(Třinecká)
  • 57 56:40
    Chodov

1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:0
branky: 4. Veronika Třinecká, 51. Denisa Ferenčíková, 56. Justyna Rudzińska, 57. Denisa Ferenčíková; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 110; zásahy brankářů: Lenka Kubíčková 14 - Hana Ranochová 15; po třetinách: 1:0, 0:0, 3:0
60:00 Vyjádření trenéra Chodova, pana Procházky: Naprosto zasloužené vítězství domácích, kterým tímto blahopřejeme. My jsme měli svoje šance, jak se do zápasu dostat, zejména ve druhé třetině, ale celkově jsme si toho vytvořili opravdu málo, abychom mohli pomýšlet na body. Pozitivní je, že se náš výkon po první velmi slabé třetině zlepšil. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Vyjádření trenéra domácích, pana Richarda Urbana: Dnešní zápas byl z našeho pohledu výborný. Všechny dřely na 120 procent, plnily pokyny a šly si pro vítězství od první minuty. Děkuji soupeři za utkání.
60:00 Nejlepší hráčky utkání: Vítkovice - 10 Denisa Ferenčíková, Chodov - 22 Martina Řepková.
60:00 Střely ve 3. třetině: Vítkovice 6, Chodov 6. Střely celkem: Vítkovice 19, Chodov 14.
59:18 Urbánková z otočky do Kubíčkové.
58:38 Plánková z brejku backhandem mimo.
58:15 Ferenčíková hledala před bránou Šponiarovou, ale nepropálila zeď chodovských hráček.
56:40 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
56:40 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #10 Denisa Ferenčíková, asistoval #19 Veronika Třinecká (4:0)
56:40 Enenkelová našla Ferenčíkovou a ta neomylně propaluje vše, co jí stojí v cestě.
55:00 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #69 Justyna Rudzińska, asistoval #9 Romana Kiecková (3:0)
55:00 Žurková proběhla celé hřiště a před bránou našla Krzywak, která trefila odkrytou bránu.
54:35 Na hřišti začínají sršet emoce.
53:20 Střela Urbánkové byla pro Kubíčkovou poměrně snadná.
52:57 Ferenčíková těsně mimo.
51:04 Šponiarová na středu ve velké šanci míjí bránu.
50:15 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #10 Denisa Ferenčíková, asistoval #88 Alžbeta Ďuríková (2:0)
50:15 Ferenčíková nedala Ranochové šanci a vymetla horní růžek branky.
48:56 Husková v šanci před Ranochovou, nedokázala míček protlačit za brankovou čáru.
47:50 Šponiarové nesedla střela a rozehrávají hosté.
47:16 Ferenčíková zkusila z otočky z velkého úhlu.
45:02 Chodov nevyužil ani svou druhou přesilovou hru, nevypracoval si dokonce ani žádnou vážnější šanci.
43:09 Divákům v hale ani trenérům a hráčkám domácích se vůbec nelíbí rozhodnutí rozhodčích, ti si však stojí za svým a Chodov dostane už druhou početní výhodu.
42:40 tlak domácích narůstá
40:00 Střely ve 2: třetině: Vítkovice 6, Chodov 4.
39:57 Šupáková to ještě zkoušela, ale neúspěšně.
39:21 Kellovká Ka. hledala před brankou Tožičkovou, ale nahrávku zblokovala jedna z vítkovických obránkyn.
33:33 Tožičková backhandem nepřehodila Kubíčkovou.
31:47 Plášková ze středu do Kubíčkové.
31:20 Kolářová pěknou střelou prověřila Ranochovou
30:41 Plášková sice dobře mířila do pravého horního rohu branky Kubíčkové, ale střílela nad.
29:31 Řepková si proběhla celé hřiště a trefila břevno.
28:08 Ferenčíková krásně našla Šupákovou vracející se z trestné lavice, ta však mířila ve velké šanci nad.
27:19 Kuchařová ze středu mimo.
26:32 Šponiarová vyslala do brejku Ferenčíkovou, té se ale bohužel pro Vítkovice zapletl míček pod nohy a nedokázala skórovat.
25:03 Chodov v šesti při odloženém vyloučení Vítkovic.
23:18 Tožičkové se podařilo vystřelit skrze bránící Kociánovou, Kubíčková však byla pozorná.
22:02 Řepková si vybojovala rozehrávku z rohu.
21:00 Chodovská rozehrávka od mantinelu skončila ve zdi Vítkovic.
20:27 Vítkovice hned ze startu vzaly Chodov na krátký kolotoč.
20:00 Střely v 1.třetině: Vítkovice 7, Chodov 4.
19:17 Nához Ferenčíkové na Šupákovou zachytila Ranochová.
18:16 Ferenčíková pouze do Ranochové.
16:32 Dorážka Pláškové proletěla těsně vedle branky Kubíčkové.
15:34 Kolářová po luxusní přihrávce Martinákové netrefuje odkrytou branku.
14:27 Halfarová našla zpoza branky Žurkovou, ta ale netrefuje míček ideálně a míjí.
12:31 Vítkovický kolotoč zakončuje Šponiarová mimo.
11:15 Na hřišti se objevuje lajna náctiletých z Vítkovic, vyjma Theimerové.
11:06 Halfarová z úhlu pouze do Ranochové.
10:35 Enenkelová krásným crossem našla Šupákovou, která ale bohužel pro Vítkovice těsně míjí branku Ranochové.
08:57 Řepková střílí mimo.
08:28 Vítkovice nyní vzaly Chodov na kolotoč.
06:57 Ferenčíková promáchla ve vyložené šanci.
06:45 Kuchařová zachytila balonek a střelou z dálky prověřila Kubíčkovou.
04:59 Ferenčíková zahodila Urbánkovou na mantinel.
03:32 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #19 Veronika Třinecká, asistoval #10 Denisa Ferenčíková (1:0)
03:32 Ferenčíkovou nechaly chodovské hráčky trestuhodně projít celé hřiště a ještě trestuhodněji nepokryly Enenkelovou, která po přihrávce první jmenované otevírá skóre zápasu.
00:33 První střelu si připisují na konto Vítkovice zásluhou Enenkelové.