9:1
    Tereza URBÁNKOVÁ
    (Vrbová)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - K1 Florbal Židenice 9:1
branky: 1. Martina Řepková, 16. Eva Preisslerová, 20. Magdaléna Plášková, 21. Johana Vrbová, 26. Tereza Pilíková, 35. Martina Řepková, 37. Martina Řepková, 44. Nikola Kuchařová, 55. Tereza Urbánková - 44. Aneta Federselová; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Hana Ranochová 12 - Lenka Remešová 11; po třetinách: 3:0, 4:0, 2:1
60:00 Komentář trenéra domácích Lukáše Procházky : Jsme rádi, za to jakým způsobem jsme utkání zvládli. Vzhledem k vynuceným i nevynuceným absencím některých hráček dostali prostor naše mladé naděje a s utkáním se popasovaly dobře. V neděli nás ale čeká jiný level a potřebujeme hrát ještě výrazně lépe, abychom měli šanci uspět.
60:00 Komentář trenéra hostů (Jiří Starý): Chodov byl dnes jednoznačně lepší a zaslouženě zvítězil. Dostávali jsme poměrně laciné góly a sami jsme nebyli schopni se z našich ojedinělých protiútoků prosadit. Náš tým ale přesto zaslouží pochvalu za to jak dokázal zápas dehrát v sestavě v jaké jsme dnes byli a musíme se nyní maximálně koncentrovat na důležitý nedělní zápas.
59:00 Běží poslední minuta utkáni Nejlepší hráčky utkání: Chodov - Řepková Martina, Židenice - Drápalová Jitka
58:29 Dnešní zápas sleduje 55 diváků :) Střely ve třetí třetině: 8:4 Velkem Chodov 21, Brno 8
56:17 Tožičková měla dvě možnosti na skórování, Remešová ji dvakrát výborně vychytala
54:45 Chodov má další možnost navýšení skóre v podobě početní výhody
54:14 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 9:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #16 Tereza Urbánková, asistoval #28 Johana Vrbová (9:1)
54:14 Urbánková krásnou střelou zvyšuje skóre
51:51 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
47:46 Chodov hraje v plném počtu
47:07 Přesilovka hostů se blíží ke konci...zatím žádné vyložené šance
43:55 Přesilovka Brna nadále pokračuje
43:54 GÓL K1 Florbal Židenice! 8:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #27 Aneta Federselová, asistoval #43 Jitka Drápalová (8:1)
43:54 Brno se dočkalo dílčího úspěchu a v přesilovce snižují
43:16 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #20 Nikola Kuchařová, asistoval #10 Daniela Frantíková (8:0)
43:16 Kuchařová po křižné přihrávce skóruje v oslabení
42:42 Timeout K1 Florbal Židenice
42:42 Urbánková zasáhla protihráčku do obličeje a odsedí si 5-ti minutový trest...hned na to si Brno bere time out
41:09 Přerušená hra, hráčky zašláply míček
40:00 Střely v 2. části: Chodov 7, Židenice 3
36:32 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #22 Martina Řepková, asistoval #21 Eva Preisslerová (7:0)
36:32 Spolupráce Preisslerové s Řepkovou skončila gólem
34:26 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #22 Martina Řepková, asistoval #18 Magdaléna Plášková (6:0)
34:25 Vteřinu po početní výhodě se Chodov přeci jen dočkal gólu
32:31 Chodov má další přesilovku...uvidíme, zda s ní tentokrát naloží lépe
30:30 Smutná po chybě Chodovaček v obrovské šanci, střílí mimo branku
30:03 Hyksová dostala přihrávku na dlouhou hokejku, jinak by byla v zajímavé šanci
27:47 Hyksová si hezky obehrála Chodovskou obránkyni ale střela už nebyla tak nebezpečná, pouze do blokující obránkyně
27:06 Tožičková ze středu střílí jen do bloku
26:05 Urbánková střílela mimo
25:35 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #23 Tereza Pilíková, asistoval #27 Adéla Jůzová (5:0)
25:10 Chodovačky nedokázaly využít přesilovku
24:20 Chodov zatím neohrozil Remešovou...zatímco Brno mělo šanci snížit, to se nepovedlo
23:09 Chodov si zahraje přesilovku
20:53 Tožičková ze vzduchu ohrozila golmanku hostí
20:29 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Johana Vrbová, asistoval #41 Markéta Svačinová (4:0)
20:05 Úvodní buly a hned Židenice prověřily pozornost Ranochové
20:00 Střely v 1. třetině: Chodov 6, Židenice 2
19:20 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #18 Magdaléna Plášková, asistoval #99 Karolína Kellovská (3:0)
19:10 Smutná prověřila Ranochovou, ta neměla se střelou sebemenší problém
15:36 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Eva Preisslerová, asistoval #16 Tereza Urbánková (2:0)
15:17 Belicová nastřeluje tyč!
12:17 Delší dobu se nic nedělo, ale teď měla Karolína Kellovská tutovou šanci navýšit skóre, bohužel jí balónek včas vypíchly obránkyně Brněnských Židenic
00:21 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #22 Martina Řepková, asistoval #16 Tereza Urbánková (1:0)
00:21 Poměrně rychlé vedení domácích zařizuje po návratu na domací hřišti po návratu z MS dává Martina Řepková.
00:10 Úvodní buly vyhrál domácí Chodov.