60
  • 60 59:56
    3:18

KM automatik FBK Jičín - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:18
branky: 6. Andrea Landgraf, 8. Šárka Chlumská, 18. Tereza Mrázková - 6. Denisa Ferenčíková, 13. Veronika Třinecká, 15. Denisa Ferenčíková, 21. Denisa Ferenčíková, 23. Markéta Kolářová, 28. Markéta Kolářová, 33. Zuzana Halfarová, 38. Lucie Šebestová, 42. Veronika Třinecká, 42. Eliška Planková, 45. Michaela Šponiarová, 47. Natálie Martináková, 48. Denisa Ferenčíková, 48. Barbora Husková, 51. Barbora Husková, 54. Eliška Planková, 58. Markéta Kolářová, 60. Eliška Planková; rozhodčí: Michal Taufmann - Nguyen Duc Trung; vyloučení: 0:0; využití: 0:3; diváků: 105; zásahy brankářů: Adéla Kociánová 29 - Nikola Příleská 19; po třetinách: 3:3, 0:5, 0:10
60:00 Komentář trenéra Vítkovic Richarda Urbana: 1. třetina byla z našeho pohledu neutřepaná, Viděli jsme dost nepřesností. Druhá i třetí třetina už vypadala líp. Myslím že si holky zápas užily a po návratu z reprezentace se rychle sžily s trochu odlišným prostředím, než je MS. Děkuji soupeři a přeji mnoho štěstí v dalších bojích o playoff.
60:00 Komentář trenérky domácích Gabriely Žůrkové: První třetinu jsme dokázaly držet krok a plnit taktické pokyny. Postupem času nám ubývaly síly, a to se projevilo na výsledném skóre. Děkujeme soupeřkám a přejeme jim šťastnou cestu domů.
60:00 Konečný stav utkání 3:18 ve prospěch Vítkovic.
60:00 Střely celkem: 22 - domácí a 47 - hosté
59:59 Střely za 3. třetinu: domácí - 8 hosté - 18
59:56 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:18
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #4 Eliška Planková, asistoval #51 Natálie Martináková (3:18)
59:56 4 vteřiny před koncem utkání Vítkovice zvýšili na konečných 18:3!
59:00 Běží poslední minuta utkání.
57:50 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:17
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #5 Markéta Kolářová, asistoval #4 Eliška Planková (3:17)
57:50 Po prvním úspěšném zákroku Kociánové přišla gólová dorážka! Vítkovice tak mají náskok 14 branek.
55:26 Parádní střela Kosové, ale ještě lepší zákrok vítkovické brankářky!
53:44 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:16
53:44 Gólová paráda! Hráčka Vítkovic trefila balonek ze vzduchu a uklidila ho do odkryté branky.
52:55 Vítkovice krosovými nahrávkami si hrají s obranou domácích.
50:53 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:15
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #51 Natálie Martináková (3:15)
50:53 Vítkovice pokračují ve využívaní přesilovek. Dnes 3 ze 3!
49:58 I přes nepříznivé skóre Kociánová předvádí kvalitní zákroky!
49:03 Třetí přesilová hra Vítkovic v dnešním utkání.
48:55 Vítkovice s lehkostí rozebírají obranu Jičína.
47:57 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:14
47:57 A další branka Vítkovic!
47:25 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:13
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #10 Denisa Ferenčíková, asistoval #26 Barbora Husková (3:13)
47:25 Vítkovice odskakují na rozdíl deseti branek!
46:13 Timeout KM automatik FBK Jičín
46:13 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:12
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #51 Natálie Martináková, asistoval #26 Barbora Husková (3:12)
46:13 Vítkovice mají už 9 brankové vedení. Jičín si vzal po této brance oddechový čas.
45:07 Standardka Jičína z bezprostřední blízkosti končí mimo.
44:18 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #3 Michaela Šponiarová, asistoval #10 Denisa Ferenčíková (3:11)
44:18 Vítkovice přidávají jedenáctou branku!
43:42 Vítkovice v situaci 2 na 1 nedokázali přemoct Kociánovou.
41:47 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #4 Eliška Planková, asistoval #26 Barbora Husková (3:10)
41:47 Vítkovice se dostávají do dvouciferných čísel a vedou již o 7 branek.
41:16 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:9
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #19 Veronika Třinecká, asistoval #3 Michaela Šponiarová (3:9)
41:16 Ve skrumáži našla míček hráčka Vítkovic, který bezpečně doklepla do prázdné branky.
40:47 Zvoní horní tyč po střele Vítkovic!
40:01 Úvodní buly třetí třetiny ve prospěch domácích.
39:59 Střely ve 2. třetině: domácí - 8 hosté - 15
39:00 Tlak Vítkovic stále pokračuje, předvádějí dominantní florbal ve druhé třetině.
37:44 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #44 Lucie Šebestová bez asistence (3:8)
37:44 Kociánová převedla několik povedených zákroků, ale nakonec ji Vítkovice přece jen překonali. Ujímají se pětibrankového vedení!
36:52 Jičín kombinuje ve svém útočném pásmu.
36:20 Dnešní utkání sleduje zde v Jičíně 105 diváků!
34:33 Vítkovice znovu na balonku.
34:03 Krásná střela tahem Kosové! Brankářka ji tak tak vytěsnila ven.
32:48 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Zuzana Halfarová, asistoval #9 Romana Kiecková (3:7)
32:48 Vítkovice vedou o 4 branky a potvrzují roli favorita utkání.
32:01 Jičínští konečně v útočném pásmu. Akci zakončili střelou na branku, se kterou vítkovická brankářka neměla sebemenší problém.
30:31 Vítkovice jasně lepším celkem v druhé třetině, stále drží Jičín pod tlakem.
29:54 Kociánová likviduje samostatný únik Vítkovic!
29:28 Pěkný zákrok Kociánové!
28:51 Vítkovice pokračují v 'presu' Jičína.
27:38 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #5 Markéta Kolářová, asistoval #26 Barbora Husková (3:6)
27:38 Vítkovice mají již tříbrankový náskok!
27:00 Střela Vítkovice těsně míjí odkrytou branku!
26:04 Vítkovice častěji na balonku, ale do zakončení se často nedostávají.
22:23 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #5 Markéta Kolářová, asistoval #51 Natálie Martináková (3:5)
22:23 Vítkovice odskakují na dvoubrankový náskok.
21:53 Druhá třetina začala ve vysokém tempu, hra se přelévá z jedné strany na druhou.
20:22 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #10 Denisa Ferenčíková, asistoval #3 Michaela Šponiarová (3:4)
20:22 Vítkovice využívají i druhou přesilovou hru!
20:01 Úvodní buly 2.třetiny ve prospěch Vítkovic.
19:59 Střely za 1.třetinu domácí - 6 hosté - 14
19:59 Přesilovku si hosté dohrají v druhé třetině.
18:59 Vítkovice si zahrají i druhou přesilovku v dnešním utkání.
17:27 GÓL KM automatik FBK Jičín! 3:3
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #13 Tereza Mrázková bez asistence (3:3)
17:27 A stav utkání je znovu nerozhodný. Jičín těží maximum ze svých šancí!
14:20 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #10 Denisa Ferenčíková, asistoval #19 Veronika Třinecká (2:3)
14:20 Vítkovice ukazují útočnou sílu své první lajny a berou si zpět své vedení.
12:57 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #19 Veronika Třinecká, asistoval #12 Katarína Klapitová (2:2)
12:57 V poslední sekundě přesilové hry Vítkovice srovnávají stav utkání na 2:2
12:33 Jičín zatím odolává tlaku.
10:58 Vítkovická hráčka byla seknutá při pokusu vystřelit a Vítkovice si zahrají první přesilovku v dnešním utkání.
09:23 Floriánová střelou z dálky prověřila brankářku Vítkovic, ta bez problémů chytá.
07:13 GÓL KM automatik FBK Jičín! 2:1
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #8 Šárka Chlumská, asistoval #25 Kateřina Rozsypalová (2:1)
07:13 No to je obrat! Jičín se ujímá vedení díky brance Chlumské.
05:50 GÓL KM automatik FBK Jičín! 1:1
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #66 Andrea Landgraf, asistoval #63 Karolína Exnarová (1:1)
05:50 Netrvalo dlouho a utkání je znovu vyrovnané. Vyhrané buly, střela a gól.
05:37 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
05:37 Vítkovicím se konečně podařilo vytěžit něco se svého tlaku a vedou 1:0.
04:39 Velká skrumáž před brankou domácích! Kociánová situaci vyřešila brilantním zákrokem.
04:00 Neuběhlo ani 30 vteřin a Vítkovice měli ohromnou šanci, znova hráčka nedokázala usměrnit míček mezi 3 tyče.
03:27 Po delší době se Jičín dostal do útoku a zakončil akci střelou mimo.
02:00 Vítkovická hráčka měla odkrytou branku, trefila pouze boční stranu branky.
01:38 Vítkovice drží útočné pásmo. Rozehrávají z rohu.
00:13 Hned po 10 vteřinách se sama před brankou ocitla jičínská hráčka, branku avšak netrefila.
00:01 Úvodní bule ve prospěch domácích.
00:00 Sledujeme nástup obou družstev.
00:00 Vítáme vás na utkání 13. kola extraligy žen.