1:10
    Jana BOBEROVÁ
    (Némethová)

SK Jihlava - itelligence Bulldogs Brno 1:10
branky: 23. Eva Mácová - 24. Kateřina Honcová, 25. Michaela Žáková, 32. Hana Pokorná, 39. Aneta Koláčková, 41. Michaela Žáková, 46. Michaela Žáková, 47. Yvona Dostálová, 49. Michaela Žáková, 52. Regina Obrovská, 60. Jana Boberová; rozhodčí: David Podařil - Pavel Urbánek; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 27; zásahy brankářů: Kateřina Nováčková 18, Eliška Lubenská 4 - Sabina Dvořáčková 29; po třetinách: 0:0, 1:4, 0:6
59:59 Komentář trenérky domácích Andrei Urbanové:,,Pro nás naprosto nešťastný zápas, v zápase jsme vytvořily několik chyb, které soupeř potrestal. Děkujeme soupeřům za fair play a holkám za bojovný výkon. Soupeřkám gratulujeme a přejeme šťastnou cestu domů.'
59:59 Komentář trenéra hostů Rudolfa Škubala:,,Opatrná 1. třetina, kdy se obě družstva soustředila především na bránění. Od 2. třetiny jsme zlepšily rozehrávku a pohyb hráčů. Díky tomu jsme vstřelily několik gólů. Škoda zranění domácí brankářky, přejeme co nejbližší uzdravení. Soupeři a fanouškům děkujeme. Prý nasněžilo, tak snad dojedeme v pořádku.'
59:59 Střely po 3. třetině: Jihlava-11, Brno-13
59:33 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 1:10
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #34 Jana Boberová, asistoval #33 Simona Némethová (1:10)
55:54 Nedvědová si zatím počíná s rolí brankářky velmi obstojně, a připisuje si dokonce pár zákroků.
52:03 Kvůli zranění Nováčkové je nutno přistoupit na změnu brankářky, do branky se tak nyní staví Nedvědová, hráčka doposud hrající v poli
52:02 Střídání brankáře. Nový brankář #9 Eliška Lubenská družstva SK Jihlava
51:13 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 1:9
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #69 Regina Obrovská, asistoval #16 Hana Pokorná (1:9)
50:11 Brno si nyní určilo velmi útočnou strategii, a Nováčková má plné ruce práce.
48:40 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 1:8
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #8 Michaela Žáková, asistoval #89 Linda Detková (1:8)
46:11 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 1:7
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #23 Yvona Dostálová, asistoval #69 Regina Obrovská (1:7)
45:59 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 1:6
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #8 Michaela Žáková, asistoval #77 Anna Bachratá (1:6)
45:13 Hra je momentálně zmatené od obou stran, a míček létá po hřišti ze strany na stranu.
40:32 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 1:5
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #8 Michaela Žáková, asistoval #99 Monika Zamazalová (1:5)
40:32 Do 3. třetiny vstoupil hostující tým výrazně jistěji,a proměňuje tak hned svojí 1. šanci.
39:59 Střely po 2. třetině: Jihlava- 9, Brno-12
38:29 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 1:4
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #27 Aneta Koláčková, asistoval #24 Kateřina Honcová (1:4)
38:29 Minutu a půl před koncem 2. třetiny se již počtvrté v tomto utkání trefuje hostující tým, a navyšuje tak svůj náskok.
36:40 Dnešní zápas je mimo jiné zajímavý tím, že poprvé je v jihlavské hale slyšet i někdo jiný než domácí trenérka, a to hlasitý kotel brněnských Buldoků.
35:35 Sedláčková nyní po souboji v rohu spadla na zem a drží se za kotník, ze hřiště však naštěstí odešla po svých.
31:43 Timeout SK Jihlava
31:43 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 1:3
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #16 Hana Pokorná bez asistence (1:3)
31:43 Hostující celek nyní využívá zachycené přihrávky od domácího týmu, a navyšuje tak svůj náskok na dvoubrankový.
30:12 Bachratá teď vyslala prudkou střelu z rozehrávky na své útočné polovině, Nováčková míček těsně vyrazila mimo branku.
27:35 Jihlavě se nepodařilo připravit si žádnou výraznější šanci, a Brno už je opět v plném počtu.
25:33 Domácí tým nyní dostane šanci vyrovnat, čeká je dvouminutová početní výhoda.
24:57 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 1:2
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #8 Michaela Žáková, asistoval #16 Hana Pokorná (1:2)
23:46 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 1:1
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #24 Kateřina Honcová, asistoval #23 Yvona Dostálová (1:1)
23:46 Hostující tým rychle odpovídá v podobě 2 gólů v těsném závěsu.
22:45 GÓL SK Jihlava! 1:0
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #13 Eva Mácová, asistoval #9 Eliška Lubenská (1:0)
22:45 Mácová otevírá skore dnešního utkání přesnou střelou k tyčce.
22:24 Bulldogs nyní připravily nepříjemnou situaci domácí obraně, míček však skončil těsně vedle branky.
18:30 Domácí celek nyní drží míček pod kontrolou na své obranné polovině a vyčkává na vhodnou příležitost.
15:42 Obrovská nyní vystřelila backhandem, Nováčková však míček vykopla pryč z nebezpečného prostoru.
14:54 Jandátová již podruhé zkouší vystřelit z rozehrávky od půlky hřiště, obrana hostů však střely blokuje.
12:23 Fidrmucová si krásně prokličkovala celé hřiště, za záda Markové ale zakončit nedokázala.
11:40 Štěrbová vyslala rychlou střelu zápěstím směrem ke brance Jihlavy, Nováčková si však, naštěstí pro Jihlavu, míček pohlídala.
10:03 Sedláčková otestovala pozornost hostující golmanky, ta však míček těsně vyrazila nad branku.
07:32 Jihlava nyní začala více napadat, a hra se tak přelévá ze strany na stranu.
04:53 Hosté se hned od začátku snaží překvapit domácí Jihlavu nečekanými útoky, domácí celek má však vše pod kontrolou.
00:01 Vážení diváci, dovolte mi, abych Vás přivítala při sledování 21. kola 1. ligy žen, kde se utká domácí tým SK Jihlava proti hostujícímu týmu Itelligence Bulldogs Brno.