pískají vysoký došvih Cukrové.
37:13 GÓL FbŠ Bohemians! 4:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Anna-Marie Divišová, asistoval #67 Veronika Loudová (4:4)
37:13 Divišová nenápadnou tečovanou střelou opět vyrovnává.
35:39 Karolína Kellovská chtěla napodobyt svojí sestru, ale její rána byla zblokována.
34:53 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #13 Kristýna Kellovská, asistoval #16 Tereza Urbánková (4:3)
34:53 Kristýna Kellovská svojí druhou střelou v krátkém sledu dává první extraligový gól v kariéře!
33:35 GÓL FbŠ Bohemians! 3:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #11 Andrea Kadidlová, asistoval #18 Karla Kalecká (3:3)
33:35 Kadidlová utekla obraně a dává svůj druhý šťastný gól v utkání.
32:45 Střela Řepkové zblokována.
30:07 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #16 Tereza Urbánková, asistoval #22 Martina Řepková (3:2)
30:07 Přečíslení 2 na 1 vyřešila Řepková skvěle a Urbánková dává na 3:2.
27:50 Chodov je i nadále více na míčku.
25:52 Obrovský závar před Omelkovou gólem nekončí.
24:25 Řepková mohla zasouvat do poloprázdné branky, míček jí ale přeskočil čepel.
23:28 Kadidlová tečovala před brankou dlouhý míček Loudové, Ranochová však byla výborně postavená.
23:01 GÓL FbŠ Bohemians! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #41 Eliška Císařová, asistoval #77 Anna-Marie Divišová (2:2)
23:01 Odchovanec Chodova Eliška Císařová z nenápadné akce vymetla růžek a vyrovnává.
22:30 Chodov tlačí, střelu Jůzové se štěstím vytěsnila gólmanka hostů.
22:12 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #22 Martina Řepková, asistoval #14 Eliška Vrátná (2:1)
22:12 Vrátná u tyčky geniálně našla Řepkovou a Chodov jde do vedení.
21:24 Napadání Pláškové s Tůmovou k ohrožení Omelkové nevedlo.
20:31 Nguyenová chytře schovala svou střelu za hráčky, Ranochová na poslední chvíli chytá.
20:23 Střelu Polákové vyráží Ranochová.
20:00 Střely v první třetině: Chodov - 9, Bohemians - 6.
19:33 Ranochová vyráží střelu za sebe.
19:01 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #77 Eva Krauskopfová bez asistence (1:1)
19:01 Šindelářová nechala jako poslední hráčka míček za sebou a Krauskopfová zkušeně vyrovnává.
18:26 Po skvělé práci Tožičkové střílela Plášková, Omelková ale opět výborně.
17:41 Preisslerová v obrovské šanci trefuje masku Omelkové.
17:02 Vysoký nához Vrátné chytá Omelková.
15:36 Tožičková nezvládla zpracovat přihrávku a halou zní její nevybíravé výrazy.
14:50 Zmatené střídání hostů Chodov nepotrestal.
14:09 GÓL FbŠ Bohemians! 0:1
14:09 Kadidlová ze středu se štěstím prostřelila Ranochovou a otevírá skóre zápasu.
14:05 Od Pláškové se míček odrazil do autu.
12:53 Míček se z ničeho nic dostal k Reischlové, která vypálila vedle.
12:20 Souboj Řepkové s Polákovou posoudili rozhodčí jako faul chodovské střelkyně.
11:00 Tožičková pálí vedle.
09:39 Obrovské šance Peštové a na druhé straně Zlámalové, obě gólmanky ale drží své týmy.
08:04 Řepková skvěle vybojovala míček při napadání a Omelková musela předvést pohotový zákrok proti bekhendu Urbánkové.
07:33 Nához Bočanové na Kadidlovou končí v náručí Ranochové.
06:47 Kadidlová netrefil skákavou přihrávku dobře a míček končí za mantinelem.
06:06 Tůmová získala míček a umožnila svému týmu vystřídat.
05:08 Chodov je v plném počtu, hosté v čele s novou útočí proti 5 hráčkám soupeře.
04:42 Chodov se zatím brání velmi dobře.
03:04 Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians neproměnil #94 Adéla Bočanová.
03:04 Klička do bekhnedu byla příliš dlouhá a Bočanová jí nezvládla zakončit, následuje přesilovka Bohemians.
03:04 Po ruce Jůzové bude následovat trestné střílení, které provede Adéla Bočanová!
02:26 Nguyenová zblokovala přihrávku na Vrátnou a oba týmy odchází střídat.
01:16 Peštová faulována před brankou, následnou střelu Beránkové vytěsnila Omelková.
00:02 Domácí vyhráli první buly a rozehrávají.