5:3
  • 57 56:23
    Tatran

FbŠ Bohemians - Únětická 12° Tatran Střešovice 5:3
branky: 3. Jessica Zlámalová, 6. Andrea Kadidlová, 27. Hana Poláková, 35. Eliška Reischlová, 57. Andrea Kadidlová - 16. Liana Matěvosova, 20. Lucie Chaloupková, 29. Daniela Reindlová; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 107; zásahy brankářů: Jitka Omelková 16 - Tereza Humlová 27; po třetinách: 2:2, 2:1, 1:0
60:00 Komentář trenéra domácích Tomáše Grigara: Souhlasím s kolegou, že se hrálo velmi atraktivní utkání. Mrzí nás neproměněné šance v první třetině. Holky zaslouží pochvalu za výborný týmový výkon. Myslím, že si zaslouženě odnášíme ze zápasu 3 body. Pevně věřím, že na tento výkon navážeme v utkání s Libercem. Děkuji soupeři a divákům.
60:00 Komentář k zápasu trenér hostů Vybíral Miroslav: Velmi atraktivní utkání, ve kterém se hrál florbal nahoru a dolů. Dvě třetiny zápasu jdme odehráli skvělé utkání, kde jsme si vytvořili spoustu gólových příležitostí, ale bohužel jsme je nedokázali využít. Děkuji soupeři za utkání, divákům za podporu a holkám za výkon!
60:00 Nejlepší hráčka Tatranu číslo 71 Lucie Chaloupková.
60:00 Nejlepší hráčka Bohemians číslo 11 Andrea Kadidlová.
60:00 Střely ve třetí třetině: Bohemians x Tatran: 10-5
59:00 Hraje se poslední minuta třetí třetiny.
58:21 Hosté po timeoutu jsou aktivní a snaží se snížit
56:24 Kadidlová se prosazuje podruhé v zápase! Pěknou střelou do rohu branky zvyšuje na 5:3!
56:23 Timeout Únětická 12° Tatran Střešovice
56:23 GÓL FbŠ Bohemians! 5:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #11 Andrea Kadidlová, asistoval #10 Eliška Reischlová (5:3)
54:55 Kadidlová byla nyní v další šanci, sama před brankou však neskórovala.
53:56 Oba tábory fanoušků ženou svoje hráčky za vytouženou brankou, zatím jsme však branku ve třetí třetině neviděli.
52:38 Bohemians má o něco málo větší převahu, zvýšit náskok se však zatím nedaří.
50:12 Hra teď plyne ze strany na stranu. Všechny šance jdou však buď mimo, nebo končí na skvělých zákrocích obou brankářek.
48:09 Parádní zákrok rukou předvedla Omelková. Obě brankářky nyní drží své týmy.
47:16 Hra se již vyrovnává a do útoku se dostávají i hráčky Tatranu.
44:37 Domácí jsou teď ve velkém tlaku avšak zatím narážejí na velmi dobrou Humlouvou v brance.
43:25 Do vážnější akce se dostala Kadidlová, branku však minula.
42:13 V úvodu poslední třetiny jsou zatím oba týmy velmi opatrné.
40:00 Střely na branku ve druhé třetině: Bohemians x Tatran: 8-6
40:00 Skončila nám velmi vypjatá druhá třetina plná tvrdých soubojů ale i pěkných branek. Nejdříve se prosadila Poláková poté za Tatran srovnávala Reidlová a na 4:3 zvyšovala Reischlová. Doufejme že všechny hráčky dohrají zápas v pořádku.
39:00 Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:56 Tatran je v plném počtu.
36:11 Domácí pokračují v přesilové hře a drží se před brankou Tatranu.
34:15 Opět velmi tvrdý souboj u mantinelu za který si Faltusová vyfasovala 5 minutový trest! Domácí svoji přesilovou hru ihned využívají a stav máme 4:3.
34:13 GÓL FbŠ Bohemians! 4:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #10 Eliška Reischlová, asistoval #70 Jessica Zlámalová (4:3)
31:20 Ani hostující Humlová nic nenechává na pochybách a ukazuje svoje schopnosti mezi tyčemi. Nyní pravou ruku mrštně vyrazila střelu domácích.
30:36 Přes celou šířku branky se nyní musela roztáhnout domácí Omelková aby úspěšně zabránila ke skórování. Další povedený zákrok v jejím podání.
29:28 Další tvrdý souboj u mantinelu. Tentokrát to odnesla domácí Císařová a zdravotník je opět na hřišti.
28:32 A máme opět srovnáno. Tatran zakončil svoji souhru tvrdou střelou do rohu branky a Omelková se natahovala marně.
28:31 GÓL Únětická 12° Tatran Střešovice! 3:3
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil #12 Daniela Reindlová, asistoval #71 Lucie Chaloupková (3:3)
27:35 Od Bočanové se nyní nešťastně odrazil balonek na vlastní branku, domácí Omelková však byla pozorná a nedovolila proniknout balonku do branky.
26:15 Domácí jsou opět ve vedení. Velký důraz před brankou předvedla Poláková a se spoluhráčkami může slavit.
26:13 GÓL FbŠ Bohemians! 3:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #17 Hana Poláková, asistoval #70 Jessica Zlámalová (3:2)
24:51 Pěknou individuální šanci předvedla domácí Kadidlová avšak Humlová byla připravena a tam stále máme skóre 2:2.
22:35 Poláková - Bočanová - Poláková. Krásná souhra těchto hráček před brankou Tatranu však brankou neskočila.
21:57 Hra je nyní plná nepřesností. Balonek je více za mantinelem než na hřišti.
20:48 I v úvodu druhé třetiny mají mírně navrch hráčky Bohemians.
20:00 Střely na branku v první třetině: Bohemians x Tatran: 14-8
20:00 Skončila nám první třetina zápasu mezi Bohemias a hostujícím Tatranem, kde v úvodu utkání se dvakrát prosadily domácí hráčky ale pak nejdříve v přesilovce Tatran snížil a poté krátce před koncem srovnal na 2:2. Domácí hráčky však budou začínat druhou třetinu přesilovou hrou.
19:18 GÓL Únětická 12° Tatran Střešovice! 2:2
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil #71 Lucie Chaloupková, asistoval #12 Daniela Reindlová (2:2)
19:18 A máme srovnáno! Necelou minutu před koncem Tatran srovnává na 2:2
19:00 Hraje se poslední minuta první třetiny a u balonku se drží domácí Bohemians.
17:04 Domácí se nyní dožadují vyloučení, rozhodčí však zůstávají v klidu.
16:35 Pěkný zákrok pravou rukou ukázala hostující Humlová.
15:06 Měli jsme první vyloučení v zápase kde za sekání dostala dvě minuty domácí Heráková a hostující Tatran svoji přesilovku ihned po rozehře využívá. Tatran tak snižuje na 2:1
15:05 GÓL Únětická 12° Tatran Střešovice! 2:1
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil #70 Liana Matěvosova, asistoval #13 Hana Sedmíková (2:1)
13:15 Poláková je již zpět na hřišti, takže její zranění nebylo naštěstí vážné.
12:30 Hala je slušně zaplněna, do ochozu zavítali i fanoušci Tatranu s bubny.
11:25 Do ostrého souboje se nyní dostala Poláková a s nehezkou grimasou opouští hřiště za asistence spoluhráček.
11:02 Tvrdou střelu ukázala hostující hráčka Tatranu, avšak kdyby hala neměla zeď, míček by se nacházel až na parkovišti.
09:15 Dvě na jednu, takovou šanci si vytvořily hráčky Tatranu avšak Omelková rychlou pravou nohou vyráží a stav je tedy nezměněn.
08:25 Nyní drží balonek hráčky Tatranu a zkoušejí kombinovat na půlce Bohemians
07:11 Tvrdou střelu nyní ukázala hostující hráčka s číslem 77 Vlachová avšak Omelková byla pozorná.
05:40 Tatran zatím marně hledá cestu před domácí Omelkovou.
05:11 A máme tu druhý gól domácích. Krásnou střelou pod víko se ukázala domácí Kadidlová a zvyšuje na 2:0.
05:07 GÓL FbŠ Bohemians! 2:0
02:43 A máme tu první branku utkání, dlouhý výhoz předvedla domácí brankářka Omelková na Zlámalovou a ta svoji šanci využívá na maximum. Domácí tedy vedou 1:0.
02:42 GÓL FbŠ Bohemians! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #70 Jessica Zlámalová, asistoval #33 Jitka Omelková (1:0)
01:49 První zásah si připisuje i domácí Omelková.
01:12 V první vážnější akci byla domácí Bočanová, skórovat však nedokázala.
00:37 První střelu na branku si zapisují domácí Bohemians.
00:08 Utkání právě začalo a v úvodu jsou u balonku hráčky Tatranu.