1

2

3.

KM automatik FBK Jičín - Crazy girls FBC Liberec 6:7pn
branky: 12. Lucie Florianová, 18. Kristýna Bachmaierová, 38. Zuzana Svobodová, 45. Lucie Florianová, 50. Žaneta Kůželová, 51. Kristýna Bachmaierová - 1. Oxana Šamanina, 4. Michaela Mlejnková, 5. Klára Veselá, 21. Nikol Pekárková, 36. Nikol Pekárková, 45. Klára Veselá, N Michaela Mlejnková; rozhodčí: Barbora Beranová - Lucie Hejnová; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 120; zásahy brankářů: Veronika Samková 24 - Marcela Velzelová 18; po třetinách: 2:3, 1:2, 3:1, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva Crazy girls FBC Liberec hráč #66 Michaela Mlejnková a vstřelil rozhodující gól (6:7).
3 Nájezd na branku provedl z družstva KM automatik FBK Jičín hráč #85 Kristýna Bachmaierová , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Crazy girls FBC Liberec hráč #77 Oxana Šamanina a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva KM automatik FBK Jičín hráč #10 Gabriela Žůrková a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Crazy girls FBC Liberec hráč #10 Klára Veselá , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva KM automatik FBK Jičín hráč #88 Markéta Kosová , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Jičín pojede první nájezd.
64:59 Střely v prodloužení: domácí - 1 hosté - 4
64:59 Další na řadě nájezdy!
64:00 Běží poslední minuta prodloužení.
63:01 Další skvělý zákrok Samkové!
62:31 Liberec stále na balonku a Jičín pod tlakem.
61:53 Jičín v plném počtu!
61:34 Zvoní tyč na brankové konstrukci domácích!
60:53 Zbývá minuta z přesilové hry Liberce.
60:01 Úvodní bule nastavené části ve prospěch Liberce.
60:00 Střely celkem: domácí - 24 hosté - 30
60:00 Komentář trenérky domácích Gabriely Žůrkové: Zápas byl v podobném duchu jako v prvním kole. Chválím tým, že za stavu 0:3 nevypustil zápas a že jsme se do něj dokázaly vrátit. Konec zápasu již byl jenom o tom, kdo bude mít větší štěstí. Děkujeme soupeři za bojovný výkon a přejeme šťastnou cestu domů. Celý tým děkuje divákům, kteří nám opět vytvořili skvělou domácí atmosféru!
60:00 Pokračování komentáře trenéra Liberce: Myslím, že gólmance domácích ještě teď zvoní v uších. Na druhé straně předváděla celý zápas neskutečné zákroky a domácí jí určitě musí děkovat za bod. Díky divákům domácích, že udělali zápas velmi zajímavý.
60:00 Komentář trenéra Liberce Lukáše Nesměráka: Myslím, že jsme dnes odehráli zápas, ve kterém jsme byli jako noc a den. Chvíli jsme hráli skvěle a vzdorovali tvrdé hře domácích a chvíli jsme naopak nehráli tělem vůbec. Za to jsme byli (s přičtením našich chyb) trestáni góly do naší sítě. Chtěl bych moc pochválit holky za to jak bojovaly a dělaly co mají. Bohužel jsme ve třetí třetině nechali štěstí v šatně.
59:59 Střely na branku v 3. třetině: domácí - 9 hosté - 12
59:58 Přesilovou hru Liberec dohraje v prodloužení.
59:15 Liberec znovu bude hrát přesilovku.
59:00 Běží poslední minuta 3. třetiny.
57:06 Liberec v plném počtu.
56:46 Po střele Floriánové zvoní tyč!
55:50 Krásný zákrok brankářky Liberce!
55:06 I Jičín si zahraje 3. přesilovku a může se dnes dostat poprvé do vedení!
51:10 V protiútoku se ke skákavému míčku dostala hráčka Liberce a z voleje bekendem trefila spojnici jičínské svatyně!
50:14 GÓL KM automatik FBK Jičín! 6:6
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #85 Kristýna Bachmaierová, asistoval #10 Gabriela Žůrková (6:6)
50:14 A je vyrovnáno! Bachmaierová vstřelila již druhou branku v dnešním utkání!
49:49 GÓL KM automatik FBK Jičín! 5:6
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #4 Žaneta Kůželová, asistoval #46 Zuzana Svobodová (5:6)
49:49 Střela 'bekendem' přeskočila nohu brankářky a skončila v síti!
47:36 Hraje se teď ve vysokém tempu, hra se přelévá z jedné strany na druhou.
46:32 Exnarová prověřila brankářku Liberce střelou od mantinelu.
44:13 GÓL KM automatik FBK Jičín! 4:6
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #21 Lucie Florianová, asistoval #85 Kristýna Bachmaierová (4:6)
44:13 Tak to bylo rychlé! Trvalo přesně 10 vteřin a Jičín znovu ztrácí na soupeře dvě branky.
44:03 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 3:6
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #10 Klára Veselá, asistoval #19 Nikol Pekárková (3:6)
44:03 Třetí přesilovou hru už Liberec využívá a zas odskakuje na rozdíl tří branek!
42:46 Za nedovolené blokování hole si půjde oddychnout Bachmeierová.
42:20 Liberec bude hrát přesilovku, zatím hraje v šesti.
41:05 Ani jeden z celků v dnešním zápase zatím nedokázal využít své přesilové hry.
41:04 Liberec v plném počtu.
40:01 Úvodní bule 3. třetiny znovu ve prospěch domácích.
39:59 Střely na branku v 2. třetině: domácí - 7 hosté - 5
39:58 Stejně jako v 1. třetině se přesilová hra Jičína bude dohrávat v následující třetině.
39:04 V závěru 2. třetiny Jičín bude hrát opět přesilovou hru.
39:00 Běží poslední minuta 2. třetiny.
37:59 Dnešní utkání dnes v jičínské hale sleduje 120 diváků!
37:08 GÓL KM automatik FBK Jičín! 3:5
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #46 Zuzana Svobodová, asistoval #4 Žaneta Kůželová (3:5)
37:08 Gól padl z rychlého protiútoku, kdy situaci 2 na 1 zakončila gólem Svobodová!
35:58 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 2:5
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #19 Nikol Pekárková, asistoval #10 Klára Veselá (2:5)
35:58 Po krásném zákroku Samkové z dorážky zvyšuje stav utkání Pekárková!
32:35 Jičín se trápí v rozehrávce, a to hlavně kvůli aktivnímu napadání Liberce.
31:05 Chyba v rozehrávce Jičína vyústila v samostatný únik Liberce. Situaci napravila obranným zákrokem jičínská obránkyně.
28:54 A další skvělý zákrok předvedla Samková! Zlikvidovala střelu z velkého brankoviště.
28:09 I na druhé straně se předvedla brankářka kvalitním zákrokem a vyrazila nebezpečnou střelu Žůrkové!
27:36 Přízemní střelu vyrazila Samková levou nohou do bezpečí!
26:45 Jičín odbránil i druhé oslabení.
26:34 Samková vyřešila skrumáž před svou brankou a následně byla faulována.
24:45 Chyba ve střídání Jičína znamená druhou přesilovou hru pro Liberec.
23:57 Jičín zasypává Libereckou svatyni jednou střelou za druhou.
22:59 Kuželová střelou z mezikruží trefila helmu brankářky Liberce!
20:59 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 2:4
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #19 Nikol Pekárková, asistoval #66 Michaela Mlejnková (2:4)
20:59 Liberec hned po odbráněném oslabení znovu odskakuje na rozdíl dvou branek!
20:43 Liberec v plném počtu.
20:01 Jičín pokračuje v přesilové hře.
20:01 Úvodní bule druhé třetiny ve prospěch Jičína.
19:59 Střely na branku v 1. třetině: domácí - 7 hosté - 9
19:58 Zbytek přesilovky Jičín dohraje v druhé třetině.
19:38 Hráčka Jičína trefila spojnici branky, od které se míček odrazil do malého brankoviště! Situaci vyřešila až hráčka Liberce odpálením míčku do bezpečí.
18:43 Jičín bude mít velkou příležitost srovnat utkání ještě před sirénou první třetiny!
17:48 GÓL KM automatik FBK Jičín! 2:3
17:48 Krásná akce! Nahrávka vzduchem na malé brankoviště, kde stála připravená Bachmeierová, která neminula!
17:29 Hraje se dlouho bez přerušení.
14:44 Jičín v plném počtu!
12:44 Bohužel hráčka Jičína se dopustila přestupku. Zahrála míček, když ležela na zemi. Liberec má šanci získat zpět svůj tříbrankový náskok.
11:46 Samková vyráží nebezpečnou střelu Liberce!
11:31 GÓL KM automatik FBK Jičín! 1:3
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #21 Lucie Florianová, asistoval #10 Gabriela Žůrková (1:3)
11:31 Floriánová střelou z větší vzdálenosti dostává Jičín zpátky do hry!
10:35 Bachmaierová vystřelila z velkého brankoviště, střela byla zblokována.
10:02 Jičín také přidává na tvrdosti a důrazu hry.
08:08 Jičín přidává na tempu a dostává se do lepších pozic.
06:45 Kosová prověřila brankářku Liberce střelou z poza půlky.
05:21 Střelu z bezprostřední blízkosti Gabriely Žůrkové vyrazila brankářka Liberce ramenem.
04:18 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 0:3
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #10 Klára Veselá, asistoval #66 Michaela Mlejnková (0:3)
04:18 Tohle není vůbec dobrý začátek pro domácí družstvo. Na 3:0 zvyšuje Leierová.
03:54 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 0:2
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #77 Oxana Šamanina (0:2)
03:54 Rozehrávka z rohu našla volnou hráčku Liberce před brankou, tak padla druhá branka utkání.
02:25 Akce Jičína 2 na 1 skončila nepřesnou přihrávkou. Liberec na balonku.
01:43 Liberec začal aktivněji a napadá rozehrávku Jičína.
00:42 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 0:1
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #77 Oxana Šamanina, asistoval #66 Michaela Mlejnková (0:1)
00:42 Hned v první minutě utkání se ujímá vedení Liberec! Gól padl z rychlého protiútoku.
00:01 Úvodní bule utkání ve prospěch domácích!
00:00 Sledujeme nástup obou družstev.
00:00 Vítáme vás na 17. kole extraligy žen ve florbale.