• 60 59:22
    1:8
    (Kadidlová)

Crazy girls FBC Liberec - FbŠ Bohemians 1:8
branky: 5. Michaela Mlejnková - 9. Andrea Kadidlová, 15. Michaela Heráková, 22. Eliška Nová, 25. Eliška Reischlová, 32. Eliška Reischlová, 43. Veronika Loudová, 58. Eliška Reischlová, 60. Eliška Reischlová; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 73; zásahy brankářů: Marcela Velzelová 22 - Daniela Kreisingerová 17; po třetinách: 1:2, 0:3, 0:3
60:00 Nejlepší hráčka FBC Liberec Nikola Pekárková, Bohemias Eliška Nová
60:00 Komentář domácího týmu FBC Liberec Petra Horáčka - velká škoda nevyužitých šancí v 1. třetině, kdy jsme byly herně vyrovnaným týmem Bohemians. Ve třetí třetině i vůči zraněním jsme byly rádi že je to v letošním roce poslední zápas. Přejeme všem hezké Vánoce, a našim hráčkám ať se dají zdravotně dohromady.
60:00 Vyjádření trenéra hostů pana Tomáše Grigara: Jsme rádi, že jsme si mohli zahrát ve velké hale, škoda jen že nedorazilo více diváků. Po první třetině, která nebyla ideální jsme začali proměňovat šance a zaslouženě vyhráli rozdílem třídy. Děkujeme pořadatelům a soupeři za utkání a přejeme všem hezké Vánoce. Těšíme se na zasloužený odpočinek.
60:00 Střely celkem Liberec 18, Bohemians 30.
60:00 Střely po třetí třetině: 7-9.
59:49 Liberec se snaží o poslední střelu.
59:22 GÓL FbŠ Bohemians! 1:8
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #10 Eliška Reischlová, asistoval #11 Andrea Kadidlová (1:8)
58:34 Liberec se neustále snaží prostřelit hostující brankářku, ale všechny střely jsou zblokované.
57:17 GÓL FbŠ Bohemians! 1:7
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #10 Eliška Reischlová, asistoval #91 Michaela Heráková (1:7)
57:17 Bohemians přidávají další gól.
55:43 Liberec v přesilové hře pořádně nevystřelil na bránu.
53:00 Zlámalová měla na hokejce další gól ale míří vedle.
52:13 Ljachová se po souboji těžce zvedá.
52:05 Střela Bohemians končí mimo bránu.
51:22 Uvidíme další přesilovou hru Bohemians.
49:35 Mlejnková se v dřívějším souboji ošklivě zranila a už se do hry nevrátí.
47:39 Poláková skvěle našla Císařovou, ale domácí brankářka si se střelou poradila.
46:31 Liberec se snaží napadat rozehrávku Bohemians.
43:52 Dnešní utkání sleduje 77 diváků.
42:55 Veidlová našla před bránou Mlejnkovou, ale ta jen trefuje hostující brankářku.
42:08 GÓL FbŠ Bohemians! 1:6
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #67 Veronika Loudová, asistoval #17 Hana Poláková (1:6)
42:08 Loudová střelou od půlky trefuje bránu a nemýlí se.
40:02 Tentokrát buly vyhrál Liberec.
40:00 Střely po druhé třetině: 6 - 12.
39:55 Leierová zablokovala střelu Polákové.
38:12 Bohemians pěkně kombinují, ale málo střílejí.
36:54 Reischlová tečovala míček, který letí nad bránu.
36:25 Domácí trefují tyč.
35:33 I přesto, že Bohemians mají navrch, hra se přelévá ze strany na stranu.
31:37 GÓL FbŠ Bohemians! 1:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #10 Eliška Reischlová, asistoval #94 Adéla Bočanová (1:5)
31:37 Bočanová našla samotnou Reischlovou a ta střílí pátý gól.
30:49 Poláková trefuje tyč.
30:12 Domácí hráčky se na chvíli osvobozují.
27:34 Hra se začíná přiostřovat.
25:46 Pekárková mířila jen do tyčky.
24:05 Bohemians dále navyšují skóre.
24:02 GÓL FbŠ Bohemians! 1:4
23:33 Všechny střely, které vystřelí domácí hráčky jsou zblokované.
21:31 GÓL FbŠ Bohemians! 1:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #64 Eliška Nová, asistoval #10 Eliška Reischlová (1:3)
21:31 Nová vystřelila z půlky hřiště a mířila přesně.
21:04 Zlámalová zkoušela pozornost domácí brankářky a ta chytá.
20:02 Úvodní buly opět vyhrály Bohemians.
20:00 Viděli jsme velmi vyrovnanou první třetinu, hra byla velmi nervózní z obou stran. Uvidíme tedy, co přinese třetina následující.
20:00 Střely po první třetině: 5-9.
19:31 Poláková střílí, ale domácí brankářka si s touto střelou i dorážkou poradila.
18:00 Šindelářová vystřelila z půlky, ale mířila vedle brány.
16:55 Mlejnková nahodila míček na bránu a Veidlová zkoušela tečovat.
14:33 GÓL FbŠ Bohemians! 1:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #91 Michaela Heráková, asistoval #17 Hana Poláková (1:2)
14:18 Poláková trefuje tyč.
13:07 Veidlová zachytila rozehrávku a střelou po zemi se mýlila jen o pár centimetrů.
11:17 Pekárková skvěle našla Mlejnkovou, ale ta vystřelila jen do brankářky.
10:16 Toto utkání bude velmi vyrovnané.
08:01 GÓL FbŠ Bohemians! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #11 Andrea Kadidlová, asistoval #64 Eliška Nová (1:1)
08:01 Hráčky z Bohemians uzavřely domácí a také toho využívají.
06:25 Hráčka z Bohemians se dostala do střely, ale mířila nad.
05:01 Hra je z obou stran velmi nervózní.
04:09 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 1:0
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #7 Lucie Veidlová (1:0)
02:35 Dlouhá vystřelila a označila břevno hostující brány.
01:20 Krásná kombinace první lajny, ale střela domácí kapitánky končí nad.
00:01 Úvodní buly vyhrály Bohemians.